בעיה בכרטיס מסך נתקע לי במשחק BF3 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס מסך נתקע לי במשחק BF3

kobipk

Recommended Posts

שיחקת בקושי 10 דקות איך אתה כל כך בטוח שלא קורס יותר :P עשית restart ?

לא יודע מה הקטע עם ה-FPS לי זה לא שינה שום דבר מהבחינה הזאת (לא בדקתי ב-Single player)

מה שכן יש מפות MP כבדות יותר מאחרות, במיוחד כשיש הרבה שחקנים, אבל בהן יש לי צוואר בקבוק של מעבד אז אני לא אינדיקציה ל-FPS.

אם אתה רוצה להחזיר למצב הקודם, תריץ את השורה:

bcdedit /set IncreaseUserVA 2048

(הבנתי ש-2048 זה ברירת מחדל. ה-tweak שנתתי מעלה ל-2500)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עים אותה בעיה

כרטיס GigaByte GeForce GTX560Ti 1024MB GV-N560OC-1GI

כרטיס מאוד מאוד חלש תוריד הגדרות לLOW

פעם אחרונה אני קונה

צריכים פשוט להתבייש בכרטיסים שלהם דפוק אני באותו מחיר הייתי לוקח ת 6950 2GB על טעויות משלמים ככה זה שמאמינים בחברה על עיוור אבל לא עוד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה קורה בנאדם :)

פתרתי לך את הבעיה כבר שעתיים אני עובד על זה,אני יש לי שתי כרטיסים כאלה בSLI,ויש בעיה עם הכרטיס זה נמצא בכל פורום,זאת אומרת בעיה עם הכרטיס והמשחק זה יוצא לכולם לא רק לך ודרך אגב כרטיס אחד כזה לבד אמור להעיף את המשחק על אולטרה פשוט אתה כנראה לא הורדת את ה 4MSAA תוריד את זה ותראה שהמשחק עף,אני משחק עם זה והוא עף אצלי אבל אני עם שתי כרטיסים :)

בכל אופן הבעיה היא שיש בכרטיס low voltage וצריך להעלות אותו למשהו כמו 1075.לפני שנכנס איתך לזה קודם כל הפתרון ומה שאני עשיתי זה לעדכן את הביוס של הכרטיס.אתה נכנס לאתר של גיגה בייט ומחפש את הכרטיס שלך ותבחר שם בדיוק את הגרסה של הכרטיס,אחר כך תבחר את הביוס ותוריד את זה.דבר שני אתה מוריד תוכנה שנקראת easy boost שדרכה אתה תתקין את הביוס לכרטיס עדיף ככה.תתקין את התוכנה ושם תבחר באפשרות של הביוס מה שהכרטיס מראה,זאת אומרת יהיה לך רשום נגיד f12 כמו אצלי אז אתה בוחר מתוך התקית ביוס שהורדת אתה בוחר את הכי גבוה נגיד f13 כמו אצלי למשל.וזהו מעדכן ועושה ריסט,זה אוטומטי יעלה לך את הוולטג' של הכרטיס ורוב הסיכויים שיפתור לך את הבעיה כמו שלי פתר.תעדכן אם הסתדר לך או כל מי שיש לו את הכרטיס הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחיין שלי עים xfx 6950 2 GB לא קרס לו פעם אחת זה אומר הכל

GamerFreak המשחק באמת עובד יותר טוב בלי 4MSAA ולהתחיל לשחק עים הביוס וכל השאר ממש לא נראה לי

ושEA יעשו שינויי עים הקריסות שלהם לא אני הם אלה שעשו בעיה שהם יפתרו אותה

ושהמהנדסים שלהם יעשו משו וטסטים עוד לפני יוצא המשחק כנראה פיספסו משו באים עלינו עכשיו תעשה ככה תעשה ככה

לא יודע אך ולמה ל אין אף פעם קריסות כל הסדרות רצו אצלי חלקלקקקק שילמדו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מן הסתם שזה הם אשמים בסך הכל הבאתי פיתרון שראיתי באחד הפורמים בחו"ל.והבעיה היא בעיקר עם GTX560

אז מן הסתם שבכרטיסים אחרים כמו שאמרת לא תהיה קריסה.חפיף אז חכה לפאצ' או משהו בטח יצא בקרוב ובחיים לא משחקים עם MSAA וכל החרא הזה סתם מכביד על המשחקים בלי כל כך הרבה שינויים גרפים זה סתם מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי HD 6870 וב"ה עדיין לא הייתה לי קריסה אחת (למרות שהמשחק זורם לא אבל אני מאשים תמעבד שלי בזה,יש לי DUAL E2180)

הבעיה שלי היתה במעברים בין מפות , כל פעם שהסרבר מעביר מפה המשחק נתקע לי ואני חייב לעשות CTRL+ALT+DEL ולסגור אותו בכוח . דיברתי עם התמיכה של EA והם פתרו לי תבעיה אבל אחרי שעשיתי את מה שהם אמרו לי המשחק זורם לי ממש מעפן.

הם אמרו לי ללכת ל מנהל המשימות -תהליכים ושמה למצוא את ORIGIN ולשנות בהגדרת קירבה משתי הלחצנים לחוצים (CPU0 +CPU1) ל שרק CPU 1 לחוץ.

זה אמור להפריע למשחק שלי או שזה קשור למשהו אחר??

ד"א

סתם לידע כללי המחשב שלי זה :

HD 6870

PENTIUM DUAL E2180

2GB 800MHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק אמור לרוץ אצלך בלי MSAA כמובן תבדוק את ההגדרות כי המון אנשים לא מבינים וישר שמים ULTRA והולכים לשחק,תשחק עם ההגדרות אין שום סיבה שהמשחק לא יזוז טוב אצלך,איזה רזולוציה אתה נמצא?ומקסימום תוריד לHIGH ותשחק כמו בנאדם וגם צריך לחכות לפאץ' או משהו שיסדר כל מני דברים במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק אמור לרוץ אצלך בלי MSAA כמובן תבדוק את ההגדרות כי המון אנשים לא מבינים וישר שמים ULTRA והולכים לשחק,תשחק עם ההגדרות אין שום סיבה שהמשחק לא יזוז טוב אצלך,איזה רזולוציה אתה נמצא?ומקסימום תוריד לHIGH ותשחק כמו בנאדם וגם צריך לחכות לפאץ' או משהו שיסדר כל מני דברים במשחק.

אני מתאר לעצמי שאתה מדבר אלי אז כמובן שהורדתי את כל מה שעלול להעמיס על המעבד כמו AA או MSAA הורדתי AF הורדתי V-SYNC

ואמרו לי שככל שהרזולוציה יותר גבוה ככה יש יותר עומס על הכרטיס מסך ופחות על המעבד אז שמתי על הרזולוציה הטבעית של המסך שלי(1680X1050) בכל הפרטים על MEDIUM כדאי לא להעמיס יותר מידי על הכרטיס מסך , בהתחלה זה פעל מעולה אבל כמו שאמרתי , אחרי הדבר הזה שEA אמרו לי לעשות המשחק לא פועל טוב בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gamerfreak

אתה מודע לזה שלשים מתח 1075 זה בעצם OVERVOLTAGE לכרטיס ולא מומלץ אם אתה לא אוברקלוקר\יודע מה אתה עושה

הכרטיס צריך לרוץ יציב על מתח סטוק ותדרי סטוק ואם הוא לא אז הכרטיס תקול.

בכל מקרה על GTX260 216SP עם I5 750 המשחק זז חלק מאוד על הגדרות HIGH

כנראה שהמשחק על DX10 לא עושה תקלות שיש לו עם 11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...