מיקרוסופט תשחרר מחר את חלונות 64x (ואת גרסת השרתים) ליצרניות המחשבים - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט תשחרר מחר את חלונות 64x (ואת גרסת השרתים) ליצרניות המחשבים

TC2B

Recommended Posts

זאת לא "אנטי אינטליות", זאת המציאות של שוק החומרה הישראלי שיש לה נציגים די

קולניים גם בפורום הזה.

אני יודע שזה לא קשור לנושא אבל אני חייב

אם הייתי נציג של 3 המחשבים האחרונים שלי היו של AMD? (כולל 2 מאז יציאת מעבדי ה64 ביט)

נתתי כבר אין ספור מפרטים והמלצות בפורום הזה

אם תמצא מקום אחד בו המלצתי על מעבד של כשזה לא היה במקום

אני אפרסם פה ת'רד התנצלות+התנצלות בחתימה שלי כלפיך

בינתיים הנציג היחידי בפורום זה אתה, בחיים לא ראיתי בן אדם כל כך לא אובייקטיבי כמוך

שלא מסכים לראות את האמת גם כשהיא מונחת לו מול הפנים

(לכל מי שקרא/לא קרא את הויכוח האחרון שלנו)

אבל אתה יודע איך זה, בכל סלסלה יש תמיד תפוח אחד רקוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מספיק קשקשת ברשת.

גם סולאריס ו OSX לא יעבדו על AMD64. אז מה?

הליבה הקודמת של גם לא תוכל להריץ אפליקציה שיש לה קוד הדורש SSE3. זה לא הופך את המעבד למעבד גרוע.

אני מסכים שהפנטיום 4 של הוא לא מעבד מוצלח במיוחד, אבל התגובות שלך הן אלה הגובלות בשטיפת מוח.

השוואת לא רציניות, מי שקונה סולראיס או OSX יודע טוב מאוד מה הוא קונה

ולמה, SSE3 היא תכונה ממש לא קריטית לשום דבר, מי שקונה מעבד שולחני

לבית מניח שמה שהוא קונה יהיה  תואם למערכות ההפעלה הנפוצות בהווה ובעתיד

הקרוב, נלחמה ב AMD64 עד לשלב מסוים וכעת גובה תוספת תשלום של

70% בערך כדי לקבל תמיכה ב AMD64.

בשנה האחרונה לפחות כל מי שמכר מחשב ולא יידע את הלקוח שכדאי (במקרים מסוימים

יותר במקרים אחרים פחות) שתהיה תמיכה ב AMD64 הטעה את הלקוח וזה בדיוק

הסיפור הנ"ל.

שטיפת המוח היא זו שגרמה לבחור לא לדעת על קיומו של ה AMD64 או לחילופין

לרצות/להתעניין רק ב "פנטיום 4 3 גיגה הרץ".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע.

נכון, סדרת ה 600 של אינטל היום לא קנייה טובה.

נכון שהייתי ממליץ לרוב האנשים היום לקנות Athlon64.

מצד שני הצורך כרגע בחלונות XP 64 ביט הוא לא רציני. בנאדם שבאמת צריך את הפונקציונליות הזו הוא בד"כ משתמש מקצועי שיודע מה הוא קונה. למען האמת אחד המחשבים אצלי בבית הוא Athlon64 3000+. אני לא מרגיש שום צורך לטרוח ולהמיר את מערכת ההפעלה ל64 ביט. בטווח הזמן הקרוב הדבר אינו נותן שום ייתרון לדפוסי שימוש הנפוצים אצל רוב האנשים.

מערכת ההפעלה 32 ביט תמשיך להתמך וכאשר באמת יהיו מספיק אפליקציות טבעיות ל 64 ביט כל המעבדים של היום יהיו מזמן Obsolete.

נכון, חבל שיש אנשים שלא היו מודעים לנושא ודחפו להם Pentium 4 כאשר באמת היה יותר מועיל להם 64, אבל מצד שני אלא אותם אנשים שלא יקפצו לשדרג לחלונות 64 ביט. זה לא כאילו הם שילמו על מעבד מודרני וקיבלו 386SX כמו שאתה גורם לזה להשמע הרבה פעמים.

פרופגנדה נגדית העולה בכמה רמות על הפרו אינטליות הנפוצה בארץ באמת לא תורמת שומדבר - להפך, הרבה פעמים היא גורמת לאנשים להתבצר בעמדות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות או יותר מוסכם, אין שום סיבה לרוץ ולהתקין x64 (גם אין סיבה עקרונית לא להתקין), הענין הוא שחומרה קונים

פעם בכמה שנים, לכן היא צריכה להתאים לתוכנה שתהיה זמינה ב 3-5 שנים מרגע הקניה, התמיכה החלקה של ה AMD64

ב 32 ביט סוגרת את הענין הזה באופן סופי, כל מוכר שדחף מתוך ידיעה או מתוך בורות מעבדי 32 ביט די דופק את הלקוחות

שלו.

אין שום "פרופוגנדה נגדית", אני  היחיד שנתן הסבר לפליאה של הבחור מדוע חדשה לא עובדת על המעבד

החדש שלו, לא שמעתי הסבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור - האם אפשר להגיד שמיקרוסופט מפסיקה לתמוך במעבדי 32 ביט, וכל מערכות ההפעלה העתידיות יהיו מיועדות למעבדי 64 ביט בלבד (אי מניח שבמשך עוד שנה-שנתיים לפחות תמשיך התמיכה ב XP)? האם עכשיו יהיו בשוק מספר מערכות הפעלה "כפולות" - חלק מיועדות לשוק מעבדי ה 32 ביט וחלק למעבדי ה 64 ביט (Home, Pro, Server - לכל 2 גירסאות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין לאיזה רמות הגעתם.

הדיון הזה הוא על מערכת הפעלה, הגענו לוויכוח בלתי-נחרץ על .

מה שהכי מפליא אותי שלמנהלי הפורום יש דעה כזאת קיצונית, בזמן שהם אמורים להיות

אלה שמיישבים את העניין ומרגיעים את הרוחות.

בכל אופן, אלה שלא מעוניינים לשדרג, שלא ישדרגו! אבל אין סיבה שתכפו את דעתכם

המוזרה על אחרים, מעבר לזה - אלה שחושבים שמכירת מעבד "top-end" של אינטל

שלא מותאם ל-64ביט, זאת עשיקה, שיחשבו. זאת דעתם, ולא זה המקום.

תפתחו ת'רד משלכם על העניין הזה.

אלוהים אדירים, תתנהגו כמו בני-אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור - האם אפשר להגיד שמיקרוסופט מפסיקה לתמוך במעבדי 32 ביט, וכל מערכות ההפעלה העתידיות יהיו מיועדות למעבדי 64 ביט בלבד (אי מניח שבמשך עוד שנה-שנתיים לפחות תמשיך התמיכה ב XP)? האם עכשיו יהיו בשוק מספר מערכות הפעלה "כפולות" - חלק מיועדות לשוק מעבדי ה 32 ביט וחלק למעבדי ה 64 ביט (Home, Pro, Server - לכל 2 גירסאות)?

מיקרוסופט תמשיך למכור ולתמוך במערכות הפעלה של 32 ביט במשך שנים רבות

ויחד עם זאת להציע גרסאות של 64 ביט בתקן AMD64 ותמיכה בריבוי ליבות,

בינתיים יש שני מוצרים בלבד של מיקרוסופוט שתומכים ב AMD64, גרסת השרת

חלונות 2003 והגרסא השולחנית x64.

מה שאתה שואל זה בעצם כיצד תצא לונגהורן, 32 ביט ו 64 ביט בו זמנית, או קודם

32 ביט ולאחר מכן 64 ביט או אולי להיפך (לא סביר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, לפי כל מיני כתבות שמצטטות בכירים ממיקרוסופט לונגהורן תצא בגרסת 64-ביט בלבד.

אבל בלי שום קשר, למה נגררנו ללונגהורן? הדיון על 64-ביט. שלא לדבר על זה שאנחנו בערך שנה וקצת לפני ההשקה של לונגהורן [אם באמת היא תושק ב-2006]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני דעתי longhorn יהיה רק 64 bit כי אם כל מעבדי אינטל מעכשיו הם 64 כי הסלרון יהפוך גם ל64 ואני מניך שאחרי זה גם יהפכו את הsempron ל64 אז יש בערך שנה וחצי עד ליציאה (נניח) ורוב הפעמים כאשר יוצא וינדוס חדש הוא לא תומך יותר משנתיים אחרה למהירות סבירה אז יש סבירות גדולה שהוא יצאה ב64 וקצת ב32

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.קיי אנשים, תודה על התשובות... אבל מרוב בלאגן בדקתי קצת את הנושא וזה מה שמצאתי:

1. מערכת 64 ביט אכן מיועדת מן הסתם למעבדים שפועלים בטכנולוגית 64 ביט, מה שכן התמיכה באפליקציות

32 ביט עדיין קיימת דרך אמולטור (מדמה) שנקרא WOW.

2. נכון להיום אין עדיין תוכנות ומשחקים שתוכננו לעבודה בסביבה של 64 ביט... קיימים אמנם פאצ'ים שנותנים אפשרות לתוכנות

32 ביט לעבוד בסביבה של 64 ביט אבל זה כבר משהו אחר.

כמו שנראה לי עכשיו מעבדים 64 ביט ומערכות הפעלה תואמות יכנסו חזק יותר בשנה הבאה ועם הגעת LONGHORN.

נכון להיום, אין הרבה הבדלים בביצועים למרות שבטוח שעם הזמן דברים ילכו וישתפרו.

ובשורה התחתונה, אני נשאר עם XP PRO הנאמן (במיוחד אחרי התקנת ה SP2) ולא מוצא שום סיבה לשדרג ל 64 Bit

כל עוד יש לי מעבד 32 BIT ותוכנות שמיועדות ל32 BIT .... אמולטור במקרה הזה לא נשמע כמו הצעה מפתה במיוחד...

:-)

נ.ב. בתחילת מאי עתידה לשחרר את LONGHORN בגירסת הבטא 1 !!!! (כמובן שלטסטרים....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...