שאלה לגבי מעבדי AMD - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מעבדי AMD

henb7

Recommended Posts

ובחלק מהשימושים הAMD עוקף (בטיפה) את האינטל, למשל במשחקים והאינטל עוקף בצורה משמעותית יחסית את הAMD בביצועי קידוד (לצורכי עריכת וידאו וכד')

בקיצור רוב הסיכוי שאתה רוצה מחשב למשחקים ולעבודות רגילות ולא לעריכת וידאו/קידוד ולכן מומלץ 64 במיחד לאור העובדה שהוא תומך ב64bit שזה יהיה משמעותי ומועיל בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שרשמתי לך למעלה לאילו צרכים אני צריך את המחשב , אבל מצד שני הבנתי שלוחות אם חדשים של ה pci-e אין הרבה לamd אם כן איזה , ואיזה מעבדים של תומכים בהם.... בתודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שרשמתי לך למעלה לאילו צרכים אני צריך את המחשב , אבל מצד שני הבנתי שלוחות אם חדשים של ה pci-e אין הרבה לamd אם כן איזה , ואיזה מעבדים של תומכים בהם.... בתודה מראש לעוזרים.

רוב לוחות ה PCI-E תומכים ב AMD64 !!!

בקשר לאיזה מעבד אתה צריך ויתן לך יותר ביצועים זה כבר תירשום בפורום מפרטי מחשב ותתן להם מחיר והם יסדרו לך מחשב מעולה למשחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שוב חבר'ה האחריות כרגע מה זה לא מענינית אותי למה כבר קניתי שתי מעבדי אינטל ובחיים לא עשו לי בעיות.........והם פועלים כמו שצריך

הפעם אני יודע שהרבה אומרים שה- הם השולטים ומצד שני אני לקוח מרוצה של , אז אין לי מושג במה לבחור כרגע

ואני יודע שאם אני אחליט לקחת אז אני אקח p-540 3.2ghz s775

אז אני רוצה תעזרו לי להבין איזה מעבד מקביל בבביצועים מצד amd

בתודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...