מה זה טכנולוגית THX? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה טכנולוגית THX?

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

זה לא סוג של תמיכה זה סתם מותג של לוקאס, זה נחשב לסמל של איכות (אבל זה כלום בעצם).

------------------------------------

ציטוט של: overload ב 25.03.2005 בשעה 18:27:54

THX זה לא סוג של תמיכה זה סתם מותג של לוקאס, זה נחשב לסמל של איכות (אבל זה כלום בעצם).

האמת אני אישית לא שמעתי (THX) אבל קראתי ביקורות נלהבות ברשת

ורק דברים , יקרים (איכותיים) תומכים בתקן הזה

------------------------------------

לא ממש מדוייק

זה יותר - רק חברות שביזבזו כסף ושלמו ל-THX בשביל לקבל מדבקה על המכשיר שלהם

זה בערך כמו תו תקן ישראלי - אם יש לך מספיק כסף והמוצר שלך בעייתי עדיין תקבל את התו.

זה אומר קצת על האיכות אבל לא יותר מידי.

--------------------------------------------

מצד שני עם אישור THX זה כן דבר מיוחד.

כי זה אומר שאנשים של חברת לוקס ארטס באו למבנה ובדקו שמבחינת ציוד ואקוסטיקה הוא עומד בסטנדרטים שלהם, שזה באמת משהו שנראה לי צריך להיות נחמד מאוד לראות (או לשמוע...).

אבל כמובן כסף ישיג לך כל תקן בכל מקום, אם מספיק כסף גם חוצות באשקלון יקבל אישור THX.

------------------------------------------------

ציטוט

אבל כמובן כסף ישיג לך כל תקן בכל מקום, אם מספיק כסף גם חוצות באשקלון יקבל אישור THX.

במחיר שזה יעלה להם כבר זול יותר לקנות ציוד שיעמוד בתנאים.

THX הוא בעצם תקן שחברת לוקאס-ארטס פיתחה אשר מעמיד את הציוד בבדיקות מחמירות ביותר בכדי לבדוק שהוא אכן נשמע קרוב מאוד לאות מקור. כמו כן, התקן מעבר לציוד עצמו מקפיד גם על מיקום הציוד, מקום הישיבה, ואקוסטיקת החדר.

THX הוא רק שם כללי, ובמקור ישנם מספר סטנדרטים של THX בהתאם לגודל החדר בו תמוקם המערכת.

במערכת של לוג'יטק זה דיי ברור שסכום גדול של כסף עבר מלוג'יטק ללוקאס-ארטס בכדי שתתאפשר הדבקת הסמל על הרמקולים. איכותיים בהרבה (לא למחשב אלא אמיתיים) לא תמיד מקבלים את האישור הזה, כך שברור שהלוג'יטק שלא מסוגלים אפילו להשמיע באס (מהרמקולים ההיקפיים, לא מהסאב) לא יקבלו את התקן הזה בתנאים זהים.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי... אם ככה אז יש לי שת'ה שאלות, אני רוצה ליקנות רמקולים חדשים של אלטק לנסיגנ ואני די מתלבט בין שת'ה הדגמים האלה

http://www.alteclansing.com/product_details_intl.asp?pID=CS21&region=europe&country_code=il

http://www.alteclansing.com/product_details_intl.asp?country_code=il&region=europe&pID=MX5021

ולשאלות, מה עדיף לי ליקנות בתור חובב ולא בתור אחד שממש ממש ממש מבין באיכות של צלילים, ז"א לי הATP 3 שלהם היה נשמע מעולה אבל חלאס עבר הזמן שלו אצלי...

ולמה הרמקולים של ה MX5021 מעוצבים בצורה שונה? ז"א הרמקול עצמו הולך כלפי פנים...

ועוד דבר, אני ישמע הבדל הין הATP3 לבין אחד מהם נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...