שליטה על המחשב מרחוק - מעוניין בהסבר + תוכנה ממולצת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליטה על המחשב מרחוק - מעוניין בהסבר + תוכנה ממולצת

liordavid

Recommended Posts

כרגע יש לי 2 מחשבים בבית שמחוברים ברשת אלחוטית (כל הנתונים על החומרה - במפרט)

על 2 המחשבים מותקנת וויסטה אולטימייט

מחפש תוכנה מומלצת/חינמית/קלה/בטוחה לתיפעול שתאפשר להשתלט על המחשב ברשת הביתית (רק שליטה על 2 המחשבים ברשת שלא תהיה אפשרות גישה משום מחשב/מקום אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חינמית והמומלצת ביותר היא UltraVNC המצויינת או RealVNC/TightVNC אם אתה רוצה את גרסת הקוד הפתוח שמעט מוגבלת בהשוואה מבחינת מאפיינים ומעט פחות מהירה על חיבורים איטיים (פחות משמעותי ל-LAN). אני עובד איתן עם 7 מחשבים ברשת מעל 5 שנים עם XP ולינוקס. מומלץ בחום.

הכי פשוט - תשתמש ב-Remote Desktop Connection המובנה במערכת ההפעלה (ב-XP לפחות). גם כן מאוד מאוד מומלץ לשליטה דרך LAN ומאוד נוח. לא יודע איך זה בויסטה. לא דורש התקנה ו/או הגדרות כי זה חלק ממערכת ההפעלה. רק צריך לאפשר REMOTE דרך my computer->Properties ולהגדיר את המשתמש המתחבר עם ההרשאות המתאימות (או ADMIN או REMOTE USER). במחשבה שניה VNC נראית לי פשוטה יותר.

LOGMEIN מצויינת למי שצריך "לדלג" מעל חומות אש ו- למיניהן אבל מעביר את השליטה בהתקשרות לידי אתר חיצוני - לא מומלץ!

יש גם את TeamViewer שמאוד נוחה לשימוש אבל לי אין ניסיון איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה לוחץ select users יש למטה כיתוב שאומר user blah blah already has access?

אם כן, אז זה מוגדר נכון ואתה יכול להתחבר, מה בדיוק השגיאה שאתה מקבל כשאתה מנסה להתחבר?

עריכה: ניסית להתחבר בלי למלא את ה IP בכלל? (לפי התמונה) פשוט כתוב שם את ה IP של המחשב שעליו אתה מנסה לשלוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתמונה הקודמת שלך, בפינה השמאלית התחתונה יש את חלון ההתחברות לרימוט דסקטופ

מן הסתם אתה חייב לכתוב שם HOST או IP, אחרת מאיפה המחשב שלך יידע לאן אתה רוצה שהוא יתחבר? בטלפתיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תקליד שם את ה IP...

לא חשבתי על זה...

מ- 2 המחשבים הבעיה היא כזאת (תמונה למטה)

הבעיה נראה לי נובעת מכאן (משהו TS... - תמונה למטה) - מה אני אמור להגדיר שם ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור ל TS (ואתה לא צריך להשתמש ב TS, סמן את זה על disable)

זה אומר לך שהססמא שהכנסת לא נכונה, זה הכל.

וודא שאתה מקליד את הססמא הנכונה.

אם אין לך ססמא ליוזר שלך במחשב שאתה מנסה להתחבר אליו - אתה חייב להגדיר ליוזר שלך שם ססמא (דרך הגדרות חשבונות משתמשים, בלוח הבקרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...