FujiFilm S6500fd - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FujiFilm S6500fd

OFF-RoaD

Recommended Posts

שיטותיי בחיפוש אחר המצלמה האולטימטיבית לא פסקו עדיין, ואני פונה אליכם בעוד מספר שאלות בקשר לS6500 של פוגי:

1. מישהו יודע אם ואיפה אפשר להשיג אותה בארץ? חיפשתי ברשת ולא מצאתי. מה יהיה המחיר בערך? מה המחיר בחו"ל?

2. איך היא מבחינת איכות תמונה ובתור בכללי? [אם אפשר להשוות לCanon S3IS זה יהיה נחמד כי היא גם על הפרק]

3. ההפרש במחיר בינה לבין הS5600 או הS3IS שווה את זה?

תודה, ועדד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי סיבות גדולות:

1. עדשת 28 מ"מ. הסבר מדוע זה יתרון כל כך גדול תוכל לקרוא כאן.

2. ISO גבוה הרבה יותר איכותי משל הקנון, וזה מאפשר לצלם באור קיים טבעי ללא פלאש וללא מריחות תנועה בנושא (דבר שמייצב התנועה של הקנון לא מסוגל לתקן). ההבדל בין תמונות באור טבעי לבין תמונות עם פלאש ישיר הוא הבדל משמעותי מאוד.

ועוד שתי סיבות קצת פחות משמעותיות, אבל עדיין חשובות:

3. תמיכה בפורמט RAW (שימושי אם תחליט להכנס ברצינות לצילום ותרצה להוציא את המקסימום מהמצלמה)

4. טבעת זום מכאנית. זה הרבה יותר מהיר והרבה יותר מדוייק מהפתרון האלקטרוני והבזבזני בחשמל של הקנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצלמה מצויינת.

לטעמי איכות התמונה עולה על ה- S3 ולא רק בגלל ה- ISO העדיף.

ככל הנראה החיישן שלה הוא הטוב כיום העולם ה- P&S.

הטווח הדינמי שלה (במיוחד באיזורים הכהים)... וכמובן היתרונות המובנים (העדשה וכו').

לך עליה אם אתה יכול, מעולה.

בתאילנד יצא לי לנסות אותה כמה שעות והיא לא אכזבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצונת

1. הצלחתי להביא אותה לאילת לאחת החנויות, אכן מדהימה. תעלה 2500 כולל כרטיס 512, אני מאמין שעם כרטיס גיגה [איכותי], בטריות+מטען, וקייס טוב אני אגיע ל3K.

2. שאלה: יש הבדל גדול מאוד בין החיישנים של ה5600 וה6500? מבחינת תפיסת צבעים וכל שאר הדברים שנכללים תחת איכות תמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה

מתי ה6500 נכנסה למכירה בארץ? מתי נראה לכם שתהיה לה ירידת המחיר? אני זוכר שגם ה5600 נכנסה לפני שנה או משהו כזה ב2300, ירדה ל1900, והיום היא ב1400 ופחות. שווה לחכות עוד איזה חודש או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...