** סוף סוף, נתב דואלי סימולטני במחיר נורמלי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** סוף סוף, נתב דואלי סימולטני במחיר נורמלי

Cheif

Recommended Posts

חברת פיקוק התחילה לשווק בארץ נתב דואלי סימולטני, כלומר כזה התומך בו זמנית הן בתדר 2.4Ghz והן בתדר 5Ghz.

הנתב, מדגם BR-6475nD של חברת Edimax, הותאם לדרישות המיוחדות של תדר 5Ghz בישראל וקיבל את אישור משרד התקשורת. הוא כולל 4 כניסות LAN במהירות של 1G, שתי אנטנות ומפסק כיבוי/הדלקה לרכיב האלחוטי.

מחירו הממוצע של הנתב הוא כ-450 שקל והוא זמין באופן מיידי.

ביחד איתו החלה פיקוק גם לשווק כרטיס רשת דואלי בממשק USB. המתאם, מדגם EW-7722UnD, מגיע עם סטנד מובנה ועלותו - פחות מ-200 שקל.

על היתרונות והחסרונות של השימוש בתדר 5Ghz עמדתי במדריך מפורט אותו ניתן למצוא כאן - http://www.netcheif.com/Articles/5GHZ/5GHZ.htm

במקביל, אני עובד על סקירה מקיפה של זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שהכי חשוב לבדוק זה כמובן את יציבות החיבור שלו בתשתית כבלים L2TP כי מרבית הנתבים של EDIMAX ויצרנים אחרים על הפנים בסוג החיבור הזה, ב ADSL הם עובדים יפה, בהוט על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתבים של TP-LINK באמת לרוב יותר טובים מחברות אחרות, למרות שהם סינים.

EDIMAX וגם D-LINK מאז ומעולם היו על הפנים בנתבים שלהם, והם לא משתפרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי סטיגמות אבל אני רואה שלפחות אצלי ה D-LINK על הפנים, מתנתק כל הזמן, לא משנה מה אני עושה.

וגם הנתבים שבזק משווקת של חברת D-LINK סובלים מהמון בעוית, כך שמעתי מחברים שלי.

EDIMAX בבזק מתפקדים איכשהו, בהוט מתנתקים כל הזמן, כמו מרבית הנתבים שנמכרים בארץ.

הרבה חברות מייצרות בסין, אבל בכל זאת, שמעתי ממי שקנה ראוטרים בדגמים שונים של TP-LINK כל הזמן ממליצים לי עליהם, במיוחד על 1043 של החברה, ואפילו בפורום הזה יש המלצות עליו.

ולמי שבאמת רוצה הרבה מעבר לחיבור אינטרנט רגיל אז קונה (או LINKSYS) ומשלם בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל מה שכתבת ניתן לסכם במילה אחת "שטויות". מעניין איזה D-LINK יש לך שעל פיו חרצת את דין החברה. מעניין באיזה EDIMAX-ים השתמשת כדי לגבש את הדעה המלומדת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש נתב מדגם DIR-655 שלמרות שהבטיחו לי יציבות בחיבור של הוט הוא מתנתק כל יומיים או שלושה, תלוי מתי בא לו להתנתק מהחיבור ולשנות איי פי בפרק זמן קצר מאוד.

כל מה שאמרתי מבוסס על העבודה שלי כתומך ב 012, עבדתי שם עד לפני שנה, אנחנו תומכים בנתבים של כל החברות (כמעט), והנתבים ששמעתי עליהם הכי הרבה תלונות של לקוחות היו נתבים של EDIMAX מדגמים שונים.

D-LINK של החברים שלי מחליפים כל חודשיים בממוצע וכל פעם יש תקלה אחרת, רק אחרי שמספקים להם של חברה אחרת NETGEAR מסתדרות להם הבעיות, או שהופכים את הנתב לתפקד כמודם בלבד ומחברים אליו של חברה אחרת באופן פרטי.

זכותך לחשוב שמה שאמרתי זה שטויות, אני חושב אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה נעוצה בחייגן הלא סטנדרטי שמשתמשים בו בארץ.

איזה סוג של תלונות שמעת על נתבי ה Edimax?

המוצרים של D-link שבזק משווקת הם לחלוטין לא מייצגים את שאר מוצרי החברה.

מדובר בחומרה שיוצרה באופן אישי לבזק, כנ"ל התוכנה.

והם יוצרו תוך נמחשבה על חסכון כספי בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התלונות בעיקר על טווח קליטה מצומצם ביחס לנתבים אחרים, וגם איטיות פתאומית בגלישה, ועצם העובדה שחייבים לנתק מהחשמל ולהחזיר אחרי כל שינוי הכי קטן בהגדרות.

מה גם שאמרו לי שהם מתקלקלים מאוד מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...