מיקרוסופט תשחרר מחר את חלונות 64x (ואת גרסת השרתים) ליצרניות המחשבים - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט תשחרר מחר את חלונות 64x (ואת גרסת השרתים) ליצרניות המחשבים

TC2B

Recommended Posts

To the fella that did the benchmarking.

I dont think it stands to show us the real difference between the two systems

after all, the programs you used had no testing of 64bit features, while they

did include testing of 32bit features. Even further more, I would say that it

should've shown worse marks on win64bit as it has a 32bit emulator and not

working from the of the system on 32bits.

Anyway, you should run the program I've found, and see the results on both system

I got 230 and something(if I recall correctly)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה:, באתר של מיקרוסופט מדברים על שתי גירסאות של 64 ביט,

windows pro 64 bit

windows 2003 server 64 bit

מישהו יודע איזו מהן חדשה יותר ? ולאיזו ולמה כדאי לשדרג ?

כרגע יש לי PRO WITH SP2

ודבר אחרון, האם בכלל שווה לשדרג שכל מה שיש לי זה 4, 3 ג'יגה סוקט 775 שתומך ב HT TECHNOLOGY ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, יהיו בכלל 4 גרסאות למערכות הפעלה 64-ביט, אחת מהן תהיה Windows XP x64 Pro שמיועדת לשוק הביתי והעסקי ולמשתמש הרגיל ו-3 גרסאות שרתים [server] שמן הסתם אין למשתמש הביתי מה לעשות איתן כך שמבחינתך אתה מסתכל רק על ה-XP x64 Pro.

לפי מה שאני מבין יש לך מעבד 4 530 שמיועד לעיבוד ב-32-ביט בלבד. לפי מה שהבנתי [ולפי הגיון פשוט] לא תוכל לשדרג ל- של 64-ביט כי המעבד בכלל לא יעבוד תחת המערכת הפעלה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין יש לך מעבד 4 530 שמיועד לעיבוד ב-32-ביט בלבד. לפי מה שהבנתי [ולפי הגיון פשוט] לא תוכל לשדרג ל-מערכת הפעלה של 64-ביט כי המעבד בכלל לא יעבוד תחת המערכת הפעלה הזו.

רגע, מערכת ההפעלה 64 bit לא תתמוך בכלל במעבדים של 32bit? לא נראה לי הגיוני בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

To the fella that did the benchmarking.

I dont think it stands to show us the real difference between the two systems

after all, the programs you used had no testing of 64bit features, while they

did include testing of 32bit features. Even further more, I would say that it

should've shown worse marks on win64bit as it has a 32bit emulator and not

working from the of the system on 32bits.

Anyway, you should run the program I've found, and see the results on both system

I got 230 and something(if I recall correctly)

i did ran sandra x64, i dont know if it suppose to show any differency, but it didnt...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, מערכת ההפעלה 64 bit לא תתמוך בכלל במעבדים של 32bit? לא נראה לי הגיוני בכלל.

אני מודה, אני ממש לא יודע אם למערכת הפעלה x64 יש תאימות לאחור ל-32-ביט או לא אבל גם אם כן יש לך מעבד מסדרת 5xx אשר מסוגל לבצע חישובים ב-32-ביט בלבד. התקנת 64-ביט כלשהיא [בהנחה שהיא בעלת תאימות לאחור] לא תביא לשום שיפור כי כל החישובים יבוצעו במסגרת המגבלות של המעבד שהן במקרה שלך 32-ביט. מקווה שהבנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע בגירסאות הבטא...לפני ההתקנה הוא אישר את זה שיש לך מעבד 64..ואז איפשר לך להמשיך להתקין..!!

ולא נראה לי שיש סיבה למיקרוסופט לשים תמיכה בוינדווס 64...כאשר יש כבר PRO וXP HOME...ל32...

אין איזה תוספת לא מהעולם הזה בוינדווס הזה...זה כמו למראית העין....רק עושה פעולות יותר טוב ויותר מהר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הוודאי היחיד הידוע כיום הוא שבעלי רשיון ל pro יכולים להמיר אותו ל x64,

אולי בארוע ההשקה יהיה שינוי נוסף לטובה בענין זה.

סתם מתוך ענין, מה הלחץ? אתה זומם על יישום 64 ביט מסוים שאתה מחכה לו?

אני קונה מחשב חדש מתישו באמצע החודש, ואני מעוניין להתקין עליו x64 עם רשיון בכדי למנוע בעיות וכאבי ראש...מצד שני אני גם לא מוכן לשלם על זה מחיר מלא בשום אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה, אני ממש לא יודע אם למערכת הפעלה x64 יש תאימות לאחור ל-32-ביט או לא אבל גם אם כן יש לך מעבד מסדרת 5xx אשר מסוגל לבצע חישובים ב-32-ביט בלבד. התקנת מערכת הפעלה 64-ביט כלשהיא [בהנחה שהיא בעלת תאימות לאחור] לא תביא לשום שיפור כי כל החישובים יבוצעו במסגרת המגבלות של המעבד שהן במקרה שלך 32-ביט. מקווה שהבנת.

אי אפשר להתקין מערכת הפעלה של 64 ביט על מעבד 32 ביט.

כדי להתקין את מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט x64 צריך

מעבד שתואם לתקן AMD64.

הפליאה של הבחור מובנת, נראה לו מוזר (בצדק) איך המעבד החדש

שרכש בזמן האחרון במיטב כספו לא מאפשר לו להתקין את מערכת ההפעלה

החדשה של מיקרוסופט - זה מה שקורה למי שנופל קורבן למערכת שטיפת

המוח של .

גם היום יש כאן חברים (בערך 2 אבל מאוד קולניים) בפורום שמטיפים בלהט

לקניית 4 שלא תומך ב AMD64 או לחילופין חושבים שזה סביר

לשלם 1500 שקל עבור הגרסא של הפנטיום 4 (הזולה ביותר) שכן תומכת

ב AMD64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד תפוחים, מה קשורה התגובה שלך לשאלתו של הקורא? - מדוע אתה צריך לדחוף את האנטי-אינטליות שלך לכל תגובה שלך? האם אתה חושב שזה יאה או נאה? - לדעתי זה בכלל לא מתאים.

לעניננו, הפליאה של הבחור בהחלט מובנת אבל זה לא קשור לשום שטיפת מוח ושום נעליים. בתקופה בה רכש את המעבד לא ידע כנראה על כל נושא ה-64-ביט בין אם לא חקר מספיק או שלא עניין אותו. כל מה שהוא שאל זה האם המעבד שלו יכול להריץ המיועדת ל-64-ביט. התשובה שלך צריכה להיות קצרה וקולעת, "לא". אני מתחיל להרגיש שיש לך אינטרס כלשהוא לחזור ולהדגיש שאינטל ככה, ואינטל ככה. חבל, ממש חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד תפוחים, מה קשורה התגובה שלך לשאלתו של הקורא? - מדוע אתה צריך לדחוף את האנטי-אינטליות שלך לכל תגובה שלך? האם אתה חושב שזה יאה או נאה? - לדעתי זה בכלל לא מתאים.

לעניננו, הפליאה של הבחור בהחלט מובנת אבל זה לא קשור לשום שטיפת מוח ושום נעליים. בתקופה בה רכש את המעבד לא ידע כנראה על כל נושא ה-64-ביט בין אם לא חקר מספיק או שלא עניין אותו. כל מה שהוא שאל זה האם המעבד שלו יכול להריץ מערכת הפעלה המיועדת ל-64-ביט. התשובה שלך צריכה להיות קצרה וקולעת, "לא". אני מתחיל להרגיש שיש לך אינטרס כלשהוא לחזור ולהדגיש שאינטל ככה, ואינטל ככה. חבל, ממש חבל.

התשובה שלי סופר ענינית, זה שאתה לא מבין אותה או לא מקבל אותה זה סיפור אחר.

הבחור קנה מעבד חדש, המוכר מן הסתם הבטיח לו שמדובר במוצר הכי טוב בשוק שיחזיק

מעמד שנים רבות, והינה חודשים ספורים לאחר הרכישה מסתבר שמערכת הפעלה חדשה

של לא תעבוד על המעבד ה "חדש והמשוכלל".

זאת לא "אנטי אינטליות", זאת המציאות של שוק החומרה הישראלי שיש לה נציגים די

קולניים גם בפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק קשקשת ברשת.

גם סולאריס ו OSX לא יעבדו על AMD64. אז מה?

הליבה הקודמת של גם לא תוכל להריץ אפליקציה שיש לה קוד הדורש SSE3. זה לא הופך את המעבד למעבד גרוע.

אני מסכים שהפנטיום 4 של הוא לא מעבד מוצלח במיוחד, אבל התגובות שלך הן אלה הגובלות בשטיפת מוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...