נטביזיון לא מאפשרים להתחבר-האם זה עוד ספק&#149 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נטביזיון לא מאפשרים להתחבר-האם זה עוד ספק&#149

old fart

Recommended Posts

מאתמול בערב סבלתי מאיטיות מחרידה של נטביזיון, מהיום אחה"צ אני סובל מקשיי התחברות.

YNET השייך לקבוצת ידיעות תשקורת - מודיע כי התקלה כי כלל ארצית אצל כל ספקיות האינטרנט, וכי מד-1 היא האחראית על כך(אם כי היא אמורה להיות אחראית על החיבור לחו"ל ולא על הLOGIN לספק האינטרנט, אבל ניחה). בנוסף, משתמשים מדברים על קשיים בהתחברות לאינטרנט בכבלים(כי המודם יצא מסינק) בטוקבקים - ומעניין שגם נטביזיון וגם הכבלים נמנמים עם אותה קבוצת תקשורת של דנקנר.

אני, תודה לאל, מחובר דרך בזק בתשתית והמודם מסונכרן פיקס למרכזיה. אבל, זה לא מנע מנטויז'ן - לפני שהם שמו את תקלית התקלה - לאלץ אותי לנתק המודם מהראוטר(כי הרי הם לא תומכים בראוטרים) ולחבר ישירות למחשב כדי שגאון המחשבים שיושב מעברו השני של הקו יוכל לגלות את מה שכולם גילו כעבור כמה שעות - כי התקלה אצלם. כמובן, הייתי צריך לעבור את כל הרוטינה הרגילה של תפעיל מחדש את המודם/המחשב/האם אתה כותב את השם נכון(ראבק, אני מחובר עם ראוטר, לא נגעתי לא בשום הגדרה כבר למעלה מחודשיים, מה עשוי לגרום לא להשתנות? - עשיתי קופי פייסט מהראוטר).

עכשיו יש הודעה, שכמובן מאשימה הלקוחות: אנו מודעים לתקלה, אך ממליצים למתשמשים להפעילמחדש את המחשב, המודם והראוטר(אבל חשבתי שאתם לא תומכים בראוטרים, אז למה אתם מבקשים להפעיל אותם מחדש?).

בכל מקרה, אותי זה עוד יותר מרגיז כי אני הייתי בדיוק באמצע להתקין XP מחדש, וצריך את האינטרנט בשביל הדרייברים...

ובצורה מוזרה למדי, אחד השכנים בבלוק שלי מחובר עם ראוטר אלחוטי פתוח, ולפי הTRACERT עוד לנטביזיון אבל הכל עובר שם דרך ברק(מוזר).

האם גם משתמשים של ספקים אחרים סובלים מכך?

הכתבה בשופר התעמולה של יוחי דנקנר, בעל עניין ב"ידיעות תקשורת", HOT, נטביזיון, שופרסל סלקום ועוד חברות שצריך לאתר ולהחרים לאור השירות המזוויע שלהם, כפי שניתן היה לראות מהדיון שלי באוף טופיק.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3675298,00.html

וזה עוד הוכחה לכך למה שיטת קווי הטלפון "החדשה" שעובדת על IP היא בעייתי, בעיקר בארצנו שבה ספקים רוצים למכור עוד ועוד ללקוחות בלי לתת גיבוי ברוחב הפס - ברגע שיש עומסעל החיבור לחו"ל או חיבור האינטרט נופל - אין קו. וברב המקרים, בתקלות שיש לי ב14 שנה האחרונות לאינטרנט הן תוצאה מרשלנות של ספק האינטרנט, והתשתית של כמעט ולא פגיעה - אם כי גם שם יכולות לקרות תקלות.

עדכון: היום בבוקר אפשר כבר להתחבר. אבל לא איומיול ולא טורנט מתחברים. עשיתי בדיקת פורטים, הפורטים לכאורה, לפי התוכנות האלה, פתוחים(!) אבל אין שום תעבור. האימיול לא מצליח להתחבר לא לשרת ולא לKAD והμtorrent נמצא על סימן קריאה למרות שהפורט פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי אין עדיין היום תקשורת IP ל IP בינך לבין הספק שלך. באמצעה יש ממסר שהופך את התקשורת לתקשורת אותות ישנה.

תקנו אותי אם אני טועה.

מה ?:)

דרך אגב היום תשתית נפלה באיזורים נרחבים ופגעה בכל הספקיות.

הקונספירציה נגדך הולכת ומתגברת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל בעיות בספקית שלך שלא עושה כלום עם זה כן, ואין קשר לחיבור "קבוע" או לא כל עוד אתה לא מחובר בכבלים ללא חייגן אתה עובר אימות דרך הרדיוס, וזה נפל אתמול, נפל למספר שעות טובות וזה לא הפעם הראשונה שזה נפל עקב בעיה במד-1 וסיבות נוספות אחרות.

מה עוד שנפילה של הרדיוסים של ספקית בסדר גודל של NV-013 פוגעת בתשתיות של ללא שום קשר למקור הבעיה בגלל יחסי הגומלין בין הרדבאקים של לרדיוסים של כל הספקיות. לא יודע איך מד1 לא חטפו תביעה עדיין ומה שאני עוד יותר לא מבין איך NV עדיין לא חטפו תביעה מלקוחות ובזק על כל הצרות שהם עושים בגלל חוסר היכולת והרצון של הגופים הטכניים שלהם לטפל בבעיות תשתית.

אז יפה לך שאתה מחובר כנראה בכבלים ללא חייגן ונפילה של הרדיוסים אומרת שאתה כנראה מרוויח מכל הסיפור בגלל נפילה של כל "העומסים" על הקוים של NV עקב זה שחלק ניכר מהלקוחות שלה לא יכולים לקבל שרות באותו רגע.

חוץ מזה אם אתה צריך סיבה למה לא להיות לקוח של 013 נטוויז'ן-ברק-גלובלקול כנראה יש לך בעיות יותר רציניות מבעיות הגלישה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית יודע כמה נפילות היו למד 1 אתמול בלילה ומה קרה לרדיוסים של NV אחרי זה היית עובר ספקית...

:smile1:

אני לא בטוח שאתה מתכוון אליי, אבל אתה מוזמן לקרא את הלינק שבחתימה שלי ולהבין שאני עובר מנטביזיון בזמן הקרוב גם מסיבות אחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...