ממש חוצפה מה שהולך כאן,אתם רוצים להמליץ.. בסדר,אבל למה להגיע לרמה כזו - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממש חוצפה מה שהולך כאן,אתם רוצים להמליץ.. בסדר,אבל למה להגיע לרמה כזו

IntelMan

Recommended Posts

שלום וברכה לכל משתמשי הפורום HWzone.

אני לא סתם טרחתי להרשם לכאן,האמת שלבן אדם בן 41 כמוני, אין כל כך מה לעשות כאן.

אני בא לכאן מנושא ,שהלך ומכפיר .

בזמן האחרון אנו רואים את ה "המלצות" שלכם בפורום,

כמו ,למשל: "אל תלך על intel, יעשה לך בעיות,מעבד מסריח (וכדומה),לך על ."

AMD אכן טוב למשחקים ולצרכים אחרים,לכל מתחרה תמיד יש את היתרון שלו .

חשוב להצהיר בנושא זה,שלא מדובר במנהלי הפורום,אלה בכמה עשרות משתמשים אשר נוהגים "להכפיר" כל מעבד שלנו ולא להציע.

זה הגיע למצב,שיש אפילו משתמש בפורום (שאני לא אגיד את שמו), ששם בכותרת החתימה שלו הסבר מכפיר עלינו.

עכשיו,מה גרם לי להרשם לכאן ולפרסם הודעה זו ממחשבי הפרטי?

הבן שלי,בן ה 12 בס"כ,מראה לי את הפורום הזה עם "המומחים" שמסבירים על ההבדל בין ואינטל,

"אבא,זה נכון שפנטיום 4 מתחמם? למה הוא מעבד רע?" מצד אחד אני לא יודע הכיצד לענות לו,

אני רוצה להצהיר בזאת שבמחשב של הבן שלי,יש מעבד . ולמה זאת? כי הבן שלי אוהב משחקים,

הוא רצה מחשב טוב למשחקים,והוא קיבל. אף אחד מאיתנו מעולם לא אמר ש "AMD זו מכה" - אלה ההמצאות שלכם !

אני דורש שזה יפסק בבקשה.

עמריאל צור,

עובד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 139
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ידוע שיש כאן כמה מומחים האוהבים להמליץ על מעבדי בסגנון שהזכרת.

לעומת זאת ברוב הנושאים שעוסקים בהמלצות על מעבד יופיעו גם תגובות שקולות יותר.

צריך פשוט לדעת לברור את המוץ מהתבן.

אני לא הייתי מתרגש יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק.

ביקשתי המלצה למחשב עם רמז "קל" שכבר בחרתי שזה יהיה Intel, וכמובן שקיבלתי מספר תגובות עם המלצה למחשב עם מעבד... AMD.

קישור לאותו ת'רד

אז באמת כדאי שאנשים יצאו מהבועה של .

כלומר, באמת תודה על ההמלצות, אבל אל תכריחו אף אחד לקנות .

בכל אופן, אחלה של פורום, ולא הבנתי מה הקשר שאתה עובד אינטל? זה נראה כאילו זה פוגע בך אישית למרות שזה לא אמור.

גם אני חושב כמו:

אני לא הייתי מתרגש יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דורש שזה יפסק בבקשה.

עמריאל צור,

עובד .

אולי במקום לדרוש " שזה יפסק בבקשה." תוסיף את דעתך המלומדת, מידי פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

עבל עינתל זא פיפי קקי מאבדים גרואים.

עלוי שעינתל יפשתו עת הרגל ועי עמ די ישלתווו!!!!!!!1111!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבל עינתל זא פיפי קקי מאבדים גרואים.

עלוי שעינתל יפשתו עת הרגל ועי עמ די ישלתווו!!!!!!!1111!!!

הייתי מקשיב לכל מילה של חברנו המלומד הנ"ל שציטטתי.

:bash::s07:

אנשים, תצאו מהבועה שלכם ותסתכלו על מה שעדיף מבחינת מכלול הנתונים ותפסיקו להמליץ לאנשים על (לדוגמא) כי על זה אתם רגילים להמליץ או כי אתם אוהבים את החברה הזו (ואין לי שמץ של מושג למה למישהו לאהוב חברה שאין לו קשר ישיר אליה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן שלי,בן ה 12 בס"כ,מראה לי את הפורום הזה עם "המומחים" שמסבירים על ההבדל בין ואינטל,

"אבא,זה נכון שפנטיום 4 מתחמם? למה הוא מעבד רע?" מצד אחד אני לא יודע הכיצד לענות לו,

תענה לו דבר פשוט

שמעבדים של אינטל זה דבר רע והם מתחממים

אי אפשר להכחיש את זה

ועד שאינטל לא יוציאו ליבה שתחליף את הפרסקוט זה ישאר ככה

אני רוצה להצהיר בזאת שבמחשב של הבן שלי,יש מעבד Athlon . ולמה זאת? כי הבן שלי אוהב משחקים,

הוא רצה מחשב טוב למשחקים,והוא קיבל. אף אחד מאיתנו מעולם לא אמר ש "AMD זו מכה" - אלה ההמצאות שלכם !

עובדה שגם אתה קונה ואומנם אתה אומר שזה בגלל שהוא רצה משחקים אבל אני בטוח שגם לכל שימוש אחר אפילו קידוד וידיאו היית קונה בגלל היתרונות שלו ( בקר זיכרון מוכלל ומהירות באס גדולה יותר) וגם בגלל החיסרון שאי אפשר לטגן עליו ביצים.

אני דורש שזה יפסק בבקשה.

עמריאל צור,

עובד .

אתה יכול להמשיך לדרוש אבל המונופול של על המעבדים ישבר גם אם תדרוש וגם אם לא

אתה לא יכול להמשיך לשווק גרועים ולצפות שאנחנו לא נתייחס לכך

ירח אפל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט שטויות!!!

הנה אני אציג בפניך כמה עובדות:

AMD: מעבד חזק למשחקים, קריר, עם לוחות NFORCE מתקדמים ועולה הרבה פחות מאינטל.

אינטל: מעבד טוב לקידודים אך יותר מדי יקר וחם ועם תמיכתו ל-64 ביט המחיר עולה פי 2 מהמתחרה.

מסיבות אלה אנחנו לרוב ממליצים על כי הוא פשוט מעבד יותר טוב ולרוב, הקהילה פה היא גיימרית. במחשבים של קידודים אנחנו לא מהססים לתת (בעצם כן כי בתמיכה ל-64 ביט הביצועים מוכפלים).

ועד שלא תעיפו את ליבת הפרסקוט העלובה הזאת אין לה שם סיבה להיות במפרטנו על גבי דפי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לו את האמת - כן.

אם הבן של כל היום מקודד ודוחס ארכיונים ודברים כאלו אז תן לו אינטל

וגם אז כדאי לקנות איתו zalman7000 כדי לא להגיע איתו למצבים לא נעימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מגיעים לפה כדי בן השאר לקבל עצות בנושאים שונים, מפרטים, משחקים, כל ענפי המדע והטכנולוגיה.

אלה שמגיבים לאותם נושאים, באים אך ורק לעזור, תוך ידע כללי ונסיון שלהם. זוהי אך ורק דעתם, ואף אחד כאן לא מכריח אף אחד לקנות שום דבר! אין פה שום מקום "לדרוש" שזה יפסק!

זה כמו שתלך פורום תפוז או לא יודע מה, ותדרוש מאלה שלא ממליצים לקנות x, כי y פי 10000 יותר טוב שלא יגידו זו... כי אתה עובד בנציגות BMW בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום וברכה לכל משתמשי הפורום HWzone.

חשוב להצהיר בנושא זה,שלא מדובר במנהלי הפורום,אלה בכמה עשרות משתמשים אשר נוהגים "להכפיר" כל מעבד שלנו ולא להציע.

זה הגיע למצב,שיש אפילו משתמש בפורום (שאני לא אגיד את שמו), ששם בכותרת החתימה שלו הסבר מכפיר עלינו.

עכשיו,מה גרם לי להרשם לכאן ולפרסם הודעה זו ממחשבי הפרטי?

אני רוצה להצהיר בזאת שבמחשב של הבן שלי,יש מעבד Athlon . ולמה זאת? כי הבן שלי אוהב משחקים,

אני דורש שזה יפסק בבקשה.

עמריאל צור,

עובד אינטל.

מטבע הדברים רוב הילדים שמבקשים פה מפרט מבקשים מחשב למשחקים. במשחקים המעבדים של טובים יותר כרגע (ומתי כבר תשימו "דותנים" על הדסקטופ?)ולכן רוב ההמלצות הן על AMD. כאשר מבקשים מחשב בו לאינטל יתרון האנשים הרציניים בד"כ ממליצים על . כמובן, שתמיד יש ילדים שלוקחים את העניין לקצוות ובזאת אני מסכים איתך. אין להם שום זכות להכפיש שום משתמש, חנות או חברה ואם תקרא את חוקי הפורום תראה שהכפשה זו מנוגדת להם. לצערי, יש ילדים שאינם מכבדים את חוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה תקופה שINTEL שלטה בשוק המעבדים ללא עוררין (גם אני משתמש בINTEL) אולם היום,המצב שונה בתכלית.מעבדי "נותנים בראש" ומתפקדים ברוב המקרים טוב יותר מINTEL . אני מאמין שיבוא יום שINTEL יחזרו עם מוצרים טובים יותר ,לאחר שלמדו על בשרם (ומהטעויות שלהם ) את הלקח.קשה לתאר מצב בו יתנו לחברה אחרת לכבוש את שוק המעבדים ללא תגובה הולמת.כמובן שיקח עוד הרבה זמן עד שנראה מעבד טוב יותר מATHLON 64 אבל גם זה יגיע מן הסתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מגיעים לפה כדי בן השאר לקבל עצות בנושאים שונים, מפרטים, משחקים, כל ענפי המדע והטכנולוגיה.

אלה שמגיבים לאותם נושאים, באים אך ורק לעזור, תוך ידע כללי ונסיון שלהם. זוהי אך ורק דעתם, ואף אחד כאן לא מכריח אף אחד לקנות שום דבר! אין פה שום מקום "לדרוש" שזה יפסק!

זה כמו שתלך פורום תפוז או לא יודע מה, ותדרוש מאלה שלא ממליצים לקנות x, כי y פי 10000 יותר טוב שלא יגידו זו... כי אתה עובד בנציגות BMW בישראל.

צודק ב100 אחוז......מה זה צריך להיות שעובד של אינטל יבוא לפורום ויזרוק דברים כאלה?? הרי גם דודה שלי עובדת באינטל והאמת זה לא כזה איכפת לי כי אני יודע שאני ילך לקנות ואין לה שום עניין נגד זה....בכל מקרה לבוא ולהגיד לנו לשנות את דעתנו על זה יותר מדיי אדוני!!!

מה שאני חושב על אינטל ישאר עד שאני יראה עובדות אחרות בשטח שאומרות שאינטל יותר טובה מAMD והביצועים גוברים על .....עד שזה יקרה מי שבא ומבקש את דעתנו אין סיבה שלא נגיד לו את האמת .......והאמת היא כמו שצויין למעלהAMD עולה על אינטל בביצועים רבים אולם רק בקידודי סרטים אינטל גוברת על ולכן אם מישהו יבוא ויגיד שהוא רוצה מחשב לשימוש של קידוד סרטים אכן אמליץ לו על אבל בקשר לאנשים שמבקשים מפרט לשימושים אחרים אתן את דעתי על  AMD ואינטל ורק אז אמליץ עלAMD כדי שהאדם הנ"ל יוכל להבין את היתרונות ואת החסרונות ומשם והלאה זו החלטה שלו

אין לי שום דבר נגד או אבל כשחברה אחרת מוכרת ביוקר ונותנת ביצועים מופחתים מאשר מתחרתה אשר יותר זולה ואמינה אין שום סיבה שאני לא יתקומם ועל כך אתן את דעתי.

יום טוב ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום קשר לאיכות המעבדים בימינו בתור עובד של החברה שנקטה בצעדים ההכי מגעילים בשביל להמשיך לשלוט בשוק לא הייתי מתלונן יותר מדיי

הנה שיעור היסטוריה קצר:

ביום ש הוציאו את ה את'לון 1000 מה"צ לפני שלאינטל יהיה מענה אינטל פשוט לקחו פנטיום 3 ההכי גבוה שהם ייצרו והעלו לו מתח ומכפלה ומכרו את זה בתור פנטיום 3 1.13 גה"צ

זה הפסיק מאוד מהר כשאתרי חומרה עולמיים גילו שיש למעבד הזה בעיות יציבות חמורות ולבסוף (למרות ההכחשות הראשוניות) הם עשו RECALL מלא לכל המעבדים

אחרי זה הם החליטו שיותר הם לא יעמדו מהצד כשחברה אחרת עוקפת אותם במהירות שעון והוציאו את הפנטיום 4 שהליבה הראשונה שלו תוכננה רק בשביל מהירות שעון בלי שום קשר לביצועים והייתה פשוט בזיון שלא יכול לעמוד מול פנטיום 3 שיותר איטי במאות מגה-הרצים אבל היה הרבה יותר יקר ואנשים האמינו לאינטל שזה מעבד יותר טוב ולכן קנו אותו (לא לשכוח שהוא גם דרש RDRAM בזמנו שהוסיף למחיר ובכל זאת לא עזר למעבד נפל ההוא)

בכל מקרה המסקנה הסופית של כל מי שעקב אחרי שוק החומרה בזמנו הייתי ש: אינטל = מעבד יקר איטי שדורש זכרונות יקרים ונותן ביצועים פחות טובים משל הדור הקודם וAMD = מעבד זול עם דכרונות זולים שנותן ביצועים יותר טובים

קצת קשה להאשים את אוהדי במה שאינטל עשתה למוניטין שלה במו ידיה...

בימינו אינטל השתפרו פלאים בקטע הזה (לא מעט כי שיטת ה PR של הפכה את כל התרגיל ההוא למיותר) והמעבדים שלהם שוב פעם ברמה של פה AMD עוקפים ושם עוקפים (למרות שאם משווים EE ו FX אז AMD גם יותר זולים וגם יותר טובים בכל תחום אבל ביננו שניהם מיותרים לחלוטין שהחברות מייצרות רק בשביל המוניטין) אבל אני אישית לא מוכן להסתכן עם החברה הזאת עוד פעם כי לפי דעתי חברה בגודל כזה אסור לה לעבוד על אנשים ככה ולמכור להם בכוונה מוצר נחות בפי שלוש מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...