firefox - שאלות שלא מצאתי להם מענה בינתיים... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

firefox - שאלות שלא מצאתי להם מענה בינתיים...

Kidney_stonE

Recommended Posts

הקטנת גודל חלון פנימי ב FIREFOX

יש כזאת חיה ?

אני אסביר

אצלי, העבודה ב FFOX היא בחלון אחד בלבד - אין אפשרות לפתוח עוד - כל דבר נפתח בטאבים בלבד (ככה אני אוהב וככה הגדרתי)

זה בגלל שאני לא סובל עוד מופעים של התוכנה, שיהיה מופע אחד, וכל מה שצריך, בפנים בטאבים בתוכו.

עכשיו, במקסת'ון, הייתי יכול, למרות שזה בתוך הדפדפן, בתוך טאב, לעשות RESTORE לחלון, כלומר שהחלון יהיה עדיין מקושר לטאב, אבל לא תופס את כל הדפדפן, ומאחוריו ברקע רואים טאב אחר

כך שיוכלו להפתח בגודל הטבעי שלהם, אבל עדיין כטאב

אני אדגים למה אני מתכוון , ע"י תמונה :

th_ffoxvsmxthonmodwin.jpg

(מימין, בתוך המקסת'ון, יש שאת הגודל שלהם, אפשר לשנות למרות שהם פנימיים של המקסת'ון בטאבים)

מישהו יודע אם אפשר לעשות כזה דבר ב FFOX ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב עברו שבועיים, אני מניח שזה בסדר להקפיץ, ולא לפתוח פוסט חדש עם אותה השאלה...

בכל מקרה, אני מוסיף שאלה , לצורך העניין:

למה רק בחלק מהאתרים, אני יוצא מלוגין כשהדפדפן נסגר ?

אני אסביר :

אם אני סוגר את ה FFOX כשאני בתוך HWZONE או פורום אחר, ואז פותח מחדש אחרי כמה זמן >> אז אני עדיין בלוגין באתר.

א ב ל

יש אתרים שבהם אני בלוגין, סוגר ופותח כאמור >> ופתאום אני לא בלוגין, למרות שהצ'קמארק של "STAY LGGED IN" מסומן !

(הצ'ק מארק באתר עצמו כמובן)

אתרים שזה קורה בהם למשל : , OGAME.ORG

יש למישהו מושג ?

זאת הגדרה של האתר עצמו, או של ה FFOX ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בצורה חריגה, אם אין התנגדות, אני אמשיך להקפיץ את הפוסט הזה, לא סתם, ולא בשביל לעצבן, ולא בשביל לעבור בכוונה על חוקי הפורום

אז אני מניח שזה הפך להיות הת'רד הרשמי של "בעיות ושאלות שעדיין לא הצלחתי לפתור ב FIREFOX"

ואני אוסיף לפה בעתיד , גם פתרונות אם אמצא כמובן, ואתם מוזמנים בהחלט להשתתף..

אז שאלה מס' 3

יש למישהו מושג איך אפשר לשנות את סדר הפריטים שמופיעים למטה בצד ימין ב STAUTS BAR ?

זה מטריף אותי שהסמל של IE TAB, שאני רגיל שתמיד היה הימני ביותר הקיצוני, פתאום נדחק ע"י דברים אחרים (שאני משתמש בהם ולא רוצה להסיר אותם)

ניסיתי CUSTOMIZE וגרירה, לא מזיז, אם כבר זה העלים לי לגמרי חלק מהסמלים ובמשך רבע שעה עמלתי על להחזיר את מה שנעלם..

למישהו יש פתרון לכזאת שטות ?

ietabstatusbarfox.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשנות את הסדר של הפריטים למטה בדיוק כמו שאתה משנה את הסדר של הפריטים בסרגל למעלה.. תיכנס לcustomize ושם םשוט תגרור כל אחד למקום שאתה רוצה שהוא יהיה בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ככה הם לא זזים.

תכנס ל-EXTENTIONS, ושנה את הסדר שבו הם עולים. לפי הסדר הזה אני מניח נקבע מי מופיע ראשון. לפעמים בחלק מה-EXTENTIONS יש אפשרויות לבחור מה המיקום שלהם ב-STATUS BAR, לדוגמא FORECASTFOX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הם כן יזוזו ככה ולא זה לא משנה הסדר בתפריטהרחבות...

איזה גרסא יש לך? לי יש 1.5.0.3 והם לא זזים.

אם הסדר ההוא לא היה עושה שום דבר, אז לא הייתה אופציה לשנות את הסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא זזים עם CUSTOMIZE וגרירה, ציינתי את זה למעלה.

מכיר, יודע שאפשר לקבוע ב FORECASTFOX את המיקום היחסי, זה הפלאגין היחיד שראיתי שנותן את האופציה הזו, וגם שם זה לא מושלם

(אצלי הוא בכלל למעלה, בצד ימין, ולא ב STATUSBAR, יותר נוח)

th_ffoxscreenjun012006.jpg

בכל מקרה, מה זה אומר לשנות את סדר ההרצה של הפלאגינים ? אצלי הם מסודרים לפי ה ABC (איזה פלאגין דאג לי לנקודה הזאת)

אני לא רואה שאפשר לגרור שם ולסדר את סדר העליה, זה די טיפשי :)

אני לא רוצה להסיר ולהתקין מחדש לפי הסדר שאני רוצה שהם יופיעו, זה מעצבן לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את 1.5.0.3... לא יודע למה זה לא עובד אצלכם...

כנראה יש לך EXTENTION כלשהו שמאפשר את זה. יעזור מאוד אם תגיד מהו..

בכל מקרה, מה זה אומר לשנות את סדר ההרצה של הפלאגינים ? אצלי הם מסודרים לפי ה ABC (איזה פלאגין דאג לי לנקודה הזאת)

אני לא רואה שאפשר לגרור שם ולסדר את סדר העליה, זה די טיפשי :)

אני לא רוצה להסיר ולהתקין מחדש לפי הסדר שאני רוצה שהם יופיעו, זה מעצבן לעשות את זה.

תבטל את הפלאגאין המיותר ממש שמסדר אותם לפי ה-ABC.

תלחץ ימין על פלאגאין כלשהו ויש שם אפשרות MOVE UP\MOVE DOWN\MOVE TOP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאגין שעושה את זה , הוא לא ממש מיותר :)

mr tech local install

אחד החשובים

פשוט יש בו אופציה כזו, של לסדר אלפאביתית, אותה אני יכול לבטל, עוד כמה דקות אני אערוך ואכתוב אם זה עזר לפתור את הבעיה הזאת..

(אני לא בבית פשוט, זה דרך VNC...)

עריכה: ביטלתי, העברתי את IE TAB לראש הרשימה, הפעלתי מחדש, ומסתבר שהסדר לא משנה, ועדיין ב STATUS BAR זה לא מסתדר ראשון מצד ימין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אז צריך לבקש מ-Deddy את רשימת ה-EXTENTIONS שלו, כדי שנוכל לדעת איזה מהם מאפשר לבצע CUSTOMIZE ל-STATUS BAR.

עריכה: מצאתי את זה באתר של מוזילה: http://kb.mozillazine.org/Dev_:_Extensions_:_Example_Code_:_Adding_Drag_and_Drop_to_Statusbarpanel

אין לי מושג מה לעשות עם זה.. ואם זה עובד בכלל.. אבל נסה בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...