המלצה ללוח אם מבין הלוחות שבתוך הדיון להרצת FHD. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ללוח אם מבין הלוחות שבתוך הדיון להרצת FHD.

דנדן

Recommended Posts

שלום לכולם, אני צריך את עזרתכם.

מימשתי אחריות על לוח שהיה לי, וביקשתי לשדרג את הלוח לאחד מהלוחות הבאים שנמצאים ברשימה:

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_ComparisonSheet.aspx?ProductID=2691,2954,3024

בעל החנות שביצע את השדרוג מול היבואן, אמר שהצליח להשיג לי את הדגם הזה GA-EG41MF-S2H שהוא הדגם השני ברשימה, אבל לבסוף הוא שלח לי את הדגם השלישי ברשימה

GA-73PVM-S2H

מה אתם הייתם מעדיפים למחשב שישמש רק כHTPC והורדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-73PVM עדיף לדעתי. בעיקר בשל שלל החיבורים והפיצ'רים שלו.

אמנם הליבה הגרפית נחשבת מיושנת בהשוואה ל-G41 המסורס, יש רק שני סלוטים לזכרונות ואין תמיכה בדואל-צ'אנל, אבל...

* 2X2G זה הרבה מעל הנדרש ממילא.

* לדואל-צ'אנל אין כל השפעה של ממש על הביצועים ב-90% מהמקרים - ודאי לא כאן.

* בפועל, ההבדל בליבות די זניח מלבד בתכני FHD מלאים בקודקים נתמכים וגם אז כמעט כל מעבד בן ימינו מסוגל "לקחת על עצמו" את העבודה. בכל מקרה, ה-G41 לא תומך ב-HD כמו אחיו הבכירים אז גם הבדל זה בקושי בא לידי ביטוי (תזדקק ל-G45 שכבר עולה כמו ה-9300 או G31 עם כרטיס נפרד חזק בהרבה):

g412520vs2520g432520vs2520g45.pn.png

ד"א - יש ל-73PVM איזו מגבלה עם תקן 1.3 מבחינת אודיו (ראה בסקירה) אז תבדוק קודם אם זה משמעותי לך.

לא יודע מה לגבי ה-G41 בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האופציות הנוספות היו עם תוספת תקציב לא רצינית הייתי חושב עליהן, אבל כרגע מה שהצעתי הן האופציות.

בנוגע לAUDIO דרך הHDMI, לפי הסקירה של BIT TECH, כן יש בהנחה שמגדירים דרך מערכת ההפעלה...

אז מה הקטע של הHDMI 1.3? איפה אפשר לראות אם באמת הלוח לא תומך בזה?

דרך אגב, לפי החוברת כתוב שזה כן מעביר AUDIO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...