התיעצות עם בעלי 5.1 וידע בתחום - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות עם בעלי 5.1 וידע בתחום

yuraxp

Recommended Posts

שלום קניתי מערכת 5.1, וכשאני שומע שירים אני לא שומע את הסנטר ולא את האחורים,הרצתי חיפוש בנושא וממה שהבנתי שירים לא תומכים ב 5.1 אלא רק וחלק מהמשחקים. כמו כן הבנתי שבכרטי קראטיב יש אופציה שמפעילה את כול הרמקולים, האם זה באמת עובד טוב?

לי יש כרטיס קול מובנה ALC 650 האם גם בו יש כזאת אופציה? או שאין בררה אלא לקנו כרטיס?

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח של גיגביט 7VAX-A

שיניתי שם ל 5.1 אבל זה לא עוזר.

יש שם אופציה שבודקת באמצעות מוסיקה אם כול הרמקולים עובדים ,אז רק בבדיקה כול הרמקולים עובדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום קניתי מערכת 5.1, וכשאני שומע שירים אני לא שומע את הסנטר ולא את האחורים,הרצתי חיפוש בנושא וממה שהבנתי שירים לא תומכים ב 5.1 אלא רק וחלק מהמשחקים. כמו כן הבנתי שבכרטי קראטיב יש אופציה שמפעילה את כול הרמקולים, האם זה באמת עובד טוב?

לי יש כרטיס קול מובנה ALC 650 האם גם בו יש כזאת אופציה? או שאין בררה אלא לקנו כרטיס?

תודה רבה לעוזרים.

אני לא מכיר תכרטיס שלך,לא יכול לעזור לך במידע עליו.

אבל אם אתה מנסה להפוך שיר סטריאו לסראונד,זה לא סראונד אמיתי.

מה שמיועד לסטריאו שישאר סטריאו,הוא לא ישמע טוב "בסראונד".

ואם כבר קנית מערכת 5.1 אני חושב שלקנות כרטיס קול טוב זה דיי מוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת שירים וכ"כ רוב המשחקים הם בפורמט סטראו (2 ערוצים)

אחת האפשרויות לשמיעה בכל הרמקולים אם אתה משתמש ברסיבר זה להעביר אותו למצב Pro - Logic שבו הוא מחלק את האותות לכל הרמקולים

ויוצר  4 ערוצים (רמקול קדמי ימין +שמאל/סנטר שהוא כביכול מונו/ורמקולים אחוריים שהם ערוץ אחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה שלי:

אחרי שהוצאת את החיבורים מהמחשב (קדימה-ימין+שמאל , אחורה-ימין+שמאל, סנטר וסאב)

תחבר את כולם למערכת 5.1 שלך - כול חיבור והמקום שלו

תפעיל את המערכת במצב 5.1, במצב כזה אתה אמור לשמוע את שני הקדמיים בלי כול השאר, לך ל control panel ב winxp

אחרי זה תבחר ב Sounds and Audio Devices ב Speaker settings תבחר Advanced ושם תגדיר 5.1

תפתח קובץ ב media player (בכוונה בתוכנה הזאת) ותבדוק איך זה נשמע

-אתה יכול להכנס לסימן של הרמקול לייד השעון ולכוון כול ערוץ בנפרד

-אני ממליץ לבטל שם את האפשרויות המיוחדות של הכרטיס בסאונד הכללי ב Advanced (לא חובה בכלל)

זהו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...