זהירות - תשלום מינימום בחבילות CLEAR MAX של אורנג' ש"ללא דמי מנוי" - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהירות - תשלום מינימום בחבילות CLEAR MAX של אורנג' ש"ללא דמי מנוי"

tmpusr

Recommended Posts

מהפירסום ניתן להבין שאין דמי מנוי ואין תשלום מינימום "השתמשת פחות? תשלם פחות!" בשפתם:

http://www.orange.co.il/he-il/cellular/sf-lp/cmul/new-plans/

עיקרי תנאי התכנית Clear MAX (התנאים המחייבים הינם התנאים המפורטים בטופס תנאי התכנית):

תקרות החיוב בתכנית הינן: 100 ₪, 150 ₪, 200 ₪. תקרת החיוב אותה ניתן לבחור באתר Orange הינה תקרת חיוב של 100 ₪ בלבד. אם הינך מעוניין בשינוי תקרת החיוב לאחר השלמת ההצטרפות לתכנית, היכנס לעמוד האישי שלך באתר תקרת החיוב אינה כוללת תשלומים עבור שיחות לחו"ל, צריכת שירותים בנדידה, חבילות ושירותים בתשלום חודשי קבוע והתשלום עבורם ייגבה בנוסף בהגעה לתקרת החיוב החודשית המנוי ייהנה מיחידות הטבה בהתאם למפורט בתנאי התכנית המלאים למנויי בלקברי יחול בנוסף חיוב עבור שרות בלקברי חבילת גלישה תתווסף רק אם אינך חסום לשירות גלישה כל התעריפים מתייחסים לשימוש בישראל פרטנר רשאית לבטל או לשנות את תנאי תכנית התעריפים בכל עת חברת פרטנר תקשורת בע"מ 520044314

לעומת זאת בדף פנימי באתר מצויין שימוש מינימום של 35 ש"ח לחודש:

http://www.orange.co.il/he-il/cellular/service_plans/clear-max/

פרטי התכנית

לראשונה בישראל ClearMAX:

אתה קובע את מקסימום התקציב החודשי שלך

השתמשת פחות? תשלם פחות

תעריף אחיד ומשתלם במיוחד

ללא דמי מנוי - רק מינימום שימוש בתכנית 35 ₪ הכוללים 140 יחידות (דקה/ SMS/MMS/1MB)

שירות כלול בתכנית ללא תשלום נוסף

שימו לב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אני לא ידעתי...

נציגה של סלקום הפנת אותי ללינק שלעיל :-)

היכן ראית פרסום על "דמי השימוש" האלה (מלבד בלינק שנתתי)?

תשמע - למי שיש ילדים ורוצה להגביל את השימוש שלהם ועדיין לקבל מחירים שפויים (ולא PREPAID) זו חבילה לא כל כך גרועה...

נכון שהחבילות של -מובייל וגולן-טלקום אטרקטיביות יותר במחיר אבל לא ניתן להגביל שם הוצאות ואם אין לך מכשיר תומך 850MHZ נשאר לך רק גולן-טלקום שגם להם שימוש מינימום (אבל נמוך בהרבה).

אם לרוב הילד/ילדה מדבר בסביבות ה-30-40 ש"ח אין כל סיבה לשים אותו בחבילה ללא הגבלה של ~100 ש"ח - עדיף שרוב הזמן ישלם את אותם 30-40 ש"ח ויהיה מוגבל לחריגה עד 100 ש"ח כ"רשת ביטחון"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא משנה כמה חברות יכנסו לשוק וכמה הם יפסידו, החברות הגדולות עדיין ינסו פרסום שיקרי ותרגילים מלוכלכים בשביל למשוך לקוחות והן פשוט לא לומדות שלא רק העושק הוא מה שגורם לאנשים לעזוב אלא היחס הלא הגון וחבל.

למרות שזה היה ידוע כשהתוכנית יצאה והפרסומים היו שיש מינימום של 35, כנראה שלא מספיק לקוחות רצו את זה והם ניסו דרכים יותר קונבנציונליות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אני לא ידעתי...

נציגה של הפנת אותי ללינק שלעיל :-)

היכן ראית פרסום על "דמי השימוש" האלה (מלבד בלינק שנתתי)?

תשמע - למי שיש ילדים ורוצה להגביל את השימוש שלהם ועדיין לקבל מחירים שפויים (ולא PREPAID) זו חבילה לא כל כך גרועה...

נכון שהחבילות של -מובייל וגולן-טלקום אטרקטיביות יותר במחיר אבל לא ניתן להגביל שם הוצאות ואם אין לך מכשיר תומך 850MHZ נשאר לך רק גולן-טלקום שגם להם שימוש מינימום (אבל נמוך בהרבה).

אם לרוב הילד/ילדה מדבר בסביבות ה-30-40 ש"ח אין כל סיבה לשים אותו בחבילה ללא הגבלה של ~100 ש"ח - עדיף שרוב הזמן ישלם את אותם 30-40 ש"ח ויהיה מוגבל לחריגה עד 100 ש"ח כ"רשת ביטחון"

כמה הילד מדבר כבר אם זה 30-40 שח?

יש מסלול בHOT בלי דמי שימוש בכלל ו10 אג לדקה.

ב30-40 שח אני מניח הילד מדבר סביב ה50 דק בחודש?

אם ידבר 500 כמה תשלם במסלול הזה?

50 שקל.

ד"א לגבי הדמי שימוש זה מפורסם בכל פירסומת שלהם פשוט צריך לקורא ולא רק לשמוע מה השדרן אומר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...