מעוניין להתקין WIN 7 אך לא יודע אם המחשב שלי יעמוד בזה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להתקין WIN 7 אך לא יודע אם המחשב שלי יעמוד בזה

ELpsycho

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מעוניין להתקין win7 על המחשב שלי אבל אני לא יודע אם הוא יעמוד בזה...

המפרט נימצא בחתימה שלי וגם בצד.

בנוסף, חיפשתי דריברים שמתאימים ללוח אם שלי ולא מצאתי דריברים מתאימים לwin7 אשמח גם אם תעזרו לי עם זה.

תודה לכלום על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה צריך לעשות זה להוריד את הכלי הזה שניקרא windows 7 advisor והוא יראה לך מידע חשוב איך המחשב שלך יכול להתמודד עם windows 7.

הוא עושה סריקה על המחשב לך והוא נותן לך תוצאה בסוף והוא גם מתייחס לדרייברים וגם לתוכנות שמותקנות לך על המחשב. וכמובן גם על החומרה עצמה.

את התוכנה אתה יכול להוריד מהלינק הבא:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=1B544E90-7659-4BD9-9E51-2497C146AF15&displaylang=en

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב בעל מפרט דומה מאד לשלך, כאשר ההבדל הדרמטי הוא במחצית כמות הזיכרון - לטובת המחשב שלך. 7 (בגרסאת 32 ביט כמובן) היא מערכת ההפעלה הטובה ביותר שהמחשב הזה ידע. היא פשוט פנומנלית. מומלץ בחום להתקין אותה; היא אפילו תעניק לך, כמשתמש, הרגשה שהמחשב שלך צעיר יותר מכפי שמעיד גילו האמיתי.

באשר למנהלי ההתקן, עבור לוח האם חלונות 7 תדאג כנראה לכל (גם אם מנהל ההתקן עבור בקר ה-SATA יהיה גנרי, הוא כנראה יהיה עדיף מערכת מנהלי התקן עבור 3 שאינה מיועדת לחלונות 7 או ויסטה). ארחיק לכת ואומר שכדאי לך להתקין מנהל התקן יעודי רק אם הוא תוכנן לשימוש תחת חלונות 7 או (מה שלרוב אינו סביר עבור מחשב מאזור 2004) או אם מנהל ההתקן מעניק לך אמצעי שליטה ובקרה טובים יותר משמעותית מאשר מנהל ההתקן שחלונות 7 מציעה.

תהנה לך ממערכת ההפעלה המופלאה הזו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...