Iriverh320....worthbuying?! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Iriverh320....worthbuying?!

{Ircroute_057

Recommended Posts

אוקיי, אני לא כ"כ מתמצא בנגני המוזיקה של היום בפרט ובכל נושא ה"גאדג'טים בכלל....

אך מבדיקה מקיפה שלי, ההשקעה באיי-ריבר הנ"ל הינה המשתלמת ביותר בתקציב של עד 400 דולר.

אנא,אם תוכלו, להביע דעתכם בקשר להחלטתי לקנות את הנגן (בחו"ל,כמובן), את החסרונות העיקריים והיתרונות האחרים כנגד הנגנים השונים...

בתודה רבה מראש: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קונה בחול? לפי דעתי הנגן הכי טוב ואמין זה הH320 באמת

אבל יש את הGMINI אבל הבנתי שהזמן בטריה שלו מעפן.......

יש גם iAOUDIO M3L שהוא נגן ממש טוב אבל אין לו מסך על היחידת אם אלא רק על שלט שבלעדיו אי אפשר לעשות כלום עם הנגן חוץ משימוש כHD נייד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי של "סקירת שוק מלאה" עשית פה... חבל רק שאתה סתם מטעה, שהרי יש לך ניסיון רק עם ה-H320 למיטב ידיעתי...

{Ircroute_057, אם אתה לא מחפש נגן עם מסך צבעוני על כל התכונות שמגיעות בד"כ עם אחד כזה (אפשרות להצגת תמונות, אפשרות להעברת תמונות ממצלמה דגיטלית לשמירה בהרדיסק של הנגן, אפשרות להצגת בסיסית [יותר גימיק ופיצ'ר אמיתי...]), הנגן שהיה יכול להתאים לך הכי טוב הוא ה-H120.

מכיוון שהייצור שלו כבר הופסק, אז המתחרה הכי גדול שלו נשאר למעשה האופציה היחידה - iAudio M3L.

מכשיר מצויין, כולל את כל התכונות שיש ב-H120 (חוץ מכניסות ויציאות אופטיות), עם 35 שעות ו"מערכת הפעלה" לדעתי נוחה אפילו יותר משל ה-H120 (שהיא מצויינת בפני עצמה).

לאחר שימוש של מעל שנה ב-H120 אני יכול להגיד דיי בוודאות שאני בקושי (אם בכלל) משתמש במסך על המכשיר. תמיד הוא נמצא בכיס ואני משתמש בשלט בלבד.

בכל מקרה, נקודת התחלה טובה תהיה לקרוא את הביקורת המקיפה על ה-H120, פה באתר (ביקורות -> סאונד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת גמני חושב שכל סרת H300 זה קקי וH100 הרבה יותר שווה... אבל חוץ מזה שהיא לא מיוצרת יותר אז לא היה טעם שאני אכתוב את זה המחיר של H100 וH300 הוא אותו מחיר בחול אז למה לא לקחת H300 אם זה אותו מחיר... אבל לא שווה להשקיע עוד 100 שקל בשביל H300......

M3L זה באמת נגן מעולה אבל השאלה היא אם זה באמת נוח לך רק עם שלט.... כל אחד ומה שהוא מעדיף... אני אישית משתמש הרבה בשלט (יש לי שלט של H100) אבל לפעמים שאני מחפש שיר ספציפי אין מספיק שורות בשלט בשביל שזה יהיה יעיל.. ופה יש לM3L חיסרון די גדול... אבל כמו שאמרתי כל אחד וכמה שהוא מוכן להתפשר על הנוחות שלו

וכמה זמן בטריה הGMINI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M3L זה באמת נגן מעולה אבל השאלה היא אם זה באמת נוח לך רק עם שלט.... כל אחד ומה שהוא מעדיף... אני אישית משתמש הרבה בשלט (יש לי שלט של H100) אבל לפעמים שאני מחפש שיר ספציפי אין מספיק שורות בשלט בשביל שזה יהיה יעיל.. ופה יש לM3L חיסרון די גדול... אבל כמו שאמרתי כל אחד וכמה שהוא מוכן להתפשר על הנוחות שלו

אבל-אתה-בחיים-לא-ראית-במציאות-את-ה-M3L (ותתקן אותי אם אני טועה..)

בשלט של ה-H120 יש 4 שורות. במסך המרכזי של ה-H120 יש 8 שורות.

בשלט של ה-M3L, יש 6 שורות. המסך על המכשיר עצמו באמת מיותר במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה נטו (אני משוחד-אין מה לעשות) קנה את האיי פוד או 20GB ב300$ או פוטו 30GB ב349$...ואם כל הזיכרון הזה יותר מדי בשבילך לך על הMINI החדש, מביקורות עולה כי הוא מסוגל לפעול כ 26 שעות! ברצף (היצרן טוען 18 שעות), כל היתרונות של הפוד רק בקטן ובפחות כסף-4GB ב200$

ו 6GB ב250$- את שאר הכסף תשקיע באוזניות טובות- ואתה מסודר (כמוסן עוד כמה פיצ'רים ושטויות).

אבל אם אתה מעוניין ביותר, כמו צפייה בסרטים, מסך צבע וכ'ו..אזסדרת הH3XX בשבילך, מכשיר טוב, בעלת יכולות מרובות- מחיר של ה20GB עומד על 349$

שוב בעודף תשקיע באוזניות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,תודה רבה לכל המגיבים בינתיים*

אייפוד-בכל צורותיו ומיניו אני פשוט לא קונה. למספר חברים קרובים שלי יש אותו לא רק שאני סולד מהעיצוב הפופוליסטי הדוחה שנהפך לגימיק ואביזר אופנה מאשר לנגן אלא שהוא מציק, פשוט מציק.....ממשק מרגיז שמנסה לקבוע קונצזוס ברכישת נגנים (כמובן,אני בטוח שאתם מבינים בזה יותר ממני, אתם ברובכם, רכשתם נגן כלשהו:) ). המחירים שלו מוגזמים, הסאונד לא משהו לפני דעתי וכל ממשק האיי-טיונס אינו מהחביבים עליי.....

בקשר ל"דרישותיי" מהמכשיר, אני מחפש כמובן לשמוע מוזיקה, אך אם באותו מחיר אני מקבל עוד פיצ'רים נחמדים כמו מסך צבעוני, משחקים והצגת , אז למה לא?

השאלה האמיתית היא, האם יש כאן מתנגדים רציניים לאיי-ריבר או שמא הוא "מקובל" על ידכם כקנייה טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי למי שמחפש רק אז המיניה חדש הוא אחלה נגן...

בקשר לIAUDIO הזה שאתם מדברים עליו, כמה הוא עולה באחרופה בערך? (גרמניה)

מה אני כבר אחפש חוץ ממוסיקה???????

מה לעשות האייפוד הכי מתאים למי שלא רוצה מסך ציבעוני ועובי של2.5 ס"מ...(ענק!)

וIAUDIO לא מוכר בכלל אז לא נראה לי ממש שיש אופציות יותר מדי גדולות למי שקונה היום נגן....

איתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...