4GB זיכרון אחד שלא מבין גדול במחשבים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4GB זיכרון אחד שלא מבין גדול במחשבים

ariel16b

Recommended Posts

אני מקבל יום ראשון מחשב חדש ומשוכלל אחרי 8 שנים =)

לקחתי 4GB DDR2

עכשיו אני לא רוצה ויסטה אני רוצה להישאר עם ווינדוס נכון לעכשיו (לא חובב של ויסטה)

עכשיו איך אני מוודא שישנו ניצול מקסימלי של כל ה-4 ג'יגה כי מקריאה רופפת הבנתי שיש מצבים שזה ינצל רק 2 מתוכם

מה לוודא עם המוכר שהוא מתקין איזה גרסה של ווינדוס\הגדרות

אודה לכם אם תפרטו

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון,

לניצול כל ה 4GB זכרון חובה מערכת 64BIT. בין אם XP64 ובין אם VISTA64 (אני אישית מעדיף את הVISTA על ה XP בגרסאת ה 64).

לא בא לך על ? אתה ממש לא חייב. אתה יכול להתקין את ה GOOD OLD -32 ולהיות שקט. הכל יעבוד לך פיקס וזה שהמערכת הפעלה לא יודעת לעבוד עם כל נפח הזכרון שמותקן לך בכלל לא צריך להטריד אותך. תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון,

לניצול כל ה 4GB זכרון חובה מערכת 64BIT. בין אם XP64 ובין אם VISTA64 (אני אישית מעדיף את הVISTA על ה XP בגרסאת ה 64).

לא בא לך על ? אתה ממש לא חייב. אתה יכול להתקין את ה GOOD OLD -32 ולהיות שקט. הכל יעבוד לך פיקס וזה שהמערכת הפעלה לא יודעת לעבוד עם כל נפח הזכרון שמותקן לך בכלל לא צריך להטריד אותך. תתחדש.

ת'כלס אז אם כבר קניתי 4 ג'יגה רק 64 ביט אחרת זה לא משתלם

מה באמת ההבדל בין ה-64 ל-32 והאם זה מורגש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח.

במערכת הפעלה חלונות או 32 ביט המערכת תזהה קרוב ל-3.5 ג'יגה, כך שתפסיד בין 500 ל-800 מגה .

מערכת הפעלה 64 ביט ותוכנות 64 צורכות יותר מטבען, ולכן לא בטוח שהמעבר כדאי, למרות ההפסד.

לגבי ההבדלים בין מערכת הפעלה 32 ו-64, אין יותר מדי - תשובות מדוייקות יותר בפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...