לקראת פורים- נפצים וכו' - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקראת פורים- נפצים וכו'

פריאור

Recommended Posts

אז זהו, שלא. הם לא חוקיים בכל מדינה, במדינות מסויימות גם זיקוקים לא חוקיים, אלא על ידי מפעיל מוסמך עם רשיון שהראשויות שוכרות לאירועים מיוחדים.

יש לכם את אבני הצור הקטנות האלו שזורקים על הרצפה, סתם עושה קצת רעש, עשן וריח מסריח, יש קפצונים (לא הכי בטיחותי, תאמינו לי) וכל שאר השיט,

ויש ויש. זה מתחיל עם נפצים וזה נגמר עם מטען צינור תוצרת בית כמו שמישהו שכבה מעליי עשה ונקטעו לו כמה חלקי אצבעות ובנס הצילו לו את זה. כולם יגידו

"לי זה לא יקרה", אבל כשזה קורה, זה קורה ואין מזה מנוס. אתם רוצים להיות מפגרים - בבקשה, אבל לא לערב בזה אנשים ורכוש שלא שייך לכם. תעשו את

זה במקום נידח ולא באמצע רחוב וגם לא מתחת לאוטו של מישהו.

ברוסיה היו נפצים מסוג אחר, הם לא היו עושים אש ולא עשן מי יודע מה, זה היה מעין קונוס כזה שמושכים בחבל שיוצא מהקצה החד ושומעים קול פיצוץ לא חזק

והקונוס מתחיל להפליץ קונפטי. זה היה נחמד, זה היה חביב. גם זיקוקי די-נור, האלו על מקל ששמים על עוגה היה נחמד. בשאר הדברים אני לא הייתי נוגעת.כמו

שמישהו כבר אמר, הדברים האלו לא עוברים בדיקות בטיחות ואתם יכולים לחפש ברשת את התאונות שקרו עם הדברים האלו.

אז שיהיה חג שמח ותשמרו על עצמיכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצלנו זה ממש גל, כל 10 דקות בערך מתפוצץ נפץ. משום מה לאף-אחד זה לא מזיז...  :nixweiss:

למרות שמכירת נפצים אסורה, ממשיכים למכור, המשטרה כמובן כהרגלה "מעלימה עין", החגיגה נמשכת...  :nixweiss:

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

לא יודע מה איתכם.. אבל זה כבר פשוט מצחיק :smile1:

כמה טמטום יכול להיות לבן אדם טוב מילא הדלקת נפץ בחדר מטר על מטר אתה רואה מתחילה להדלק אש תצא החוצא אל תחכה שהכל ישרף :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

לא יודע מה איתכם.. אבל זה כבר פשוט מצחיק :smile1:

כמה טמטום יכול להיות לבן אדם טוב מילא הדלקת נפץ בחדר מטר על מטר אתה רואה מתחילה להדלק אש תצא החוצא אל תחכה שהכל ישרף :bash:

תקרא טוב, הם ננעלו בקרוואן. בכל מקרה הם מטומטמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שלא. הם לא חוקיים בכל מדינה, במדינות מסויימות גם זיקוקים לא חוקיים, אלא על ידי מפעיל מוסמך עם רשיון שהראשויות שוכרות לאירועים מיוחדים.

.

גם בישראל זה ככה. צריך רישיון שלא קל להשיג אותו בשביל להפעיל זיקוקים.

לעומת זאת, כל מי שהיה בארה"ב ב4th of July, מכיר את ההיסטריה לזיקוקים שם, כי הרבה יותר קל להשיג אישור (תלוי איפה אני מניח, אני די בטוח שזה כרוך באישור שקל להשגה, או רק הצגת ת"ז), וכל אחד בחצר שלו מדליק זיקוקים חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל זה נשאל, איפה ההורים שלהם ?! למה לתת להם כסף לדבר הזה?! למה ההורים עד כדי כך אטומים !!!! :kopfpatsch:

ואחרי שכתבתי את התגובה הקודמת שלי בנושא הזה, בדיוק נשמע פיצוץ ענק, כניראה חזיז מפלצתי בנאדם עבר לידו ללא ידיעה שהוא עומד להתפוצץ וקרע את עור התוף, בלאגן שלם. איפה המשטרה שצריכים אותה?! זה סוג של טרור. הנפצים כבר לא מה שהיו פעם, הם השתכללו, הם מסוגלים לגרום לנזקים רציניים. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בישראל זה ככה. צריך רישיון שלא קל להשיג אותו בשביל להפעיל זיקוקים.

לעומת זאת, כל מי שהיה בארה"ב ב4th of July, מכיר את ההיסטריה לזיקוקים שם, כי הרבה יותר קל להשיג אישור (תלוי איפה אני מניח, אני די בטוח שזה כרוך באישור שקל להשגה, או רק הצגת ת"ז), וכל אחד בחצר שלו מדליק זיקוקים חופשי.

לא בכל מדינה ימכרו לך אותם, יש אנשים שיסעו למדינה אחרת, יקנו זיקוקים וידליקו באיזה שדה נידח כי שם הם לא יקבלו על זה כלום בעוד שבמדינה שלהם הם צפויים לקנס ומאסר. אם תשאל אותי, זיקוקים יותר בטיחותיים מנפצים כי הם מתפוצצים גבוהה באויר (זה הרעיון, לא?) והרחק מהאנשים ועד שהחלקיקים נוחתים על האדמה הם כבר מזמן לא בוערים והרעש שהם מפיקים דיי מגניב כזה, לא מפחיד (אם כי זה לא מה שחתולה שלי חושבת על זה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשאל אותי, זיקוקים יותר בטיחותיים מנפצים כי הם מתפוצצים גבוהה באויר (זה הרעיון, לא?) והרחק מהאנשים ועד שהחלקיקים נוחתים על האדמה הם כבר מזמן לא בוערים

נכון בחלקו,

חלק מהחלקיקים בוערים גם שהם מגיעים לאדמה,

אני מתנדבת במכבי אש ופעם איבטחתי את הדלקת הזיקוקים ביום העצמאות(הכניסו אותנו לשדה שבו הדליקו את הזיקוקים) וזה כי לפעמים נוחתים חלקיקים בוערים על האדמה והם עושים שרפות.

זה אסון אם אחד נופל על אץ גבוה או משו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל זה יש להצית אותם במגרשים ריקים מעצים/עשב/בניינים בפאתי העיר או משהו.

בעיה גם בחתונות ערביות כשאנשים פרטיים מציתים זיקוקים, בטח כבר יצא לך ללכת לכבות שריפות זיקוקים ביפו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל זה יש להצית אותם במגרשים ריקים מעצים/עשב/בניינים בפאתי העיר או משהו.

בעיה גם בחתונות ערביות כשאנשים פרטיים מציתים זיקוקים, בטח כבר יצא לך ללכת לכבות שריפות זיקוקים ביפו...

אני לא אחראית על השטח הזה,

אבל באחד מהטיולים שלנו שישנו על הר שומם שמענו מתחת להר יריות זיקוקים, בין המפחדיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה העניין הכול כך גדול אם אתם לא ילדים מפגרים ואתם מפוצצים את הנפצים במקום שאין בו אנשים כמו המגרש השכונתי או איזה חורשה אף אחד א צריך להפגע ואתם יכולים להנות מזה.

מזל שהילדים האלה לא תקעו את הנפצים אחד לשני בישבן כי זה מה שהיה חסר מדליקים לי נפצים בתוך קרוואן של מטר על מטר? פשוט טירוף בסוף התברר שלפניח זה הם עישנו קצת עשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...