בעיה בכרטיס מסך נתקע לי במשחק BF3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס מסך נתקע לי במשחק BF3

kobipk

Recommended Posts

אם אין לך בעיות עם משחקים אחרים אז ההגיון אומר שהבעיה היא במשחק עצמו ולא בחומרה.

תנסה התקנה מחדש של המחשק

אם יצאו עידכונים אז תתקין אותם.

איזה חומרה יש לך (מעבד, כרטיס מסך, ספק) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עים אותה בעיה

כרטיס GigaByte GeForce GTX560Ti 1024MB GV-N560OC-1GI

כרטיס מאוד מאוד חלש תוריד הגדרות לLOW

פעם אחרונה אני קונה

צריכים פשוט להתבייש בכרטיסים שלהם דפוק אני באותו מחיר הייתי לוקח ת 6950 2GB על טעויות משלמים ככה זה שמאמינים בחברה על עיוור אבל לא עוד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד

intel i7-2600K 3.40GHz

לוח אם

ASUS Maxsimus IV Extreme B3

דיסק

SSD M4 128

WD Caviar Green 2000GB WD20EARX

Samsung Spinpoint F3 1000GB HD103SJ

זיכרון

OCZ-x3-2G 1600

כרטיס מסך

Gigabyte GTX 470 O.C

מארז

Zalman Z-MACHINE GT1000

מסך

Dell U2311H LCD

הגב לגבי הכרטיס מסך

הוא כרטיס מסך מעולה ואף מצוין לא הייתה לי שום בעיה איתו בשום משחק או תוכנה

ואפשר להגיד עכשיו בפה מלא שהבעיה הייתה בדרייבר של כרטיס מסך שכניראה לא היה מעודכן או פגום

ואני יוסיף ויגיד לכם שאני משחק על ULTRA וזה פשוט מדהים! 1920x1080

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אך שלי נתקע אני עים הדרייבר האחרון 285.62

2500K 3.3

לוח Asus P8Z68-V Pro Z68 CHIPSET Socket 1155

wd black 1tb 64mb

4 GB G.Skill 1600mhz

GigaByte GeForce GTX560Ti 1024MB GV-N560OC-1GI

יש פתרונות אולי לשיפור אני משחק על low ?

אני שם על אולטרה זה נתקע ויוצא מהמשחק אחרי כמה שניות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נתקע בגלל הדרייבר!!!!!

הדריבר 285.62 הוא דרייבר בעייתי!!!!

הדרייבר הזה עובד רק עם כרטיסים 580GTX ו 590GTX!!!!!!

ככה הם עושים כסף!!!!!!

הפתרון....\:הסר את הדרייבר ותתקין את 280.26!!!!

אני מבטיחה לך שהמשחק ילך חלק!!!!!!-

*הערה*..!

שימו לב אני מתעסקת במשחק הזה כבר שלוש ימים, כשעה ביוברגע שהסרתי את הדרייבר ם, ועדיין לא התחלתי אותו!!!אני כל הזמו מתעסקת בלכוון הגדרות!יש לי מחשב I5-2500K + GTX460ברגע שהסרתי את הדרייבר 285.62 וחזרתי לדרייבר הקודם, המשחק רץ חלק!!!!

אני משחקת על ULTRA ללא בעיות!אנא הפיצו זאת לכל החברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היו מלא קריסות, אמרתי תודה אם הצלחתי לסיים סיבוב שלם. זה ככה עוד מהבטא.

ניסיתי מלא פתרונות בהתאם לחפירות ברשת על הבעיה, וכלום לא עזר.

מסתבר שקריסות יש להמון אנשים, עם כל סוגי הכרטיסים (ati/nvidia). התלונות זורמות לפורומים בלי סוף.

הייתי די בטוח שהבעיה אצלי איך שהוא קשורה בכרטיס מסך, עד שנפלתי על הפתרון הבא שמשהו הציע בפורום של EA:

FIX

Windows 7/Windows Vista

* In Windows 7/Vista go to Start menu. Go to Accessories. Locate the command prompt shortcut and hover mouse over it. Right Click on the shortcut then select Run as Administrator.

* In the command prompt type this exactly: bcdedit /set increaseuserva 2500. Then hit enter.

* Make sure you get a message back confirming the change was made. To verify the entry is there you can type just bcdedit, hit enter, and you should see the entry now listed.

* Then close the command prompt. You just told to increase user virtual address (userva) space to 2500MB.

* Changes take effect on reboot

בנוסף, על הדרך כבר העלתי את נפח ה-pagefiles של המערכת לנפח המומלץ (אני מפצל את הזכרון הוירטואלי ל-4 כוננים פיזים, לכן לא נתתי ל-win7 לנהל לי את ה-pagefile באופן אוטומטי). מה שבטוח, במקרה שלי הבעיה היתה קשורה בזכרון וירטואלי כי כל היום אני משחק ואין קריסות. אולי לפעמים ניתוקים מהסרבר אבל זאת כבר בעיה אחרת (חברים התנתקו ביחד איתי - בעיות תקשורת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היו מלא קריסות, אמרתי תודה אם הצלחתי לסיים סיבוב שלם. זה ככה עוד מהבטא.

ניסיתי מלא פתרונות בהתאם לחפירות ברשת על הבעיה, וכלום לא עזר.

מסתבר שקריסות יש להמון אנשים, עם כל סוגי הכרטיסים (ati/nvidia). התלונות זורמות לפורומים בלי סוף.

הייתי די בטוח שהבעיה אצלי איך שהוא קשורה בכרטיס מסך, עד שנפלתי על הפתרון הבא שמשהו הציע בפורום של EA:

בנוסף, על הדרך כבר העלתי את נפח ה-pagefiles של המערכת לנפח המומלץ (אני מפצל את הזכרון הוירטואלי ל-4 כוננים פיזים, לכן לא נתתי ל-win7 לנהל לי את ה-pagefile באופן אוטומטי). מה שבטוח, במקרה שלי הבעיה היתה קשורה בזכרון וירטואלי כי כל היום אני משחק ואין קריסות. אולי לפעמים ניתוקים מהסרבר אבל זאת כבר בעיה אחרת (חברים התנתקו ביחד איתי - בעיות תקשורת)

רק הבאתי את המשחק וכבר קרס פעמיים אחרי ההתחלה של הרכבת,מנסה את מה שהצעת נראה אם זה יתקן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...