השר מתן וילנאי: "לפלשתינים יש לגיטימיות לרצוח ילדים בשדרות בירי קסאמים" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השר מתן וילנאי: "לפלשתינים יש לגיטימיות לרצוח ילדים בשדרות בירי קסאמים"

borg

האם יש לפטר את השר מתן וילנאי על התבטאותו זו?  

711 הצבעות

1. 1. האם יש לפטר את השר מתן וילנאי על התבטאותו זו?

Recommended Posts

בראיון בערוץ 10, בתוכנית "לונדון את קירשנבאום", השר מתן וילנאי אמר: "לפלשתינים יש לגיטימיות לרצוח ילדים בשדרות בירי קסאמים כל עוד נמצאים ישובים יהודים ברצועת עזה".

:2gunsfiring:

השר וילנאי הוסיף ואמר כי לאחר ה"התנתקות" הפלשתינים ברצועת עזה לא ישגרו קסאמים לעבר שדרות, מאחר ולא תהיה להם לגיטימיות לכך, מכיוון שלא יהיה יותר כיבוש. המנחים ציינו כי הכיבוש לא ייעלם, מאחר וישראל עדיין תתפס בעיני הפלשתינים ככובשת ביהודה ושומרון, בגושי ההתיישבות בגוש עציון, באריאל וירושלים. לכך וילנאי ענה כי הכיבוש ברצועת עזה ייעלם, ולכן לא תהיה לפלשתינים לגיטימיות לירות מרצועת עזה. :s07:

אני לא יודע אם זו פשוט תמימות של ילד בן 4, או טמטום לשמו. :kopfpatsch:

מה דעתכם על ההתבטאות האומללה של שר בממשלת ישראל? :s05:

לפי דעתי, יש לפטר את השר מתן וילנאי מהממשלה לאלתר, ואף לקרוא לו להתפטר מהכנסת. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן הא בוא נפטר אותו, נשתיק ונכלא אותו בצינוק בגלל שהוא תומך בהתנתקות.

בורג אני זוכר תגובה שלך מלפני כמה חודשים, אתה תמכת בהתנתקות. מה קרה פתאום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שמעתי אותו אמנם אומר את הדברים המיוחסים לו, אבל אם הוא אמר את זה אז כל מה שיש לי להגיד זה :s07:

לפטר אותו מההמשלה ,עקרונית זה אפשרי, אבל אל תשכח שיש חוק יסוד לחופש הביטוי, ואי אפשר לפטר שר בגלל שהוא אמר משהו , כל עוד זה לא משהו שסותר את מדיניות הממשלה.

מה שהוא אמר חמור מאוד, ומה גם שאני מאוד לא בטוח שהצטטה שהבאת בכותרת נאמרה במילים המדוייקות הללו, ואם זה לא נאמר במילים הללו בדיוק, אין לך זכות לצטט.

אגב

לא מצאתי אזכור לזה אפילו ברוטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שצריך להשתיק אותו ולכלוא אותו בצינוק בגלל שהוא תומך ב"התנתקות". :kopfpatsch:

אמרתי שאין זה ראוי ששר בממשלת התבטא בעד הזכות הלגיטימית שיש לפלשתינים, לפי דעתו, לרצוח ילדים בשדרות בירי קסאמים.

על ההתבטאות הזו יש לפטר אותו מהממשלה, לפי דעתי.

מאחר ואנחנו חיים במדינה דמוקרטית, אז הוא יכול להביע את דעתו, אבל לא לומר דברים שכאלה כאשר הוא משרת כשר בממשלת . :nono:

מעולם לא תמכתי ב"התנתקות". :nixweiss:

אני מתנגד למהלך האיום והנורא הזה באופן נחרץ.

אני לא שמעתי אותו אמנם אומר את הדברים המיוחסים לו, אבל אם הוא אמר את זה אז כל מה שיש לי להגיד זה :s07:

לפטר אותו מההמשלה ,עקרונית זה אפשרי, אבל אל תשכח שיש חוק יסוד לחופש הביטוי, ואי אפשר לפטר שר בגלל שהוא אמר משהו , כל עוד זה לא משהו שסותר את מדיניות הממשלה.

מה שהוא אמר חמור מאוד, ומה גם שאני מאוד לא בטוח שהצטטה שהבאת בכותרת נאמרה במילים המדוייקות הללו, ואם זה לא נאמר במילים הללו בדיוק, אין לך זכות לצטט.

אגב

לא מצאתי אזכור לזה אפילו ברוטר

הוא אמר שלפלשתינים יש זכות לגיטימית לירות קסאמים, מאחר והם נמצאים תחת כיבוש. בתגובה שאלו אותו האם לפלשתינים יש זכות לרצוח ילדים בשדרות בירי קסאמים? על כך הוא ענה שכן, יש להם זכות לגיטימית לכך כל עוד הכיבוש נמשך. אני לא ממש בטוח אם הוא עצמו היה מודע למה שהוא אומר, אבל הוא נשאל כמה פעמים על ירי הקסאמים לפני ואחרי ה"התנתקות", והוא חזר על עצמו כי כרגע יש לפלשתינים זכות לגיטימית לירות, ואחרי ה"התנתקות" לא תהיה להם סיבה לירות עלינו קסאמים.

לגבי השאלה איך צה"ל יגיב על ירי קסאמים אחרי ה"התנתקות", הוא אמר כי אז תהיה לנו לגיטימציה בינלאומית לתקוף, בעוד שעכשיו הקהילה הבינלאומית רואה אותנו ככוח כובש, ולכן אין לנו כרגע לגיטימציה לירות על הפלשתינים בתגובה. בתגובה שאלו אותו האם כאשר תהיה לנו לגיטימציה לירות על הפלשתינים שיורים על שדרות, אז נגיב בירי תותחים והפצצות על ריכוז אוכלוסיה פלשתינים כפי שהפלשתינים עושים. לכך הוא ענה שלא, אין שום כוונה לירות על ריכוזי אוכלוסיה פלשתינים או להגיב בעוצמה גבוהה יותר מזו בה אנחנו משתמשים עכשיו. כמענה על כך, שאלו אותו מה תעשה אם ירי הקסאמים ימשך אחרי ה"התנתקות". התשובה שלו לכך היתה שנעשה בדיוק אותו הדבר שעשינו עד עכשיו (סיכולים ממוקדים) ולא יותר מכך.

אמנם, מדינת היא מדינה דמוקרטית, ויש חוק יסוד לחופש הביטוי, אבל כפי שציינתי למעלה, לא יעלה על הדעת ששר בממשלת ישראל יתבטא בתקשורת כי לפלשתינים יש זכות לגיטימית לרצוח ילדים בשדרות בירי קסאמים (בין אם הוא אמר זאת מפורשות, ובין אם זה השתמע מתשובה חיובית לשאלה ישירה שהוא נשאל).

אין עילה להעמיד אותו לדין על הדברים האלה, אבל לא נראה לי שראוי שהוא ימשיך לכהן במשרה של שר בממשלת ישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך שזה לא ראוי לשר בממשלת להגיד דברים כאלה כמו שלמישהו יש לגיטימציה לרצוח מישהו בגלל משהו.

במיוחד שזה נוגע לשדרות עיר שעד כמה שזה כואב "לא סופרים".

ועוד פעם, אם יהיה איפשהו אזכור לזה, אני אהיה קצת יותר נחרץ, כי כרגע לא מצאתי כלום על זה, ועקרונית זה לא עניין פעוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר מי שאל את השאלה הזו, לונדון או קירשנבאום (למי יותר מתאים לשאול שאלה כזו?). הנקודה היא שהם בכלל לא התרגשו מהתשובה של מתן וילנאי שצידדה בזכות הלגיטימית של הפלשתינים לטרור ורצח, כאילו שזה דבר של מה בכך. אם הדברים של מתן וילנאי היו מהממים אותם (אני הייתי די המום לשמוע אותו אומר את זה), והם היו מקימים על כך קול צעקה, אז אני בטוח שהדבר היה מופיע בכלי תקשורת נוספים והיית שומע על כך. אבל, הם פשוט עברו לסדר היום, כאילו שזה לגיטימי ששר בממשלת יביע דיעה כזו לגבי הטרור בתקשורת.

דרך אגב, אני היחיד שצפה בראיון הזה בערוץ 10 בתאריך 28/07 בשעה 19:00?

מרתיח אותי שצה"ל לא מגיב על ירי הקסאמים על שדרות ועל ירי אלפי הפצמ"רים שנופלים כעניין שבשגרה על הישובים היהודיים ברצועת עזה.

מישהו מוכן להסביר לי מה ההגיון בהשקעת עשרות מיליוני שקלים במיגון בתים בשדרות והפיכתה לשק החבטות של החמאס, במקום לתקוף את הפלשתינים בעוצמה כזו שתגרום להם לחשוב אלף פעם לפני שהם מעיזים לשגר טיל קסאם?

במקום להילחם בפלשתינים, צה"ל מעדיף לשלוח עשרות אלפי חיילים להתעמת עם מפגינים לא אלימים ולהטיל מצור על ישובים יהודים בתוך מדינת שלא נמצאים בשטח צבאי סגור, ושאף אחד לא יגיד לי שצה"ל לא יכול להילחם בפלשתינים כי הוא צריך להקצות עשרות אלפי חיילים שירחיקו "מתנחלים" מרצועת עזה, מכיוון שהוא לא פעל לפני ההפגנה וגם אין לו שום כוונה לפעול גם עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותם לא צריך לפטר... הם לא אלה שאמרו את זה.

אני לפעמים רואה את התוכנית הזאת, תוכנית דיי נחמדה, אבל לא יצא לי לראות היום.

שמע בורג, אני איתך אני תמיד הייתי בעד תקיפה מאסיבית נגד מי שיורה טילים,

אבל הטעות התחילה עוד בתקופת ברק, שלא נכנס בהם בכל הכח שהם התחילו עם האינתיפדה, ומאז זה מין כדור שלג שמתגלגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע בורג, אני איתך אני תמיד הייתי בעד תקיפה מאסיבית נגד מי שיורה טילים,

אבל הטעות התחילה עוד בתקופת ברק, שלא נכנס בהם בכל הכח שהם התחילו עם האינתיפדה, ומאז זה מין כדור שלג שמתגלגל.

בתקיפה מאסיבית נגד מי שיורה טילים, אתה מתכוון לירי מאסיבי ומתמשך מסוללות תותחים כנגד ערים פלשתיניות מהן נורים טילי קסאם כנגד ישובים ישראלים (זו הככונה שלי, בכל אופן), או לסיכול ממוקד של יורי הקסאמים (לא אפקטיבי)?

אני מתנגד נחרצות להכנסת כוחות צה"ל לתוך הערים הפלשתיניות וסיכון מיותר של החיילים, כאשר ניתן לתקוף את הפלשתינים מרחוק באמצעות תותחים, מטוסים ומסק"רים, מבלי לסכן את חיילי צה"ל, גם אם הדבר עשוי לגרום בהכרח לנפגעים פלשתינים רבים "חפים מפשע".

דרך אגב, לפי האיסלאם, חף מפשע הוא מי שלא כופר באיסלאם (מתוך ראיון של חוקרת איסלאם בארה"ב ברשת אל-ג'זירה שהופיע באותו פרק של "לונדון את קירשינבאום"). לפי זה, המראיינים המוסלמים ברשת אל-ג'זירה קבעו כי מותר למוסלמים להרוג את כל היהודים והנוצרים שלפי ההגדרה שלהם הם לא חפים מפשע. זה נאמר בתגובה לקביעה של הפרופסורית כי האיסלאם תומך ברצח חפים מפשע. המראיינים הכחישו את הקביעה הזו, אבל באותה נשימה הם גם הגדירו מי לדעתם הוא חף מפשע (המוסלמים) ומי לא חף מפשע (היהודים והנוצרים).

מישהו בממשלה חייב לקחת אחריות ולהילחם בטרור (איפה הימים בהם שרון קרא: "מי בעד חיסול הטרור?"). אם שרון לא יודע/רוצה להילחם בטרור, אז הוא צריך להתפטר ולפנות את מקומו למנהיג אמיתי שיודע לנהל מלחמה עיקשת באוייבי .

מישהו באמת חושב שאחרי ה"התנתקות" צה"ל יגיב בעוצמה אדירה כנגד הטרוריסטים הפלשתינים (כפי שאהוד ברק הבטיח שיקרה בלבנון ולא קיים)? אם יש מישהו כזה, אז הוא ממש תמים. מתן וילנאי הצהיר שאחרי ה"התנתקות" ימשיכו ליפול קסאמים על שדרות (תוספת שלי: לא רק על שדרות), וצה"ל ימשיך לפעול עם שתי ידיים קשורות מאחורי הגב (אנלוגיה שלי), כפי שהוא פועל עכשיו. כלומר, סיכולים ממוקדים וכניסות ויציאות לערים הפלשתיניות (כמו ויברטור שנכנס, עושה קצת רעש, יוצא, נכנס שוב, וחוזר חלילה). חבריו של מתן וילנאי במפלגת העבודה מסכימים עם דעתו לגבי דרך הפעולה של צה"ל, דרך אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקיפה מאסיבית נגד מי שיורה טילים, אתה מתכוון לירי מאסיבי ומתמשך מסוללות תותחים כנגד ערים פלשתיניות מהן נורים טילי קסאם כנגד ישובים ישראלים (זו הככונה שלי, בכל אופן), או לסיכול ממוקד של יורי הקסאמים (לא אפקטיבי)?

אתה מתעקש להתעלם מדעת הקהל העולמית? גם אני הייתי רוצה שנוכל לעשות את זה, אבל העולם יחרים אותנו, אנחנו לא מעצמה מספיק חזקה כדי להתנתק מהעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, יש לפטר את השר מתן וילנאי מהממשלה לאלתר, ואף לקרוא לו להתפטר מהכנסת. :bash:

אתה דביל.

יש דבר שנקרא חופש הביטוי. לידיעתך, חברי הכנסת הערבים אומרים דברים חמורים בהרבה (כמו תמיכה בזכות השיבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי את זה ות'אמת לא האמנתי שהוא אמר את זה...

לפי דעתי הוא התבלבל ולא שם לב מה יוצא לו מהפה (אני רציני).

אם הוא באמת התכוון לזה אני לא יודע כבר מה אפשר לומר... זאת אמירה שפלשטיני לא יגיד... מה הקשר בכלל אם יש בנאדם עם בית בשטח שקבוצה אחרת טוענת שהוא שלה, זה עדיין לא מצדיק ירי לעבר אזרחים בעיר ליד והריגת ילדים וטרור.

והכי אידיוטי זה שהערבים יודעים שהולכים לצאת ועדיין יורים, אז הוא אומר שזה עדיין בסדר ?

אני ממש לא אוהב את הבנאדם הזה לפי דעתי הוא סתם פוץ חסר מוח.

מתי רואים שפוליטיקאים הם סתם חארות ללא יכולת חשיבה ? כשבנאדם מנגד אומר משהו מאוד הגיוני וריאלי בלי קשר לעמדה פוליטית והם תמיד ינסו ללכת לכיוון קיצוני יותר.

לפי דעתי וילנאי הלך כל כך שמאלה שהוא הגיע לימין הקיצוני הפלשטיני, החמאס אולי ?

אני אישית לא רוצה שר שאומר שזה בסדר לירות על אזרחים בעיר במדינה שלי, אם זה מה שהוא חושב הוא חייב לפעול כדי שזה לא יהיה לגיטימי ולשנות את זה או להתפטר מיד.

וזה בכלל לא קשור לעמדה פוליטית, דווקא השמאל צריך לצאת נגדו כ"מגן" הדמוקרטיה, מעיין תואר מנותק מהמציאות שהוא כל כך אוהב להתגאות בו ובשמירה על זכויות אדם וכל מיני בולשיט הומני שהוא אוהב לנפנף בו ואז שהוא מגיע לשלטון יש מציאות שונה לגמרי מהאמירות היפות ואז פתאום אין ערכים, אז יש "ענבי זעם" ומורידים כפרים בלבנון עם ארטילריה, וכשה"ימין" בשלטון אז פתאום תובעים בבג"ץ את שרון שהוא בונה חומת הגנה ומנסים למנוע מינוי של רמטכ"ל בגלל שהוא אמר שהוא ישן טוב בלילה גם אם נהרגו אזרחים בחיסול מחבל.

פוליטיקאים צבועים לא חסר בכל מקום, פשוט זבל.

מה לעשות אבל... העם שלנו הוא מטומטם, יש תופעה של FANBOY פוליטי, זה כמו לאהוד קבוצת כדורגל, בדרך כלל זה מתחיל מההורים ואימוץ הדיעות שלהם סתם ככה, אבל מה שעצוב שאנשים מתחילים לאבד הגיון בשלב מסוים, לא משנה אם הם משכילים, אם הם היו קצינים בכירים בצבא או אם הם אנשי אקדמיה בכירים, פתאום בשלב מסוים הם שמים על עצמם סטיגמה BUILT IN של "אני שמאלני" או "אני ימני" ואז פשוט כל מי שימני הם איתו וכל מי שמאלני הם נגדו.

מזה שמאל וימין במדינה הזאת ? אריק שרון - האיש שהוצג בבחירות ע"י ברק כבנאדם שחודש לאחר שהוא נבחר מתחילה שואה גרעינית במזרח התיכון ומלחמה טוטאלית, הוא האיש שגורר אחריו את כל השמאל.

ומצד שני השמאל הצבוע שאומר ששרון מושחת אבל חייבים לבצע את תוכנית ההתנתקות ואז להעיף אותו, אז מי פה באמת המושחת ?

ולמה להעיף אותו אם כולם כמו ילדים טובים רצו לקבל תיקים ? הוא מדיניות שמאוד מתאימה להם.

בגלל הבמה התקשורתית שאנשים פוליטים ואנשים שמביעים עמדות פוליטיות מקבלים במדינה הזאת 24/7, יש אנשים שפשוט לא מסוגלים לסנן את התוכן מהדמגוגיה המגעילה של הפוליטיקאי הישראלי המצוי ופשוט נשאבים למעיין וואקום של טמטום ומאמצים כל מיני מנטרות של פוליטיקאים מה"מחנה" שלהם ומאז הם לא יוצאים מזה, זאת גם הסיבה שיש במדינה כל כך הרבה חילוקי דיעות ואנטיות אחד לשני כי אף אחד באמת לא חושב בעצמו מה נכון ומה לא - כל מקרה לגופו, אלא הוא נגרר אחרי המנהיגים עלק של המחנה שלו ואני חושב שגם פה יהיה אותו מקרה, לא תשמעו אף אחד מהעבודה שממש יגנה את מתן וילנאי, כמו פואד למשל שרק לפני שנתיים היה שר בטחון (ואולי גם היום שר), מעניין מה דעתו על זה ששר אחר מהמפלגה שלו אומר שזה מוצדק לירות על אזרחים.

מה שלא יהיה, אתם תראו פתאום שכשיש בחירות בתוך המפלגה אף אחד לא ידבר על מה הוא חושב שנכון לעשות ולמה הוא חושב שהוא טוב אלא הוא יגיד כמה השני זבל ואפס מאופס וכמה הוא חרא של מנהיג ואחרי הבחירות כולם יצטלמו בבית הנשיא מחייכים עם המפתחות לVOLVO והם ינהלו לנו את החיים, איך בכלל אפשר לנהל מדינה ככה ? משרד עם שני עובדים אי אפשר לנהל ככה אז מדינה של 7 מליון ?

כנסת היום זה לא בית נבחרים, זה מקום עבודה... ואנשים פשוט רוצים להשאר ברשימה ולהיות בראש כי אז יש יותר כוח ואז אתה נשאר בתמונה, מי שסתם יהיה טוב וינסה להעביר חוקים הגיוניים בטח ילך הביתה והוא יצטרך למצוא עבודה.

ת'אמת, לא אכפת לי אם תהיה במדינה הזאת הפיכה צבאית, אני לא יודע מה יותר גרוע... קצינים עם ערכים ומשמעת וכבוד או 120 בבונים צבועים מושחתים ואפסים.

החלום שלי זה יום אחד להיות חבר כנסת ואז פשוט לעשות צחוק מכל האפסים המטומטמים שיש שם.

ואולי כדאי שגם תסתכלו קצת על עצמם, ומה כתבתם פה... גם אתם קצת נהייתם מסוממים מכל הצבעים האלה, כחול לבן כתום... נראה לי שתתחילו לחשוב בצורה עמוקה יותר מאשר צבע אחד, תלמדו קצת מההומואים, לפחות הם יודעים לגוון.

מה הקשר ? מי אמר להשתיק אותו ? הוא יכול לדבר כמה שהוא רוצה אבל לא כשר ולהגיד דברים כאלה, ומה קשור אם הוא תמך או התנגד להתנתקות ? זה נראה לך הנושא ?

אני לא שמעתי אותו אמנם אומר את הדברים המיוחסים לו, אבל אם הוא אמר את זה אז כל מה שיש לי להגיד זה  :s07:

תסביר לי למה אי אפשר לפטר אותו ? שרון שלח מכתבי פיטורים עוד לפני ההצבעה על ההתנתקות בממשלה לשרים שאמרו שהם מתנגדים להתנתקות, כמה דמוקרטי זה ?

אם מחר ביבי אומר שהוא תומך בפיגוע בדולפינריום ולפלשטינים יש לגיטימציה לתקוף אותנו, מה נראה לך יהיה גורלו ? לא רק שהוא יפוטר בטח גם ירצחו אותו, שר שאחראי על ביצוע וניהול ראשי של תחומים שונים במדינה לא יכול להגיד שיש לגיטימציה לרצוח אזרחים באף מקרה.

אתה דביל.

יש דבר שנקרא חופש הביטוי. לידיעתך, חברי הכנסת הערבים אומרים דברים חמורים בהרבה (כמו תמיכה בזכות השיבה).

ואתה חכם מאוד.

חבר כנסת אי אפשר לפטר, יש לו חסינות... במקרה הקיצוני אפשר להגיש נגדו בג"ץ, ובית המשפט ה"עליון" לצדק במדינה שלנו לא חושב שכשאחמד טיבי אומר שחיזבאללה זה ארגון לגיטימי ונוסע ללבנון זה משהו חריג לח"כ ישראלי, ותמיכה בזכות השיבה זה לא דבר חמור בהרבה, זה פחות חמור ממה שוילנאי אמר, וגם אם הם אומרים דברים חמורים בהרבה - אז מה ? הוא שר בממשלה שאפשר לפטר מיד.

מספיק שחברי כנסת משפילים את עצמם בשידור חי כל יום בשבוע, למה גם חברי פורום HWZONE צריכים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Borg, ידידי, אני לא בעד סיכול ממוקד, אלא יותר מזה..., אבל בטח ובטח לא ירי אלטילרי ספורדי על ישובים.

לדעתי לא רק שזה לא יעזור, אלא גם ירע את מצבו, בעולם ומבחינת הטרור. (ומי שטוען שאי אפשר להרע את מצבנו מבחינת הטרור טועה).

נצטרך להתמודד לא רק עם טרור פלסטיני וחיזבאללה, אלא גם עם אל קעידה ואירגונים שלא שמענו עליהם...

תסביר לי למה אי אפשר לפטר אותו ? שרון שלח מכתבי פיטורים עוד לפני ההצבעה על ההתנתקות בממשלה לשרים שאמרו שהם מתנגדים להתנתקות, כמה דמוקרטי זה ?

אם מחר ביבי אומר שהוא תומך בפיגוע בדולפינריום ולפלשטינים יש לגיטימציה לתקוף אותנו, מה נראה לך יהיה גורלו ? לא רק שהוא יפוטר בטח גם ירצחו אותו, שר שאחראי על ביצוע וניהול ראשי של תחומים שונים במדינה לא יכול להגיד שיש לגיטימציה לרצוח אזרחים באף מקרה.

ראש הממשלה יכול, ורשמתי את זה, אבל זה לשיקול דעתו, וכל עוד הוא והיועץ המשפטי החליטו למשל שלא צריך לפטר את השר, אבל לא יפטרו.

דבריו של השר וילנאי חמורים מאוד, אבל ההחלטה על הפיטורין צריכה להיות לפי דעתי שלו, וכן, אם זה מה שהוא אמר הוא צריך להיות בחוץ, לא מפוטר אלא שהוא התפטר.

ועוד פעם, בטוחים שמה שרשום בכותרת אלו דבריו המדוייקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע במה שהוא אמר?

הוא התכוון שלדעתם של המחבלים כל עוד יש ישובים בשטחים אז יש להם סיבה לירות על שדרותת זה כאילו מה שמצדיק בשבילם את הירי.

(דעה מאוד טיפשית אבל לא משנה)

אם זה מה שהוא חושב עזבו אותו בשקט הוא לא אמר שום דבר רע, ובטח שלא הצדיק את הירי על שדרות.

הוא סתם לא גאון.

אגב היה שחר אדום לפני כמה דקות בדיוק ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...