התחלתי שיעורי נהיגה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלתי שיעורי נהיגה

Fighter

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לנצל את הזמן, תנסה להקשיב למורה כמה שיותר כי בהתחלה לומדים יסודות שעדיף לתרגל מההתחלה

בערך משעור 10-12 תתחיל להכנס לרצינות לחשוב על כל צעד כדי שהמורה יראה שיש עם מה לעבוד ויתקדם איתך

כל שטות שאתה עושה בשיעור בעצם גורמת למורה לעקב אותך לעוד שיעור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ טוב, שהמורה שלי נתן לי בזמנו.

להסתכל רחוק

ובאמת, שאם יש לך מורה טוב אתה לא צריך טיפים מאף אחד. הוא אמור ללמד אותך, כל מה שאתה צריך.

תהיה רגוע, הכי חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ תודה

כל מה שאמרתם אני כבר יודע ומיישם ולא יצא לי לעשות שטויות למיניהן

אולי יש טיפ לקלאץ', הילוכים וכל זה? זה החלק הקשה פה, אם הייתי הולך על אוטומט אז זה באמת היה סוג של GTA\NFS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עובד

שום דוושת משחקים לא מדמה את הרגש והטכניקה שצריך לרכוש כדי להעביר הילוכים כמו שצריך. עם הזמן תלמד לשחרר את הקלאץ' לאט וכמו שצריך.

טיפ אחר שאני יכול לתת הוא שבימים החמים האלה, כשהמזגן פועל ברכב על עוצמה מלאה, עדיף לתת קצת יותר גז כשמתחילים נסיעה בראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי חשוב לדעתי שצריך לזכור זה ששיעורי הנהיגה אמנם יקנו לך את היסודות של הנהיגה והשליטה ברכב, אבל אתה לומד לעבור טסט - ולא ממש לנהוג. רק אחרי זה אתה תתחיל ללמוד לנהוג באמת - ורצוי בתקופת הליווי, כי רק אז תמיד יהיו עוד זוג עיניים מנוסות שימנעו ממך לעשות איזה שטות שעלולה להגמר לא יפה.

אתה רק שיעור רביעי, יש לך עוד דרך ארוכה. זה לא משנה איזה טסט תעבור או כמה שיעורים תקח, תמיד תקשיב למה שהמורה אומר ותקח את זה ברצינות - כי הוא יודע יותר טוב מכולנו, וגם אם עשית טעות - לא נורא, בשביל זה המורה שם ובשביל זה יש לו דוושות.

והכי חשוב, בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה איזה טסט תעבור או כמה שיעורים תקח, תמיד תקשיב למה שהמורה אומר ותקח את זה ברצינות - כי הוא יודע יותר טוב מכולנו, וגם אם עשית טעות - לא נורא, בשביל זה המורה שם ובשביל זה יש לו דוושות.

והכי חשוב, בהצלחה :)

לא חסר מורים שבכוונה מתעלמים מטעויות קריטיות שעושים תלמידים כדי לגרום להם לקחת כמה שיותר שיעורים. שמעתי על תלמידים שהגיעו ל-60 ואפילו 70 שיעורים אצל מורים כאלה. אגב ראיתי מורים לנהיגה שלא הייתי נותן להם לחצות לבד את הכביש. ראיתי פעם מורה (נקבה) לנהיגה בהמה כמו חברה של שמש, יושבת ברכב בפוזה ערס עם משקפי שמש מעשנת סיגרייה בפרצוף של התלמידה שלה ומלמדת אותה נהיגה בצורה איומה. גם אם אותה תלמידה תצליח לעבור טסט תחשוב איזה בסיס איום היא קיבלה מאותה מורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...