השר מתן וילנאי: "לפלשתינים יש לגיטימיות לרצוח ילדים בשדרות בירי קסאמים" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השר מתן וילנאי: "לפלשתינים יש לגיטימיות לרצוח ילדים בשדרות בירי קסאמים"

borg

האם יש לפטר את השר מתן וילנאי על התבטאותו זו?  

711 הצבעות

1. 1. האם יש לפטר את השר מתן וילנאי על התבטאותו זו?

Recommended Posts

הוא שאמרתי: העמדה המוסרית שלך מפחידה אותי. עם קצת מזל, אתה עוד צעיר וכשתתבגר נקודת המבט שלך תשתנה.

אני מוסרי כלפי העם שלי, לא כלפי האוייב.

מלחמה היא אכן עסק מלוכלך, אבל הצד המוסרי יותר לא בהכרח מפסיד. למי שמפקפק בכך מומלץ לקרוא קצת על מלחמת העולם השניה או על כל מלחמות .

ישראל מפסידה במלחמה עם הפלשתינים, וארה"ב לא ניצחה בשום מלחמה כמעט מאז מלחמת העולם השנייה.

אנחנו צופים באותן מהדורות חדשות? כי אצלי, השב"כ וצה"ל משתפרים מחודש לחודש ביכולת הסיכול שלהם. כמה פעמים שמעת על מחבל מתאבד שנעצר בביתו, עוד לפני שיצא לפיגוע? כמה פעמים שמעת על מחבל שחוסל בירי מרחוק ע"י צלץ או מסוק? תשווה את זה לתחילת האינטיפאדה הנוכחית, כשעל מתאבדים היינו שומעים רק אחרי שהתפוצצו וניסיונות חיסול היו נגמרים בד"כ בשלושה עוברים ושבים מתים וזהו. היום יש פחות פיגועים ופחות הרוגים בצד שלנו, וזה עוד לפני השלמת גדר ההפרדה.

אבל בכ"ז, אנחנו מתקפלים ובורחים מפני הפלשתינים, מפנים ישובים שלמים ומוצבים של צה"ל, ומוסרים אותם לפלשתינים בשלמותם בזמן מלחמה בתמורה לגשם של קסאמים.

עבורם, אף אזרח ישראלי אינו "חף מפשע". ואתה הוא זה שמציע להשתמש באותה נקודת השקפה, אז מה זה עושה אותך?

לפי האיסלאם, כל מי שהוא לא מוסלמי הוא לא "חף מפשע".

אני מציע לנקוט בשיטה של "הבא להורגך השכם להרגו" ולא במובן של סיכולים ממוקדים. אני רוצה לשרוד, ולא אכפת לי שיגידו שאני לא מוסרי. עדיף להיות לא מוסרי וחי, מאשר מוסרי ומת.

תחליט, לרצוח אזרחים פלשתינאים אקראיים, בדומה למה שהטרוריסטים הפלשתינאים עושים לנו, או לא לרצוח אותם? כפי שהם עושים או לא כפי שהם עושים? כי אתה מציע דבר והיפוכו באותו משפט.

אי אפשר להשוות בין מה שאני מציע לבין מה שהפלשתינים עושים.

הפלשתינים רוצחים אזרחים ישראלים בכוונה תחילה (כולל ירי על פעוטות בכינון ישיר של צלפים), במטרה להרוג כמה שיותר ישראלים ללא אבחנה.

אני מציע להפגיז את הפלשתינים בתגובה לתוקפנות הרצחנית שלהם, במטרה להשיג כניעה של הפלשתינים וסיום המלחמה.

אגב, עיתון סופ"ש (שעבר) הזכיר לי עוד דוגמה מצויינת: צ'צניה. רוסיה עושה לצ'צ'ניה את מה שאתה רוצה לעשות לפלשתינאים. בתגובה, הצ'צ'נים עושים לרוסיה דברים שגדולי הטרוריסטים הפלשתינאים לא מעיזים אפילו לחלום עליהם. השיטה שלך לא עובדת.

רוסיה עדינה מדי לטעמי. במידה והרוסים היו מתמידים במלחמה שלהם כנגד הצ'צ'נים (אגב, הם גם מוסלמים), אז הם היו מנצחים.

בשיטה הזו יש שתי אלטרנטיבות: או שהפלשתינים יניפו דגל לבן ויכנעו ללא תנאים, או שלא ישארו פלשתינים.

משחק בסמנטיקה? בשני המקרים מדובר על חיסולם של מספר רב של אנשים כנקמה על פגיעה בנו מצד אנשים אחרים, כשכל המשותף ביניהם הוא מוצאם. ובקשר "לדרך היחידה" - שטויות, כפי שהראתי למעלה. ואם הדוגמאות הנ"ל לא הספיקו לך, מה דעתך על סדאם נגד ארה"ב, פעמיים?

קודם כל, אין פסול בנקמה.

שנית, לא מדובר בנקמה, אלא במבצע שנועד לסיים מלחמה ארוכה ועקובה בדם.

למה זה מצחיק אותך? במילה אחת: סרביה.

סרביה זה לא .

מלבד זאת, הפלשתינים זה עניין פנימי של , בדיוק כמו שצ'צ'ניה זה עניין פנימי של רוסיה.

בשתי מילים: סלובודן מילושביץ'.

העולם צבוע ולא כל הפושעים נתפסים ומועמדים לדין, אז מה? חושב שיתנו לנו הנחות?

כדי להעמיד לדין ישראלים, יהיה צריך לתפוס אותם בחו"ל או לפלוש לישראל, ואף אחד לא יפלוש למדינה גרעינית. בייחוד לא כאשר מדובר בפלשתינים שמזוהים עם הטרור, וכאשר מדובר בישראל ובצה"ל הידועים כסובלניים ביותר לנוכח הטרור הפלשתיני. זה פשוט מגוחך להשוות את סרביה לישראל.

בהחלט מנצחים. ניצחון כבר מזמן לא מוגדר ככניעת האוייב או השמדה פיזית של כוחותיו הלוחמים. ניצחון במלחמה הוא השגת מטרותיך, ואלו שלנו, קרי צימצום הטרור למינימום האפשרי, בהחלט היו ברות השגה. עד שרה"מ שרון ביצע את הפליק-פלאק עם הסלטה לאחור שלו, כמובן, אבל זה כבר סיפור אחר.

זה ממש שטות מוחלטת. אתה לא יכול או לא רוצה לנצח את האוייב, אז אתה מגדיר לך מטרות צנועות שיאפשרו לך להגדיר את עצמך כמנצח. ברור שזה לא הופך אותך למנצח באמת.

לפי הסרט, כדי לשמור על הביצים צריך לשבור אותן...

אתה הורג מספר מתקבל על הדעת של כמה עשרות אזרחים (בלית ברירה) במטרה להציל עשרות מליונים.

אני חושב שבהחלט אפשר לחיות עם זה.

דיברתי על יחס האבדות רק בגלל ש- Borg מייחל להרבה הרוגים פלשתינאים. אגב, יחס האבדות היה טוב יותר בכל אחת ואחת ממלחמות .

משאת נפשי היא לא להרבות בהרוגים פלשתינים, פשוט לישראל אין יכולת לספוג מספר הרוגים גבוה, בניגוד לערבים בכלל ולפלתינים בפרט שיכולים ומוכנים לספוג מספר מאוד גבוה של הרוגים. כך, שעל מנת לנצח את הפלשתינים ולגרום להם לאובדן ממשי ש"ישכנע" אותם להפסיק את הטרור, יש לשאוף ליחס אבידות מאוד גבוה בין ישראל לפלשתינים של לפחות 1000:1.

בטח שזה משנה! הצבא האדום היה צבאה של אומה גדולה בהרבה מהאומה הגרמנית, הם יכלו להרשות לעצמם לספוג המון אבדות. וגם זה לא היה נחוץ לולא סטלין היה אידיוט.

זה בדיוק מה שאני אומר לגבי הערבים ושאר עוכרי ישראל.

אין לי מושג מה ניסית לומר.

Mortar התכוון לומר שהפלשתינים מנצחים, מכיוון שהם הצליחו לזרוע בנו אימה שזה אחד היעדים שהם הציבו לעצמם. אנשים מפחדים לנסוע באוטובוסים, ללכת לקניונים ולמסעדות, ואפילו סתם לצאת מהבית. אפילו בתוך הבתים שלהם, אנשים לא מרגישים בטוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני מוסרי כלפי העם שלי, לא כלפי האוייב.

להיות מוסרי זה להיות מוסרי... אתה מדבר על מוסר כפול.

זה בעקרונית בסדר, אבל זה גם מביא לאבדון.

ישראל מפסידה במלחמה עם הפלשתינים, וארה"ב לא ניצחה בשום מלחמה כמעט מאז מלחמת העולם השנייה.

אתה אומר שישראל מפסידה, ואני אומר שממש לא, אמנם לא מנצחת, אבל גם הם לא.

ארה"ב, לא ניצחה שום מלחמה מאז כי היא לא הכריזה על אחת כזאת :smile1:

לפי האיסלאם, כל מי שהוא לא מוסלמי הוא לא "חף מפשע".

אני מציע לנקוט בשיטה של "הבא להורגך השכם להרגו" ולא במובן של סיכולים ממוקדים. אני רוצה לשרוד, ולא אכפת לי שיגידו שאני לא מוסרי. עדיף להיות לא מוסרי וחי, מאשר מוסרי ומת.

תראה זה לא ממש מדוייק, Infadels אלו בעיקר מי שעובד אלילים ואלו הכופרים (IDOLS), עובדה שיהודים ומוסלמים חיו יותר מאלף שנים בשלום אחד עם השני.

במקרים מסויימים כדי להרוג וירוס מסויים צריך להרוג את ה"מארח", במקרה הזה, צריך להרוג את המארח (והוא לאו דווקא הרשות, אלא יותר בכיוון של סוריה איראן) או להחליש אותו מאוד.

רוסיה עדינה מדי לטעמי. במידה והרוסים היו מתמידים במלחמה שלהם כנגד הצ'צ'נים (אגב, הם גם מוסלמים), אז הם היו מנצחים.

בשיטה הזו יש שתי אלטרנטיבות: או שהפלשתינים יניפו דגל לבן ויכנעו ללא תנאים, או שלא ישארו פלשתינים.

בקשר לרוסיה... היא החריבה את גרוזני, אם זה עדין מידי לטעמך אז יש לך איזושהי בעיה...

איך זה שבעולם שלך הכל שחור או לבן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של: איסתרא בלגינא ב אתמול בשעה 23:50:39

מלחמה היא אכן עסק מלוכלך, אבל הצד המוסרי יותר לא בהכרח מפסיד. למי שמפקפק בכך מומלץ לקרוא קצת על מלחמת העולם השניה או על כל מלחמות .

ארה"ב הפסידה במלחמות אחרי מלחמ"ע ה-2 מסיבה פשוטה מאוד, מלחמות כיבוש לא עובדות. ראינו את זה בקוריאה, בוויאטנם וכיום בעירק. כיבוש לא פועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד בורג, אתה פשוט לא קולט?

אי אפשר לנצח את הטרור. הטרור זאת לא המצאה פלסטינית. ואם נקרא לו בשם הכללי יותר - מלחמת גרילה, תראה שהוא קיים הרבה מאוד שנים.

לכל אורך ההיסטוריה ניסו לסיים מלחמות גרילה בכח. הרבה מאוד כח. זה אף פעם לא עבד. למה אתה חושב שדווקא עכשיו זה יעבוד?

תפציץ את הפלסטינים כמה שתרצה, הם לא יכנעו. תמיד ימצאו כאלה שלא יניחו את נשקם - לא משנה מה תעשה להם.

מה תעשה, תשמיד את כולם?

צריך לצמצם את האבדות כמה שאפשר עד שיום אחד פשוט ימאס להם, ויהיה אפשר לדבר.

ואם כבר אתה מדבר על המצב הכלכלי הרעוע שישנו עכשיו בגלל המצב באזור, נראה לך שהוא ישתפר אם תפציץ את הפלסטינים?

אני מתאר לעצמי את התיירים מכל העולם נוהרים לארץ בהמוניהם בשביל לראות את ההפגזות.

אני גם בטוח שמדינות כל העולם ייתרמו לנו המון כסף ויבצעו השקעות במדינה בשביל שנוכל לקנות ולייצר עוד פגזים בשביל להפגיז את הפלסטינים להנאתם הרבה של מליוני התיירים שיבואו. :screwy:

באיזה עולם דמיוני אתה חי? תגיד לי גם, שאני אוכל גם לבוא - בטח בעולם הזה גם כסף צומח מהעצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיות מוסרי זה להיות מוסרי... אתה מדבר על מוסר כפול.

זה בעקרונית בסדר, אבל זה גם מביא לאבדון.

אני לא חושב שיש לי מוסר כפול. בעצם, לא הייתי מגדיר את עצמי כאדם בעל מוסר מאוד גבוה, מאחר ואני לא צדיק. אני לא שמאלני (השמאלנים אוהבים להתהדר במוסר גבוה, ולא תמיד בצדק). לגבי השמאל, הוא בפירוש מציג מוסר כפול בעניין טרנספר לערבים מול טרנספר ליהודים.

אני מעוניין בטובת העם והמדינה שלי, ולא חש צורך לחוש מוסר ולרחם על אוייב אכזרי חסר כל חוש מוסר. אני לא רואה שום פסול בכך.

אתה אומר שישראל מפסידה, ואני אומר שממש לא, אמנם לא מנצחת, אבל גם הם לא.

ארה"ב, לא ניצחה שום מלחמה מאז כי היא לא הכריזה על אחת כזאת :smile1:

אם פינוי ישובים יהודים ברצועת עזה בזמן מלחמה ותחת אש, פתיחת גבולות רצועת עזה, הצפתה בנשק כבד והפיכתה לבסיס טרור איסלאמי לא נקרא הפסד במלחמה, אז מה זה הפסד? אובדן מוחלט של מדינת (אנחנו צועדים לשם בעיניים פקוחות)?

אנחנו גם לא הכרזנו על המלחמה בפלשתינים, ובאופן רשמי אנחנו לא במצב מלחמה. עם זאת, ברור לכל שמדובר במלחמה על הבית.

ארה"ב לא הכריזה באופן רשמי על אף מלחמה מאז מלחה"ע השנייה, מלבד מלחמת המפרץ השנייה (הראשונה לא הייתה רשמית). במלחמה הנוכחית בעיראק, ארה"ב השיגה את חלק מהמטרות שלה, אבל לא נראה לי שאפשר לומר כי היא נחלה ניצחון מזהיר.

תראה זה לא ממש מדוייק, Infadels אלו בעיקר מי שעובד אלילים ואלו הכופרים (IDOLS), עובדה שיהודים ומוסלמים חיו יותר מאלף שנים בשלום אחד עם השני.

התייחסתי לראיון מסויים ברשת אל-ג'זירה עם פרופסורית חוקרת איסלאם מארה"ב.

בעיקרון, לפי רוח האיסלאם זה כן מדוייק, אם כי פתוח לפרשנויות. יש המפרשים את האיסלאם לחומרה (ואותם יש לחסל), ויש המפרשים את האיסלאם באופן מתון (ואיתם אפשר לחיות בשלום).

במקרים מסויימים כדי להרוג וירוס מסויים צריך להרוג את ה"מארח", במקרה הזה, צריך להרוג את המארח (והוא לאו דווקא הרשות, אלא יותר בכיוון של סוריה איראן) או להחליש אותו מאוד.

אני מסכים איתך לגבי סוריה ואיראן, אבל יש להכליל ברשימה הזו גם את הרשות הפלשתינית שגגושה בטרור עד מעל הראש, וגם את החיזבאללה. בנוסף לכך, יש גם לסגור את כל המסגדים בהם מטיפים לטרור (במפורש או במרומז), ולרדוף עד חורמה את כל אנשי הדת המוסלמים המטיפים לטרור.

דבר נוסף: ערב הסעודית אולי נחשבת בעיני אנשים רבים כמדינה ערבית מתונה, אבל הכת באיסלאם אליה משתייכים תושבי ערב הסעודית (כולל בית המלוכה הסעודי) היא הוואהביזם (יותר קיצונית מהאיסלאם השיעי של טרור המתאבדים השיעים), אליה השתייך גם הטאליבן באפגניסטן ואל-קאעידה.

בקשר לרוסיה... היא החריבה את גרוזני, אם זה עדין מידי לטעמך אז יש לך איזושהי בעיה...

איך זה שבעולם שלך הכל שחור או לבן?

רוסיה החריבה את גרוזני, אבל לא התמידה במלחמה בנחישות ולאורך זמן.

מילות המפתח במלחמה בטרור הן: התמדה, נחישות וזמן.

אני לא ממש מתמצא בסכסוך בצ'צ'ניה, מלבד כך שמדובר שם בטרור של מתאבדים מוסלמים כמו ברשות הפלשתינית, כך שאני מעדיף שלא להתייחס לכך.

העולם הוא לא שחור או לבן. העולם הוא אפור. כדי לשים סדר בעולם ולראות אותו באופן ברור, יש צורך לברור את גווני האפור ולייצב אותם בגוונים ברורים של שחור ולבן, באופן מלאכותי.

ארה"ב הפסידה במלחמות אחרי מלחמ"ע ה-2 מסיבה פשוטה מאוד, מלחמות כיבוש לא עובדות. ראינו את זה בקוריאה, בוויאטנם וכיום בעירק. כיבוש לא פועל.

לארה"ב לא הייתה שום כוונה לכבוש את וייטנאם, קוריאה ועירק. היא יצאה למלחמה לצורך שחרור של עם מדוכא ע"י משטר רודני.

ישראל לא כבשה את יהודה, שומרון, חבל עזה והגולן, אלא שחררה אותם מידי האוייב. ובניגוד לאימפריות בהיסטוריה, לא מדובר בכיבוש של חבל ארץ מרוחק, אלא בשחרור של חבל ארץ בתוך ארץ .

תגיד בורג, אתה פשוט לא קולט?

אי אפשר לנצח את הטרור. הטרור זאת לא המצאה פלסטינית. ואם נקרא לו בשם הכללי יותר - מלחמת גרילה, תראה שהוא קיים הרבה מאוד שנים.

לכל אורך ההיסטוריה ניסו לסיים מלחמות גרילה בכח. הרבה מאוד כח. זה אף פעם לא עבד. למה אתה חושב שדווקא עכשיו זה יעבוד?

תפציץ את הפלסטינים כמה שתרצה, הם לא יכנעו. תמיד ימצאו כאלה שלא יניחו את נשקם - לא משנה מה תעשה להם.

מה תעשה, תשמיד את כולם?

צריך לצמצם את האבדות כמה שאפשר עד שיום אחד פשוט ימאס להם, ויהיה אפשר לדבר.

ואם כבר אתה מדבר על המצב הכלכלי הרעוע שישנו עכשיו בגלל המצב באזור, נראה לך שהוא ישתפר אם תפציץ את הפלסטינים?

אני מתאר לעצמי את התיירים מכל העולם נוהרים לארץ בהמוניהם בשביל לראות את ההפגזות.

אני גם בטוח שמדינות כל העולם ייתרמו לנו המון כסף ויבצעו השקעות במדינה בשביל שנוכל לקנות ולייצר עוד פגזים בשביל להפגיז את הפלסטינים להנאתם הרבה של מליוני התיירים שיבואו. :screwy:

באיזה עולם דמיוני אתה חי? תגיד לי גם, שאני אוכל גם לבוא - בטח בעולם הזה גם כסף צומח מהעצים.

אפשר בהחלט לנצח את הטרור. מה שחסר זה רק הרצון.

במידה וילחמו בטרור בעוצמה מלאה, בהתמדה, בנחישות ולאורך זמן, אז יקרה אחד מהשניים:

1. הטרור יובס, ויהיה שלום.

2. לא יוותרו אנשים שיוכלו לייצר טרור, ויהיה שלום.

הברירה שיש להציב למדינות התומכות בטרור היא: כניעה ושלום, או מלחמה והכחדה.

האפשרות המועדפת היא כמובן האפשרות הראשונה, אבל במידה ואתה רוצה לשרוד ולחיות בעולם של שלום, אז אין להירתע מהאפשרות השנייה (שלאוייב אין כל רתיעה מביצועה לגביך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של: pom23 ב 5.08.2005 בשעה 12:58:37

לארה"ב לא הייתה שום כוונה לכבוש את וייטנאם, קוריאה ועירק. היא יצאה למלחמה לצורך שחרור של עם מדוכא ע"י משטר רודני.

ישראל לא כבשה את יהודה, שומרון, חבל עזה והגולן, אלא שחררה אותם מידי האוייב. ובניגוד לאימפריות בהיסטוריה, לא מדובר בכיבוש של חבל ארץ מרוחק, אלא בשחרור של חבל ארץ בתוך ארץ .

פחחח

ארה"ב נכנסה לוויאטנם ע"מ לכבוש את הצפון (הדרום כבר היה שייך לה) ולעירק ע"מ להוזיל את הנפט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא ניכנסה לויאנטם בגלל הפחד האדום

ותעשה לי טובה עם ה"נכנסו לעיראק בשביל הנפט". אומרים את זה בתור בדיחה על בוש אל תחשוב שנייה באופן ריאליסטי. מחיר הנפט הוא עניין של היצע וביקוש. איך לעזאזל כיבוש עיראק יוזיל את מחיר הנפט. זה לא שבוש כבש את עיראק ועכשיו הוא מתחיל לשאוב מהם נפט ולהעביר לארה"ב. זה לא עובד ככה. ולראייה מחיריי הנפט בעלייה מתמדת מה שאומר שכל התאוריה הזאת היא שטויות במיץ.

ההיצע של הנפט יורד כי הוא משאב טבעי והביקוש גדל כי נוספים כל שנה כלי נוספים. אין שום דבר שיוכל להוזיל את מחירי הנפט מבלד אנרגיה חלופית(אטומי, סולארי וכו.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר בהחלט לנצח את הטרור. מה שחסר זה רק הרצון.

במידה וילחמו בטרור בעוצמה מלאה, בהתמדה, בנחישות ולאורך זמן, אז יקרה אחד מהשניים:

1. הטרור יובס, ויהיה שלום.

2. לא יוותרו אנשים שיוכלו לייצר טרור, ויהיה שלום.

הברירה שיש להציב למדינות התומכות בטרור היא: כניעה ושלום, או מלחמה והכחדה.

האפשרות המועדפת היא כמובן האפשרות הראשונה, אבל במידה ואתה רוצה לשרוד ולחיות בעולם של שלום, אז אין להירתע מהאפשרות השנייה (שלאוייב אין כל רתיעה מביצועה לגביך).

להתווכח איתך זה חסר טעם.

אתה בשיטתיות מתעלם מכל טיעון שמעלים כאן בניגוד לעמדתך, ופשוט חוזר פעם אחר פעם אחר המנטרה שלך בלי לספק נימוק משכנע, או נימוק כלשהו או אפילו התייחסות כלשהי למה שנאמר על ידי אחרים. לתופעה הזו קוראים אטימות, ואי אפשר להתווכח עם אנשים שמפגינים אותה.

תלך, תצטרף לך להוא מה שמו שהלך וטבח בדרוזים ההם בשפרעם. הרי העמדות שלכם זהות, לא? יש טרור? יופי, נלך ונטבח בכל הערבים, לא משנה איפה הם ומה הם עשו.

בהצלחה לך, באמת.

אני רק מקווה שיבוא יום ואני אוכל להרשות לעצמי פשוט לקום וללכת מפה. נשאיר את כל האזור הזה לחמומי המוח, משני הצדדים. אתם והערבים תעשו לכם מסיבה פיצוץ. אתם יכולים גם לשמור את החרדים האלה שתורתם אומנותם ולא הולכים לעבוד. הם יתפללו בבית הכנסת עבורכם, אתם תלכו לטבוח בערבים וכולם יהיו מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא ניכנסה לויאנטם בגלל הפחד האדום

ותעשה לי טובה עם ה"נכנסו לעיראק בשביל הנפט". אומרים את זה בתור בדיחה על בוש אל תחשוב שנייה באופן ריאליסטי. מחיר הנפט הוא עניין של היצע וביקוש. איך לעזאזל כיבוש עיראק יוזיל את מחיר הנפט. זה לא שבוש כבש את עיראק ועכשיו הוא מתחיל לשאוב מהם נפט ולהעביר לארה"ב. זה לא עובד ככה. ולראייה מחיריי הנפט בעלייה מתמדת מה שאומר שכל התאוריה הזאת היא שטויות במיץ.

ההיצע של הנפט יורד כי הוא משאב טבעי והביקוש גדל כי נוספים כל שנה כלי נוספים. אין שום דבר שיוכל להוזיל את מחירי הנפט מבלד אנרגיה חלופית(אטומי, סולארי וכו.)

אני מציע לך להסתכל על דף תומכי בוש בבחירות האחרונות, חלק גדול מהם מחברות ענק של נפט...

ואתה יודע משהו? עם העירקים רוצים להשתחרר (והם רוצים) הם יכולים להתארגן בעצמם (כמו במדינות אחרות) ולעשות הפיכה, לא חייבים את ארה"ב כדי להביא "צדק" ו"דמוקרטיה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nemesis, התגובה שלך מתלהמת, ואין כל קשר בין מה שכתבת לפוסטים שלי. :nono:

במידה ואתה מעוניין בתגובה הולמת, תערוך בבקשה את התגובה שלך.

אני מציע לך להסתכל על דף תומכי בוש בבחירות האחרונות, חלק גדול מהם מחברות ענק של נפט...

התמיכה של חברות הנפט בארה"ב ברפובליקנים לא קשורה למלחמה בעירק.

ארה"ב לא כבשה את עירק כדי להשתלט על שדות הנפט שלה. מה שכן, הפיכתה של עירק למדינה דמוקרטית שוחרת שלום עשויה לתרום ליציבות ובכך להוזיל את מחירי הנפט. בינתיים, מה שקרה זה ההיפך, בשל הטרור של אל-קאעידה בעירק.

ואתה יודע משהו? עם העירקים רוצים להשתחרר (והם רוצים) הם יכולים להתארגן בעצמם (כמו במדינות אחרות) ולעשות הפיכה, לא חייבים את ארה"ב כדי להביא "צדק" ו"דמוקרטיה".

אתה לא רציני, נכון? כל מי שהתנגד לממשל סדאם בעירק נזרק לכלא (במקרה הטוב), או חטף כדור בראש. זה גם פחות או יותר המצב באיראן (מי ששולט באיראן זה לא נשיא איראן שנבחר בבחירות "חופשיות", אלא האייטולות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתווכח איתך זה חסר טעם.

אתה בשיטתיות מתעלם מכל טיעון שמעלים כאן בניגוד לעמדתך, ופשוט חוזר פעם אחר פעם אחר המנטרה שלך בלי לספק נימוק משכנע, או נימוק כלשהו או אפילו התייחסות כלשהי למה שנאמר על ידי אחרים. לתופעה הזו קוראים אטימות, ואי אפשר להתווכח עם אנשים שמפגינים אותה.

תלך, תצטרף לך להוא מה שמו שהלך וטבח בדרוזים ההם בשפרעם. הרי העמדות שלכם זהות, לא? יש טרור? יופי, נלך ונטבח בכל הערבים, לא משנה איפה הם ומה הם עשו.

בהצלחה לך, באמת.

אני רק מקווה שיבוא יום ואני אוכל להרשות לעצמי פשוט לקום וללכת מפה. נשאיר את כל האזור הזה לחמומי המוח, משני הצדדים. אתם והערבים תעשו לכם מסיבה פיצוץ. אתם יכולים גם לשמור את החרדים  האלה שתורתם אומנותם ולא הולכים לעבוד. הם יתפללו בבית הכנסת עבורכם, אתם תלכו לטבוח בערבים וכולם יהיו מרוצים.

מתלהמת? היא אינה מתלהמת, הטענות שהעליתי נכונות אחת אחת.

אתה מתחמק מלענות על השאלות ולמעשה בכל תגובותיך עד עכשיו לא התייחסת לשום דבר ממה שאמרתי.

דיברתי על פעילות תקיפה כנגד הטרור. בשום מקום לא כתבתי שיש להפעיל טרור כנגד הפלשתינים, או לירות בערבים בכוונה לרצוח אותם רק בשל היותם ערבים.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירי ארטילרי ספורדי משמעו ירי של פגזים בודדים. אני מדבר על הפעלה של סוללות תותחים שלמות בהפגזה מאסיבית ולא ממוקדת (פרישה רחבה) של ישובים פלשתיניים 24/7 עד להשגת כניעה מוחלטת וללא תנאים של כל ארגוני הטרור הפלשתיניים, וזאת בתגובה על ירי צלפים, ירי פצמ"רים, שיגור טילי קסאם ושילוח מחבלים מתאבדים לעבר ישובים אזרחיים במדינת (כולל ישובים יהודים שהשמאל לא סבור שהם נמצאים בתוך תחומי מדינת ישראל).

בכניעה מוחלטת וללא תנאים אני מתכוון למסירה של כל האמל"ח שנמצא ברשות הפלשתינים והסגרת כל אנשי הטרור הפלשתיניים לידי חיילי צה"ל במחסומים (בשום אופן, לא להכניס כוחות רגליים לישובים פלשתיניים), וחתימה על כתב כניעה שמותר על "זכות השיבה" ועל כל הדרישות הנוכחיות והעתידיות של הפלשתינים ממדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בדיוק אתה רואה בפסקה הזו קריאה לרצח של פלשתינים בכוונה תחילה רק בשל היותם פלשתינים?

כתבתי במפורש שיש להפגיז את הפלשתינים בתגובה על הטרור שהם מפעילים כנגדנו, עד להשגת כתב כניעה שיוביל לשלום ולסיום המלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...