Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

דיון התוספים לפיירפוקס 3

דפדפן האינטרנט הפך להיות חלק משמעותי ומרכזי בשימוש במחשב. אצל אנשים רבים הדפדפן פתוח כמעט בכל הזמן שהם משתמשים במחשב.

הדפדפן שללא ספק תופס הכי הרבה כותרות לאחרונה, ובצדק, הוא Firefox מבית Mozilla.

כידוע לכולם, כוחו האמיתי של דפדפן ה-Firefox הוא באפשרויות ההרחבה וההתאמה האישית שלו, המאפשרות לכל אחד להתאים את הדפדפן בדיוק איך שהוא רוצה אותו.

בכל דפדפן יש יתרונות וחסרונות, ועד Firefox היה צריך פשוט לבחור אחד ולהתרגל אליו, או לעבור כל הזמן בין הדפדפנים השונים.

Firefox הוא שונה. הוא מאפשר לכל אחד לקחת ולהוסיף את כל הדברים שהוא אוהב - ורק אותם, כך שלא יהיו דברים מיותרים שהוא לא צריך ושסתם יכבידו על המערכת, או אפילו יציקו בעבודה השוטפת.

כמות התוספים הקיימים ב-Firefox היא עצומה.

נכון לזמן כתיבת שורות אלו מספר התוספים ל-Firefox (רק הדפדפן, לא כולל תוכנת הדואר Thunderbird, גם היא מבית Mozilla) המופיעים בעמוד הרישמי עומד על 767.

מטרת ת'רד זה, היא לאפשר לכל אחד לפרט באילו תוספים הוא משתמש (ולפרט במשפט או שניים מה הם עושים), על-מנת ליידע את שאר המשתמשים בתוספים שאולי חמקו מעינייהם (הרי קיימים לא מעט תוספים מצויינים שלא מופיעים [עדיין?] ברשימת הפופולריים ביותר) אך הם ימצאו אותם מועילים.

אין צורך לתת קישור לעמוד התוסף (למרות שזה יכול להיות נחמד), מכיוון שניתן פשוט לבצע חיפוש לפי שם התוסף ולמצוא אותו בקלות..

הרשימה שלי:

IE Tab - תוסף מצויין. מאפשר בלחיצת כפתור לעבור ממנוע ה-Gecko של פיירפוקס למנוע של IE. הדף פותח למעשה חלון רגיל של IE (כולל כל הקוקיז וכו' של IE) בתוך טאב של פיירפוקס, ומאפשר מעבר מהיר ע"י לחיצה על אייקון ב-status bar. שיא הנוחות במקרה של אתרים שעובדים רק ב-IE.

FlashGot - תפריטים מוטמעים של תוכנת ההורדה FlashGet, כולל הורדה מהירה של דפים שלמים, לינקים רבים מסומנים, וכו'.

CustomizeGoogle - התאמה אישית של ברמה גבוהה מאוד: מעיף פרסומות, מאפשר להוציא אתרים ספציפיים (או מחרוזות אתרים, בעזרת wildcards) מתוצאות החיפוש, מוסיף לינק ל-web.archive.org עבור כל תוצאה, ועוד.

GooglePreview - מגניב לגמרי, מציג תמונות מוקטנות של האתרים בתוצאות החיפוש של . אפשרות להפעלה\ביטול דרך אייקון ב-status bar

SearchBox Sync - שומר על תיבת החיפוש המובנת בדפדפן מעודכנת תמיד לפי החיפוש האחרון בגוגל (גם אם הוא לא נעשה דרכה)

Adblock Plus - חוסם פרסומות, בעיקרון אני משתמש בו רק באתרים חוצפנים שיש בהם יותר פרסומות (קופצות ומעצבנות) מאשר תוכן, והם עולים לי על העצבים.

Tabbrowser preferences - שליטה טובה יותר על הטאבים בפיירפוקס.

Extended Statusbar - במקום סתם כתובת, הוא מציג ב-Status bar פרטים בזמן טעינת העמוד (מהירות, זמן, כמה נטען עד עכשיו, וכו') - כמו שקיים באופרה למשל.

Download Statusbar - מנהל הורדות משופר: במקום בחלון נפרד, ב-tooltip קטן.

Disable Targets For Downloads - קרה לכם פעם שלינק כלשהו להורדת קובץ נפתח בחלון חדש, ולכן סתם נפתח לכם חלון ריק? תוסף זה פותר את הבעיה ע"י ביטול הפתיחה בחלון חדש לקבצים בינאריים (כאלה שלא מוצגים בחלון של הדפדפן אלא נישמרים או מוצגים בתוכנה נפרדת).

Resize Search Box - תוסף קטן שצריך לדעתי להיכנס למערכת עצמה.. מאפשר לשנות את גודל תיבת החיפוש המובנית בדפדפן.

ReminderFox - מנהל תזכורות ו-ToDo list מובנה ונחמד.

View Cookies - מציג את הקוקיז הקיימים בעמוד הנוכחי.

Web Developer - כלים המאפשרים לי שליטה רבה יותר בעמוד (שליטה בכל הנוגע לקוקיז, forms, css, javascript, ומידע על העמוד).

User Agent Switcher - מאפשר "לרמות" את האתר ולגרום לו לחשוב שאני נכנס אליו דרך אחר. טוב בשביל לבדוק אם הוא מציג תוכן שונה לכל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

FlashGot - מאפשר הורדת קבצים דרך תוכנות צד שלישי, כמו: FlashGet, , GetRight, Download Accelerator,

Adblock plus - גירסה משופצרת של הadblock הרגיל

Tabbrowser Preferences - מאפשרת שליטה מתקדמת וטובה יותר בטאבים של FF

IE view - מאפשרת לפתוח את העמוד הנוכחי בIE ישירות מהFF

Download Manager Tweak - הוספת אופציות נוספות למנהל ההורדות המובנה של FF

Bandwidth Tester - בדיקת מהירות

Gmail Notifier - בודק את תיבת הGMAIL שלכם

Cute Menus 2 - מוסיף איקונים לתפריטים (מיותר אבל נחמד)

Translate - תרגום עמודים משפות שונות לאנגלית

Nuke AnyThing - בדיוק מה שהשם אומר

Disable Targets For Downloads - מונע פתיחת טאבים מיותרים וריקים כאשר מתחילים הורדה

chatzilla - קלינט IRC לFF

TorrentBar - מוסיף TOOLBAR לחיפוש קבצי ביטורנט באתרים שונים

Gmail Delete Button - מוסיף כפתור מחיקה לGMAIL

HWZone Forums

PDF Download - הוספת אופציות בעת פתיחת קבצי PDF

FireFTP - הוספת קלינט לFTP

reloadevery - עושה REFRESH לעמודים כל פרק זמן מסויים ע"פ בחירה

customizegoogle - מאפשר התאמה אישית לGOOGLE

close all - סוגר את כל החלונות הפתוחים של FF כשסוגרים את החלון הראשי

עריכה

בגלל שאני מקווה שהת'ראד הזה ישאר רציני וטוב (מכיוון שמזמן רציתי לראות תר'אד בנושא) אני מבקש מהמנהלים לנקות פעם ב... את הת'ראד מפוסטים שלא מתיחסים לנושא ולSPAM בכלל

על מנת שהת'ראד ישמור על המטרה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהתוספים שהבאתם כאן לא פועלים ב 1.0.7

יש משהו לעשות בנידון?

וכל אלה שהביאו סקרין שוט בלי פירט!

הדגישו לכם לפרט על כל תוסף!

מישהו מכיר תוסף ששומר את האתרים האחרונים שהייתי בהם בפעם האחרונה? כמו במקסטון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי למשהו ספציפי!

שאלתי אם יש כזה!

ולא נראה לי שזה מה שהתכוונתי!

אני מחפש משהו שפשוט שומר את האתרים האחרונים שלא סגרת אותם!

כאילו אם נכנסת לתראד הזה ויצאת ב X! אז פעם הבאה שתיכנס הפיירפוקס יפתח ישר עם התראד הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...