השר מתן וילנאי: "לפלשתינים יש לגיטימיות לרצוח ילדים בשדרות בירי קסאמים" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השר מתן וילנאי: "לפלשתינים יש לגיטימיות לרצוח ילדים בשדרות בירי קסאמים"

borg

האם יש לפטר את השר מתן וילנאי על התבטאותו זו?  

711 הצבעות

1. 1. האם יש לפטר את השר מתן וילנאי על התבטאותו זו?

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוא נראה:

אתה מציע להפגיז אוכולוסיה פלסטינית שלא עשתה שומדבר, רק בגלל שהם היו שם כאשר ירו קסאם? זה לא נקרא רצח של פלסטינים חפים מפשע רק בגלל שהם פלסטינים והיו שם?

יש הבדל גדול מאוד בין טרור לשם טרור שהפלשתינים מפעילים במטרה לרצוח כמה שיותר אזרחים ישראלים חפים מפשע (עם דגש על רצח בכוונה תחילה של ילדים ותינוקות) רק בשל היותם יהודים, לבין מדינה שמגינה על אזרחיה ומשיבה מלחמה שערה כנגד אוייב אכזרי.

מטבע הדברים, במלחמה יש גם קורבנות חפים מפשע. ולגבי האוכלוסייה הפלשתינית, רובה המוחלט תומך בארגוני הטרור ובעד הטרור של המחבלים התאבדים (לפי סקרים שנערכו ברשות הפלשתינית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז לפי הגישה הזאת, גם חלק מהערבים הישראלים תומכים בארגוני הטרור. אז בוא נפציץ את כולם, אז יהיו קצת קורבנות חפים מפשע. לא נורא.

האמת? אני מעדיף קורבן מלחמה ערבי תמים מאשר קורבן פיגוע יהודי

ככה שאם זו הבחירה אני בוחר בחיי היהודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של: pom23 ב אתמול בשעה 09:40:09

ואתה יודע משהו? עם העירקים רוצים להשתחרר (והם רוצים) הם יכולים להתארגן בעצמם (כמו במדינות אחרות) ולעשות הפיכה, לא חייבים את ארה"ב כדי להביא "צדק" ו"דמוקרטיה".

אתה לא רציני, נכון? כל מי שהתנגד לממשל סדאם בעירק נזרק לכלא (במקרה הטוב), או חטף כדור בראש. זה גם פחות או יותר המצב באיראן (מי ששולט באיראן זה לא נשיא איראן שנבחר בבחירות "חופשיות", אלא האייטולות).

כך היה גם במדינות רבות שבהן הפילו את המשטרים הדיקטטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז לפי הגישה הזאת, גם חלק מהערבים הישראלים תומכים בארגוני הטרור. אז בוא נפציץ את כולם, אז יהיו קצת קורבנות חפים מפשע. לא נורא.

חלק גדול מאוד מערביי (אין דבר כזה ערבים-ישראלים. ערבי-ישראלי זה פיקציה) מזהים את עצמם כפלשתינים, ואני בעד טרנספר של ערביי לרשות הפלשתינית או למדינות ערב (למה לעשות טרנספר בכפייה רק ליהודים? זה גזעני).

במידה ויהיו פיגועי טרור ומהומות בקרב ערביי , אז זה התפקיד של המשטרה להשתלט עליהם (בסיוע הצבא אם יש בכך צורך). זה שאתה אומר שצריך להפציץ אותם, זה סתם התלהמות חסרת בסיס.

בנוגע לפלשתינים ברשות הפלשתינית, מדובר במדינה פלשתינית דה-פקטו, למרות שאין הגדרה רשמית. אין לנו שום סיבה לסכן את חיילי צה"ל בכניסה לשטחי הרשות הפלשתינית בנסיון לערוך מעצרים. הם מפגיזים אותנו בפצמ"רים וארטילריה קלה - לנו יש זכות מלאה להגיב באש מסק"רים וארטילריה כבדה.

ודרך אגב, ממש לא אכפת לי אם יהיו קצת או אולי אפילו הרבה קורבנות פלשתינים "חפים מפשע", אם הדבר יציל חיי ישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אין ערבים ישראלים... בפוליטיקלי קורקט אפשר לקרוא להם פלשטינים בעלי אזרחות ישראלית, בייחוד אחרי שהם מזדהים יותר עם פלשתין מאשר עם .

מה שלא תגיד הרשות היא עדיין לא מדינה דה פקטו ריבונית, לפי שום הגדרה.

להפציץ אותם בירי אלטילרי כבד זאת טפשות.

אבל גם לא לעשות כלום זה טפשות.

צריך למצוא איזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשות הפלשתינית היא אמנם לא מדינה ריבונית, אבל היא רשות אוטונומית שקרובה מאוד למדינה עצמאית. יש לה שטחים בעלי רצף טריטוריאלי (ביהודה ושומרון גרים ערבים-ירדנים, וברצועת עזה גרים ערבים-מצרים), ממשלה, דגל, , שגרירים...

למה להפגיז את הפלשתינים בארטילריה כבדה זה טפשות? הפלשתינים מפעילים ארטילריה כנגד ישובים יהודים בתוך הקו הירוק ומחוצה לו (פצמ"רים, קסאמים).

מה ההצעה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ישראלי יהודי? אולי גם זאת פיקציה...

אזרחי הערבים הינם שייכים לעם הפלשטינאים (כן, יש עם כזה כמו שאתה יהודי ישראלי) אבל אזרחים ישראלים  :kopfpatsch:

אני לא ישראלי-יהודי. אני ישראלי.

אני אתיאיסט בן לאומה העברית, ואני לא רואה את הערבים כחלק מעם .

אין כזה דבר גם עם יהודי. יש עם שכולל אנשים השייכים לאומה העברית ודתם יהודית, ואנשים השייכים לאומה העברית ולא משתייכים לדת היהודית. יש גם הרבה מאוד יהודים שחיים בחו"ל ולא שייכים לעם , ומעולם אפילו לא ביקרו בארץ.

דרך אגב, הפלשתינים זה גם כן פיקציה. מעולם לא היה עם פלשתיני. הערבים תושבי יהודה ושומרון הם ערבים-ירדנים, והערבים תושבי רצועת עזה הם ערבים-מצרים. מדובר בשתי אומות נפרדות (לא רק מבחינה גיאוגרפית).

כל זה לא קשור לנושא הת'רד, אז אני מבקש לא להמשיך לדון בזה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...