הדרדסים - מי באמת הטוב? האם הדרדסים באמת אנטישמים? -עמוד 2 - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדרדסים - מי באמת הטוב? האם הדרדסים באמת אנטישמים? -עמוד 2

hichkock

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה רק אני או שלחץ דם רמת אנדנלין , דופק , ורמת הסוכר בדם שלי עלו בכה לפחות 40 אחוז לאחר שראיתי את התמונה של שליטאיל קואק

ממתי שהיתי ילד בן6 וההיתי רואה תתוכנית שלו ההיתי חוטף קריזה ואני לא סובל אותו בא לי להרוג תציפור הנאצית הזותי אף פעם לא סבלתי אותה#!@#$$

DIE STUPID NAZI BIRED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי הייתה סידרה גדולה וחינוכית על תהפכו אותה לנאצית להפך היא באה לחנך נגד.

באמת היו הרבה מוטיבים כמו אלה של הנאצים למשל דולף קיבל רק מי שהיה עורב(בהשוואה עורבים=ארים) והוא בעצמו לא היה עורב(בדיוק כמו שהיטלר אמר שהארים הם בלונדינים גבוהים עם עיניים כחולות והוא היה בעל שער שחור מכוער ובגובה מטר וחצי) דולף גם תפס את השילטון באופן דמוקרטי כביכול ואז הפך לעריץ כול הסידרת פרקים הזאת באה לחנך, ויותר חשוב דולף נבחר בשנית וזה גם בא לחנך כי אנשים שוכחים מהר מאוד ובפרקים האלה הראו את מה שיכול לקרות אם לא נשים לב.

שאלתי סידרה שולטת!!! בכלל כול הסדרות הישנות והאיכותיות, מוש-מוש גדול!, כוח , שאלתיאל קוואק ונילס והאווזים היו גדולות כול הזבל החדש דפוק ויוצר ילדים דפוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הדיון, אבל, דרדסים זאת סדרה שמקורה בגרמניה וקוראים לה smurf.

זה דרדס אבא לא דרדס סבא. וגרגמל מייצג את היהודים שרוצים להשמיד את הארים המסכנים וכל החרטא הזה.

גם טוב טוב ושינשן השופט וכל אלה זה היה שהטרולים זה היהודים וכל החרטא הזה.

בקשר לשלתיאל קוואק אני לא ראיתי תסדרה באינטנסיביות אף פעם, רק כשהיה יוצא, אז אני לא יודע...

אבל!

הסדרה הכי גרועה זה המומינים. זה חבורה של מוטאציות ומוזחים נתעבים שקוראים להם המומינים שישר מעלה לראש קונוטציה של מומים. מום. והם גרים באיזה חור מבודד איפה שהם לא יכולים ליצור שום קשרים חברתיים וזה מלמד ילדים קטנים שמי ששונה מהם ויש לו איזה פגם גופני לא ראוי שיהיה בחברתם וצריך להעיף אותו. הם גם גרים ביחד באותו בית כולם, וזה לא מפשחה לבד זה משפחה ועוד כמה אנשים מבחוץ. מי יודע איזה מעשי זימה הם עושים שם בין הפרקים. גם המומין חברה של מומין הילד היא חברה שלו והוא מאוהב בה נכון? אבל היא אחותו לא?! אההההההההההה.

והשמנטפים זה בכלל השיא של כל השיאים!!!!!!!!!

בזיון.

וגם מוש הזה לא תמים ד"א. הוא היה פר קומוניסט והוא היה נלחם בחפרפרות הקפיטליסטיות. הן היו באות לעשות לו גאנג באנג על היבולים, ובעצם לנצל אותו כדי להרוויח, והוא היה מגרש אותן על ידי כך שהיה דופק בהן עם המעדר שלו. הקומוניזם במלוא תפארתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א בימבה יוצרה במפעלים של VW בתקופת השלטון הנאצי תחת כפייה של כוח עבודה יהודי בתקופת השואה !!!

לא ניתן עוד לשטיפת המוח להמשיך !!! גדלנו ואנחנו יודעים את כל הסודות של "סדרות הילדים" שנועדו רק לשטוף לנו את המוח על מנת שפינקי והמוח ישטלתו על העולם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדי פעם אני רואה פה דיונים דפוקים....

אבל זה עבר את הגבול??!?!? מזה השטויות האלה דרדסים נאצים ?!?!?!??! את מי זה מעניין בכללללל

תתחילו לחיותתתת לכו תשחקו קצת כדורגל או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו מה שעושים לספרות מודרנית כגון עגנון מפרשים אותה ובסוף זה לא אפילו מה שהוא התכוון זה פשוט BS טולי חוץ מזה של העורב(שאיכשהוא לא ראיתי את הסדרה הזאת(אולי כי הייתי בארגנטינה))

שזה באמת נשמע אנטישמאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל!

הסדרה הכי גרועה זה המומינים. זה חבורה של מוטאציות ומוזחים נתעבים שקוראים להם המומינים שישר מעלה לראש קונוטציה של מומים. מום. והם גרים באיזה חור מבודד איפה שהם לא יכולים ליצור שום קשרים חברתיים וזה מלמד ילדים קטנים שמי ששונה מהם ויש לו איזה פגם גופני לא ראוי שיהיה בחברתם וצריך להעיף אותו. הם גם גרים ביחד באותו בית כולם, וזה לא מפשחה לבד זה משפחה ועוד כמה אנשים מבחוץ. מי יודע איזה מעשי זימה הם עושים שם בין הפרקים. גם המומין חברה של מומין הילד היא חברה שלו והוא מאוהב בה נכון? אבל היא אחותו לא?! אההההההההההה.

והשמנטפים זה בכלל השיא של כל השיאים!!!!!!!!!

ילדות קשה, אה? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...