my modding Project - עמוד 9 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

my modding Project

drago

Recommended Posts

uv לא זוהר בחושך! UV זה אור בתחום שהעין לא יכולה לראות, וכשהוא פוגע בחומרים מסויימים, הוא גורם להם לפלות קרינה בתחום הנראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 326
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פששששש.....אתר ....התקדמנו .... ;D ;D ;D ;D ;Dומכירת ציוד אתה מתכוון חדש או יד שנייה??? :silly:

כמובן חדש . זה יהיה בעתיד כנראה שאני אזמין חומרים מחו"ל שלא מוצאים אותם בארץ ושהרבה אנשים זקוקים להם. זה מה שקרה לי ועקבתי אחרי הרבה אנשים כאן שחיפשו מוצרים אז למה שלא היה גם בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזמין גומי!!!!!!!

מקדחים 12CM

תתאם עם מנהלי המכירות של NPCTECH הם יעשו לך יותר בזול אם תקנה כמות מסחרית!

וגם ממפעלים שווה לך!

תעשה דמי משלוח אמיתיים!

שלא יהיה יקר!

:)

נרשמתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזמין גומי!!!!!!!

מקדחים 12CM

תתאם עם מנהלי המכירות של NPCTECH הם יעשו לך יותר בזול אם תקנה כמות מסחרית!

וגם ממפעלים שווה לך!

תעשה דמי משלוח אמיתיים!

שלא יהיה יקר!

:)

נרשמתי..

כמובן שזה יהיה כמות מסחרית ולא כמות קטנה . אני מתכוון להכנס לזה בצורה חזקה מאוד . כי התעצבתי שרציתי משהו ונהלצתי לחפש ימים ושבועות במדינה הזאת עד שבסוף הזמנתי מחו"ל .

גומי צריך להגיע אלי שבוע הבא מחו"ל הזמנתי 10 מטר גומי U מיוחד במיוחד עבור . כולל מאווררי אלומניום 120 + 80

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על התגובה הלא קשורה, אבל למה האתר שהכנת

הוא תמונה שעיצבת? :kopfpatsch:

זה נוראי לעדכן ככה ולעבוד ככה.

אם אתה לא רוצה לעבוד עם php, מה שיכול להתאים בכיף ותוכל לבנות לעצמך מערכת לתגובות והכל,

אז לפחות תרשום html בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על התגובה הלא קשורה, אבל למה האתר שהכנת

הוא תמונה שעיצבת? :kopfpatsch:

זה נוראי לעדכן ככה ולעבוד ככה.

אם אתה לא רוצה לעבוד עם php, מה שיכול להתאים בכיף ותוכל לבנות לעצמך מערכת לתגובות והכל,

אז לפחות תרשום html בסיסי.

רשמתי למעלה שהאתר בבניה ולכן אני רק מראה את מה שהולך להיות . ברגע שאני אסיים לבנות אותו אני יעלה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ויש כבוד, אם אתה מחליט לפרסם כאן את הפרוייקט שלך מן הראוי שגם התמונות יהיו כאן ולא קישור לאתר אחר שצריכים להירשם אליו כדי לראות את התמונות וגם בלי קשר אתה מפרסם פה, התמונות צריכות להיות פה :/

וד"א התקדמות טובה , נראה נחמד עד עכשיו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ויש כבוד, אם אתה מחליט לפרסם כאן את הפרוייקט שלך מן הראוי שגם התמונות יהיו כאן ולא קישור לאתר אחר שצריכים להירשם אליו כדי לראות את התמונות וגם בלי קשר אתה מפרסם פה, התמונות צריכות להיות פה :/

וד"א התקדמות טובה , נראה נחמד עד עכשיו :xyxthumbs:

תודה על הביקורת הבונה . לגבי הפירסום של התמונות כאן רציתי לרכז את התהליך במקום אחד ולא לערבב אותו בכמה מקומות . לגבי צפיה בתמונות לא צריך להרשם רק להגיב צריך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...