קניה קבוצתית- כרטיסי מסך HD7950 / GTX660Ti, מחיר יעד- 1100 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית- כרטיסי מסך HD7950 / GTX660Ti, מחיר יעד- 1100 ש"ח

Pr0Xy

Recommended Posts

ברצוני לקדם את קנייה קבוצתית זו. יש לכך מספר סיבות:

1. לא לכולנו יש תקציב לכרטיס מסך ב2000 ש"ח.

2. זה רק יכל להוזיל עלויות, ומי שמתכנן לקנות כרטיס מסך המיועד לשוק-הביניים הקנייה תשאיר לו כמה מאות שקלים בכיס.

3. לא משתלם היום לקנות כרטיס מסך המיועד לשוק הגבוה. למה אתם שואלים? אוקיי. לפני שנה AMD HD6970 שהיה נחשב לטופ שבטופ עלה בסביבות 2500 ש"ח. תנחשו כמה עולה היום אחד כזה חדש בקופסה- תנחשו. ניחשתם? יופי. אתם אופטימיים מדי. היום AMD HD6970 חדש דנדש בניילונים עולה 999 ש"ח. כן, קראתם נכון. 999 ש"ח! שזה 40% מהמחיר שקניתם אותו לפני שנה. איבדתם 60% משווי הכרטיס בתוך שנה. אתם יודעים למה? כי לא שווה לקנות כרטיס המיועד לשוק הגבוה. זה בדיוק כמו לקנות HAMMER. שווי הכרטיס עושה צניחה חופשית... :'(

4. יש היענות גבוהה לכרטיסים בטווח מחירים של 900-1100 ש"ח.

5. אם תכננתם להוציא 2000 ש"ח פלוס מינוס, עדיף לכם להוציא היום אלף ועוד שנתיים אלף. אתם תקבלו הרבה יותר (פליטת חום, טכנולוגיות חדשות, צריכת חשמל נמוכה, תאימות טובה יותר למשחקים ויעילות טובה יותר וכו').

6. במידה ותקנו היום כרטיס מסך, וזה לא משנה איזה, עוד שנתיים הוא ייחשב לגרוטאה מהלכת. למה? כי אף אחד לא שם על כרטיס שהיה מצויין לפני שנתיים (מה אתם חושבים על GTX480 לצורך העניין? לפני שנתיים הוא היה פסגת הטכנולוגיה. היום הוא כרטיס בינוני ומטה. GTX660 לוקח אותו בהליכה).

אז השתכנעתם? יופי. ידעתי שתשתכנעו. במידה ואתם בדיוק לפני רכישת כרטיס מסך, כל מה שנותר לכם לעשות הוא לענות בסקר שבקנייה ולעקוב אחר הקנייה (או ע"י "יידוע במייל" או ע"י הגבה בדיון ["מעקב" יספיק]). אז שיהיה בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצוני לקדם את קנייה קבוצתית זו. יש לכך מספר סיבות:

1. לא לכולנו יש תקציב לכרטיס מסך ב2000 ש"ח.

2. זה רק יכל להוזיל עלויות, ומי שמתכנן לקנות כרטיס מסך המיועד לשוק-הביניים הקנייה תשאיר לו כמה מאות שקלים בכיס.

3. לא משתלם היום לקנות כרטיס מסך המיועד לשוק הגבוה. למה אתם שואלים? אוקיי. לפני שנה AMD HD6970 שהיה נחשב לטופ שבטופ עלה בסביבות 2500 ש"ח. תנחשו כמה עולה היום אחד כזה חדש בקופסה- תנחשו. ניחשתם? יופי. אתם אופטימיים מדי. היום AMD HD6970 עולה 999 ש"ח. כן, קראתם נכון. 999 ש"ח! שזה 40% מהמחיר שקניתם אותו לפני שנה. איבדתם 60% משווי הכרטיס בתוך שנה. אתם יודעים למה? כי לא שווה לקנות כרטיס המיועד לשוק הגבוה. זה בדיוק כמו לקנות HAMMER. שווי הכרטיס נופל מהצוק וקורס על האדמה תוך שנה-שנה וחצי.

4. יש היענות גבוהה לכרטיסים בטווח מחירים של 900-1100 ש"ח.

5. אם תכננתם להוציא 2000 ש"ח פלוס מינוס, עדיף לכם להוציא היום אלף ועוד שנתיים אלף. אתם תקבלו הרבה יותר (פליטת חום, טכנולוגיות חדשות, צריכת חשמל נמוכה, תאימות טובה יותר למשחקים ויעילות טובה יותר וכו').

6. במידה ותקנו היום כרטיס מסך, וזה לא משנה איזה, עוד שנתיים הוא ייחשב לגרוטאה מהלכת. למה? כי אף אחד לא שם על כרטיס שהיה מצויין לפני שנתיים (מה אתם חושבים על GTX480 לצורך העניין? לפני שנתיים הוא היה פסגת הטכנולוגיה. היום הוא כרטיס בינוני ומטה. GTX660 לוקח אותו בהליכה).

אז השתכנעתם? יופי. ידעתי שתשתכנעו. במידה ואתם בדיוק לפני רכישת כרטיס מסך, כל מה שנותר לכם לעשות הוא לענות בסקר שבקנייה ולעקוב אחר הקנייה (או ע"י "יידוע במייל" או ע"י הגבה בדיון ["מעקב" יספיק]). אז שיהיה בהצלחה! :xyxthumbs:

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איתך..מחירי הכרטיסי מסך מאוד מאוד יקרים ..אני כ3 שבועות מחפש כרטיס מסך עקב תקציב נמוך (בתקווה למצוא מציאה..ניתן לראות אפילו כמה טפסים אני פותח כאן)

אגב אני מעוניין בGTX660 :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני קניתי את הכ.מסך שלי ביד שניה שהייתה לו אחריות לשנתיים וכמה חודשים מה שאומר שהוא היה בשימוש משהו כמו 7-8 חודשים כ.מסך ממש חדש קניתי אותו כשהוא היה שווה 1500 בחנות קניתי ב-500 רווח של 1000 ש"ח ואני מדבר על כ.מסך 5850 הוא עד היום מריץ הכל אבל אני מתכונן לדור הבא של המשחקים כגון: , crysis, metro, ואפילו the sims 4 שיצא רק בעוד שנה אז לסיכום לא שווה לקנות חדש (לבד כמובן) אז אני בעד ומעוניין לקנות יחד עם כולם מי שיכול לשלוח לי הודעה פרטית מתי זה הולך להיות או איזה סוג של עדכון עם מי זה הולך להתבצע אני יותר מאשמח.

תודה ובהצלחה לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...