לקראת פורים- נפצים וכו' - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקראת פורים- נפצים וכו'

פריאור

Recommended Posts

זה בהחלט לא מצחיק! בשכבה לשעבר שלי, מישהו עטף נפץ בנייר של סיגריה ונתן לידידה שלו "לעשן" בעוד הוא מסתכל...

לא נגמר בטוב לשניהם...

גאד, מה קרה להם?

או לה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אצלי המצב דומה, יש פיצוצים ברקע כאילו זה ג'נין...

נכון שזה מסוכן אבל זה כיף אדיר לפוצץ אותם :ylsuper: עברנו כבר את הגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא בעד נפצים, אבל צריך להיות חוק של מעל גיל 17 או משהו כזה חח בכל מקרה אי אפשר פורים בלי נפצים

עכשיו כולם בטח חושבים שאני איזה ילד קטן שמשחק בשטויות אבל זה לא שטויות זה מצחיק ולא כל האנשים מפגרים שדוחפים נפצים לפה של אנשים אחרים או מחזיקים חזיז ביד דלוק ורק אז חושבים לאן לזרוק אותו ושוב חושבים עד שהוא מתפוצץ להם ביד :bash:

יש לי הרבה טובים מנפצים :>

למשל לקחנו 15 רימוני עשן קטנים כאלה צבעונים באמצע השיעור זרקנו בכיתה, המורה המטומטמת לא הבינה מה זה אז היא נשארה בכיתה... כמובן עד שאחד פגע בא בראש והיא יצאה החוצה.. רצו להעיף חצי מהכיתה מהבית ספר אבל בסוף שכנענו אותם שזרקו את זה מבחוץ חח.... הדבר היחיד שאני מתחרט עליו הוא הריח שבערך שבוע נשאר בכיתה והסימנים של צבע שאני צריך לגרד מהרצפה :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא בעד נפצים, אבל צריך להיות חוק של מעל גיל 17 או משהו כזה חח  בכל מקרה אי אפשר פורים בלי נפצים

עכשיו כולם בטח חושבים שאני איזה ילד קטן שמשחק בשטויות אבל זה לא שטויות זה מצחיק ולא כל האנשים מפגרים שדוחפים נפצים לפה של אנשים אחרים או מחזיקים חזיז ביד דלוק ורק אז חושבים לאן לזרוק אותו ושוב חושבים עד שהוא מתפוצץ להם ביד   :bash:

יש לי הרבה טובים מנפצים :>

למשל לקחנו 15 רימוני עשן קטנים כאלה צבעונים באמצע השיעור זרקנו בכיתה, המורה המטומטמת לא הבינה מה זה אז היא נשארה בכיתה... כמובן עד שאחד פגע בא בראש והיא יצאה החוצה..  רצו להעיף חצי מהכיתה מהבית ספר אבל בסוף שכנענו אותם שזרקו את זה מבחוץ חח.... הדבר היחיד שאני מתחרט עליו הוא הריח שבערך שבוע נשאר בכיתה והסימנים של צבע שאני צריך לגרד מהרצפה :>

משו שאני די מתחרטת עליו,

בתקופת הג'קאסס שלי לקחנו את אחד מהרימונים האלו, שמנו למישהו בחולצה(מתוך הסכמתו כמובן), והוא היה צריך לרוץ בין אנשים באחת מהמסעדות על החוף בת"א,

כמובן שהאנשים היו בשוק,

הבן אדם היה אחרי זה מרוח בצבע,

שקצת ירד רק לאחרי מספר מקלחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנפצים האלה מסוכנים מאוד מנסיון :-[

לפני שנה בערך בפורים קניתי כמה חבילות של קפצונים, אני הולך לחבר איתם ופתאום כשאני מחזיק אותם ביד כל המחסנית מתפוצצת לי מול העיניים... :s07: שרפו לי העיניים שעות... קפצונים מחורבנים כשהם בבודדים הם לא ממש מסוכנים אבל הילדים האלה לא מבינים שהרבה מהם יכול להיות מסוכן... (מה שקרה לי קרה לעוד כמה חברים שלי שקנו באותה חנות קפצונים)...

אז תיזהרו עם זה שלא יגרום לכם לנזק בלתי הפיך... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנפצים האלה מסוכנים מאוד מנסיון :-[

לפני שנה בערך בפורים קניתי כמה חבילות של קפצונים,

קפצונים זה עוד לא נקרא נפץ ... אני חושב שזה חוקי אפילו. מישהו יודע בוודאות אם זה חוקי או לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

לפי מה שהבנתי כל זה לא חוקי ואני לא מתעסק אם זה יותר מספיק כמעט פתחו לי תיק בגלל החרא הזה :-\

טוב הייתי מוכר לילדים קטנים בביה"ס חחח והיה לי כל דבר שתרצו קופסה אם דבורים,דבורים,T4,T3,T2,T1

טוב השאר אני לא זוכר כבר חח זה היה לפני שלוש-ארבע שנים בערך... טוב לפי מה שהבנתי הכל לא חוקי חוץ מקפצונים נראה לי...

נפץ קטן אם אתה מדיק וזורק אותו הוא לא משמ מסוכן אבל אם אתה מחזיק ביד ועוד סוגר את היד הוא יכול להוריד לך את כל האצבעות :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלום אומרים ירושלים רמלה

שחכתם את אשדוד ....

עיר של נפץ אחד גדול .......

השנה הם עוד לה התיחילו .... אבל שנה שעברה איזה חבר שלי מליין אחד קנה נפצים ב150 שקל .... הוא קנה דבר כזה שניקרא עוגה ... זה כופסא כזאת שיש בה 20 זיקוקים הדלקתי לו את זה וברחתי איזה מצחיק ......

או שהיה לי שטיח אתה מדליק זה עושה 120 פיצצים של טיגר רגיל בדקה וחצי .........

אחרי זה ראנינו מלאה נידות ....

חחח אני אומר לכם זה בטח מזה עיצבן את האנשים שגרים שם זה מגיע עד קומה 7-9 ....

ולשים בקקה של כלב מישהו ניסה ...

שמיתי בתוך טחינה כזה של אחלה הקנטים (ניראה לי אחלה יום יום ) וזה השפריץ על חברים שלי

או לזרוק רימון אשן לחדר של המנהל חחחחח איזה ריח זה עושה ...

אז זה עיניין של ילדים וזה מסוכן אבל בנינו זה מזה פאןן ... שחבל על הזמן ...

שואלים מימי קנית את אומר מצאיתי בריצפה אפילו היה לו חצי פתיל וזהו ...

טוב אני חושב שאפשר להשתמש אבל להיזהר כי זה מסוכן מאוד ויכול להשעיר הרבה סבל ..

וגם כייף חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, נפצים מדליקים בל"ג בעומר, לא בפורים...

ידעתם שטייגר יכול לפוצץ ואסה של נרגילה???

זה דבר חזק ואסה, זה שוקל איזה שני קילו, וטייגר אוכל את זה לארוחת בוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

news flash

זה לא ת'רד על סיפורי גבורה עם נפצים, וגם לא איזו עיר היא המקום הכי טוב להשיג אותם.

הזהרתי פעם אחת, ואני לא אזהיר עוד פעם.

עוד הודעה אחת (!) באחד מהנושאים האלו - והת'רד ינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה כאן מתלעמים על השימוש אבל אני בטוח שחלק לא קטן מהאנשים האלה גם התנסה.

אני יכול להעיד על עצמי שכן קניתי בעבר נפצים השתמשתי ואף עשיתי דברים שלא כדאי שאני יספר פה איתם.

אני יכול גם להגיד שהפסקתי וכול פעם שאיזה טמבל מנופף בנפצים שלו לידי אני ישר לוקח כמה מטרים טובים לי היה מזל אני לא רוצה לדעת מה יקרה לו.

עוד משהו אם באמת אכפת לכם שאתם רואים ילד קטן מחזיק נפץ קחו לו אותו וזרקו לזבל מה יש לילד כבבר לעשות לבכות להורים שלקחתם לו את הנפץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא, שאם זהירים, אין שום סיבה בעולם שזה יהיה מסוכן!

אם עושים את זה לא בשביל להבהיל אנשים, אלא רק ע"מ להנות מזה (יש כאלה שמאוד אוהבים את זה, אני אחד מהם) אז אין שום סיבה שיקרה משהו!

אני אישית אוהב פעם בשנה להדליק נפצים מכל הסוגים כי אני נהנה מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...