מטפלת התעללה בתינוק בן 7 חודשים - יש צילומים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטפלת התעללה בתינוק בן 7 חודשים - יש צילומים

Rule The Pc

Recommended Posts

מזעזע. אני לא מאמין איך אנשים יכולים לעשות דבר כזה לתינוק.

אישית, כאשר לי יהיה ילד אני אדאג שמי שיטפל בו יהיה קרוב משפחה שלי שאני מכיר כבר הרבה שנים ואפשר לסמוך עליו. אני בחיים לא אקח מישהו מהרחוב לא משנה כמה המלצות יש עליו, אני פשוט לא אשן בשקט בלילה.

מעניין מה היא עשתה לתינוק כאשר היא קמה מהספה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. המקרה ממש מזעזע. איך מישהו יכול לפגוע בתינוק את זה אני לא מבין. שום דבר לא יכול להצדיק את זה.

ב. זה הדבר שאני מאוד תומך בו.

אם אתה לא יכול להרשות להביא ילד לעולם ולכלכל אותו מהכיס שלך. אל תביא אותו!

אני מסכים עם מי שעבד ועבד ומביא ילד ופתאום מפוטר או משהו קורה חס וחלילה ואז המדינה עוזרת לו לעמוד על הרגליים. זה מובן ויכול לקרות כל אחד חס וחלילה. אבל לא יכול להיות מצב שמשפחות חרדיות ומהמגזר הערבי משריצות ילדים ומצפים ממדינית לכלכל אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את הקטע שלכם, מה הקשר לכלכלה עכשיו ?

הפוך, נראה לי במקרה הזה היה להם כסף אחרת הם לא היו מעסיקים מטפלת אולי ?!

אפילו בתנ"ך היה מקצוע של מניקות ומטפלות אז בטח שהיום גם צריך, נכון שצריכים לקחת אחריות על הילדים אבל אף אחד מההורים לא יכולים להשאר כל הזמן בבית וגם אי אפשר לגרור את התינוק איתך, ואתם לא מצפים שאנשים בני 30 יזרקו את כל העבודה שלהם ויתפטרו בגלל שיש להם תינוק, איך הם יחזיקו את הבית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר" חוסך שבטו שונא בנו..."

חחחחחח סתם סתם... אל תתייחסו.. היא גם לא האמא שלהם אז בכלל אין קשר...

בכל אופן , מטורפת האישה הזאת!... חולת נפש שצריכה להיות מאחורי סורגים!...

לא ראיתי כזה דבר בחיים שלי, מסכנים ילדים שגדלים ככה כי מאוחר יותר היחס שלהם לסביבה הוא דומה... עוד יותר מסכנים הילדים שזו לא המטפלת שמכה אותם אלא ההורים וזה בד"כ לא מתפרסם... גועל נפש זוועה ומחריד לחשוב שזאת המציאות בעולם.. מציאות שבה אנשים מביאים ילד לעולם כדי לעשות ממנו שק אגרוף...

מסקנה להורים או לאנשים עם אחים פעוטים.. תבדקו טוב טוב את המטפלת שלכם... אפילו שימו פעם פעמיים אולי תתפסו אותה על חם... וזהו זה מה שהיה לי להגיד בנושא >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש אחות בת 4.5 שראיתי אותה גדלה מיצור קטנטן לילדה פושטקית. אני פשוט לא יכול להבין איך בנאדם יכול להתעלל בתינוק שכזה, אף פעם בחיים לא העזתי אפילו לתת לה מכה קלה כשהיא היתה תינוקת ולראות מכות כאלו פשוט מזעזע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

''מטפלת'' גם כן, שיטפלו בה.

אולי זה גם עשמת ההורים ,שלא ראו עם מי יש להם עסק, ומצד שני איך הם יכולים לדעת. :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם פעם מה עובר להן בראש שהם עשות את זה

חשבתם פעם אם היתי םמאיזים לגעת (לרעה) בתינוק חסר אונים כזה

זה פשות לא עולה לי על הדעת ?? היא יכלה לגרום לו למות עם כול הנידונים האלה שהיא עשתה לו .....

או אם היא פגעה לו בראש אז לנזק מוחי

אני אולי ניסחף אבל תחשבו על זה ......

קראתי את הכתבה ב8 ועד עכשיו אני לא יכול להפסיק לחשוב על זה .....

אני מזועזע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...