צריך המלצה לאוזניות לגיימרים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לאוזניות לגיימרים

viperch1x

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני רוצה לקנות אוזניות לגיימרים (חשוב לציין שאני משחק כרגע משחקים כגון TACTICAL OPS COUNTER STRIKE COD) וזה השימוש היחידי של האוזניות.

כרגע יש לי את הסנהייזר PC350 שאני לא ממש מרוצה מהם אני שומע שמתקרבים אליאבל אני לא שומע בדיוק מאיפה כאילו מאיזה כיוון.

יש לי כרטיס קול בנוי בלוח אם (7.1 נראה לי כי יש שם 6 יציאות).

אני מעוניין לקנות אוזניות חדשות על מנת לקבל את הביצועים הכי גבוהים שאפשר למטרה שלי שזה לשמוע צעדים ויריות.

אני מתלבט בין 3 אוזניות עיקריות הרייזר מגלדון, סטיל סרייס 5HV2 עם או בלי הכרטיס קול או ה 7H החדש של סטיל סרייס.

בבקשה מי שבאמת מבין ויכול לתת לי מידע מדויק לגבי מה הכי מתאים לצריכים שלי זה יהיה מעולה.

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, יצא לי להתנסות במגלודון וב5H V2 (עם הכרטיס קול 7.1) לפני שקניתי.

בכל מקרה, אני חייב דבר ראשון להגיד שהסראונד של המגלודון מטורף, האיכות בינונית+-, הבקר שליטה מכיל המון פיצ'רים - כיוונון של הסראונד, בדיקה, עוצמת מיקרופון, באס והתאמות אישיות)

בסראונד של ה5H נחמד או יותר לכיוון של מספק את הסחורה. (בינוני למדי)

אבל זה קצת לא פייר בזמן שה5H מדמה 7.1 בעזרת אפקטים שמצטרפים לסאונד 2.1

ולעומתו יש את ה7.1 של המגלודון שהוא עומד בטכנולוגית הדולבי.

בכל מקרה, בסופו של דבר רכשתי את ה5H מסיבה פשוטה - חווית המשחק כיפית יותר במשחקי FPS - צעדים נקיים, מיקרופון מעולה להקלטות/שיחות.

סאונד מעולה במשחקים שתומכים 7.1 (COD5 לצורך הדוגמא) ויתרון נוסף הוא שהוא גם עובד בCS ב7.1 (מפני ששוב, זה לא באמת 7.1, זה 2.1 עם אפקטים שעוזרים לשמוע לך צעדים בצורה מכוונת יותר) ההיתרון נובע מכך שלדוגמא במגלודון או כל העובדות בטכנולוגית הדולבי פשוט לא ישמיעו סראונד בCS.

חיסרון מורגש של ה5H הוא שהאוזניות ללא באס, או שיש אבל ממש ממש מעט.

אבל זה די בצדק, הרי זה ידוע שאוזניות "גיימינג" צריכות טרבל יותר מאשר באס.

מה שעוזר להבין מאיפה באים הצעדים והיריות בצורה "נקייה" יותר.

מקווה שעזרתי לך, אני בכל מקרה משדרג את האוזניות שלי ל7H שמגיעות עוד מעט :)

(בכל זאת לא אוותר על ה5H שעדיין ישאר אצלי :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gamecom 367/377 או לוג'יטק G35, אם לא אכפת לך להשתמש במיקרופון חיצוני אז לך על ATH-AD700 מחו"ל.

אני אישית לא מת על מוצרים של , המחיר יקר מידי יחסית למה שהם באמת שווים.

אם יש לך תקציב יותר גבוה אז יש אפשרויות יותר טובות כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...