SanDisk MP3 Player איך? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SanDisk MP3 Player איך?

HoT-DoG

Recommended Posts

אני יודע שזה קצת אידיוטי לפתוח את הת'רד אחרי הקניה אבל בכל זאת.

ידעתי שבסך הכל SD זו חברה איכותית ומוכרת וראיתי את הנגן, לא תאמינו איפה, בבאג ב399! ולאחר בירור בזאפ התגלה לי שזהו מחיר היקר ב14 שח מהמחיר הזול ביותר בארץ (בזאפ לכל היותר).

אז שאלתי היא איך הנגן, איך המחיר וכו'

תודה רבה! גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לכי אדיוטי לפתוח אשקול אחרי הקניה

זאדיוטי לקנות וללשאול איך הנגן חחחחח

גם חבר שלי רצה לקנות אותו יש לו אפשרות הרחבה אם אני לא טועה נכון ?? תירשום איך האיכות שלו וכל זה אולי הוא גם יקנה אותו בסוף !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אידיוטי בכלל... הוא רוצה לדעת בלי קשר, איך הנגן...

בכל מקרה CNET בדיוק סקרו את הנגן הזה השבוע, הנה:

http://reviews.cnet.com/SanDisk_Digital_Audio_Player__512MB__blue_/4505-6490_7-31205799-2.html?tag=tab

קיבל ציון סביר של 7 מתוך 10, למרות שבשורה תחתונה הם לא היו מרוצים מהאיכות צליל שלו:

Spiffy looks and good battery life can't compensate for this player's mediocre sound and typical feature set.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HOT-DOG, קודם כל מזל טוב על הקנייה!!!

מספר דברים:

1.גם אני ראיתי ת'נגן בBUG. אבל קודם כל ראיתיהו בNETACTION ב400 כולל ספר מתנה(של ג'ון גרישם)

ואחריות של BUG !!! -מה שגרם לי ללכת לאתר של BUG, גם שם המחיר היה 400. יום (!!!! אחד !!!!!) לאחר מכן,

הווווקוס - פווווקוס , המחיר עלה ל440, ובהתאם גם המחיר המקורי קפץ בכ100 ש"ח!!! (היום הם ייצבו ת'מחיר על 440, ומחיר המקורי עומד על 500)(אם לא החליטו להקפיצו שוב)

2.חפשתי מקום יותר זול, ומצאתי ת'אתר של DEALPLUS, שבו הנגן עלה 396 עם שנתיים אחריות(!!!!!) של יבואן רשמי דלתה-פילם, ועתה... שוב הוקוס-פוקוס, המחיר עומד על 389 ושנה אחת בלבד אחריות, מאותו יבואן רשמי!!!!!

(הנה הלכה לה המוטיבציה לעשות את רכישת האינטרנט הראשונה שלי :s05: )

3.מאחר וכבר קנית, וגם אני ראיתי ת'ביקורת במעריב ובCNET, האם:

א.הממשק באמת כ"כ גרוע ומסובך???

ב.ההקלטה, כטייפ-מנהלים, באמת לא איכותית(מאיזה מרחק למשל זה יקליט דיבור רגיל,הרצאה,שיעור), וכמה זמן מספיקה?

ג.מה אתה יכול לספר על כל מה שהמכשיר מבטיח, אך לא מקיים???

מקווה שאתה מרוצה בכל זאת...

בהצלחה, ותתחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנחנו כבר בנושא של הסאנדיסק, אחותי רוצה לקנות את הנגן הזה ואמרתי לה שאני יברר לה עליו ועל כל מני נגנים אחרים, אתם ממליצים עליו?

יש לכם נגן להמליץ לי שהוא יותר טוב בסביבות ה700 שקל לגיגה? תודה רבה מראש לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנחנו כבר בנושא של הסאנדיסק, אחותי רוצה לקנות את הנגן הזה ואמרתי לה שאני יברר לה עליו ועל כל מני נגנים אחרים, אתם ממליצים עליו?

יש לכם נגן להמליץ לי שהוא יותר טוב בסביבות ה700 שקל לגיגה? תודה רבה מראש לעונים

רשום פה לינקים לביקורות שאומרות שהוא לא משהו.. לעומת זאת ראיתי על מספר אנשים שהמליצו במחיר הזה ללכת על ה XUTE STORMBLUE תריץ חיפוש עליו פה בפורומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...