הדרדסים - מי באמת הטוב? האם הדרדסים באמת אנטישמים? -עמוד 2 - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדרדסים - מי באמת הטוב? האם הדרדסים באמת אנטישמים? -עמוד 2

hichkock

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Clockwork Smurf : Clockwork Smurf was created by Handy. Although very strong and smart, Clockwork cannot speak - he can only make mechanical noises. Clockwork goes outside the village to spend time with others but makes regular visits home to see Handy and the other Smurfs.

זה דרדס בהשראת התפוז המכני ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת מוזר,

אף פעם לא זכרתי איך קוראים לחתול הזה   :-\

הדחקה אולי?

זה בגלל שבארץ תרגמו את זה לחתחתול.

וHappy End , השם AZRAEL לא אמור להיות . AZRAEL זה השם של מלאך המוות והוא מופיע בכתבים נוצריים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שבארץ תרגמו את זה לה חתחתול.

וHappy End , השם AZRAEL לא אמור להיות . AZRAEL זה השם של מלאך המוות והוא מופיע בכתבים נוצריים בכלל.

אבל אפשר גם לתרגם את זה ל

או לכל דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה בוחר למה לתרגם ואז מאשים את התוכנית באנטישמיות.

כן ,מה אסור?

כל הנאצים האלו!

חוצפנים , משתלטים על המדינה...

תראה

פורד, פולקסווגן

דרדסים , דרגון Ball Z

פוקימון

אנטישמים!!!

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו סותר בקטע שדרדסית הפכה מיהודית לאחת מהגזע הארי.

התורה הגזעית אומרת:

לא משנה מה היהודי יעשה הוא מטבעו ככה והוא תמיד ישאר ככה, אין לו שום פתרון התבוללות והמרות דת לא יעזור.

הפתרון היחיד שלו זה למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אבל זה לא סדרה דוקיומנטרית

והמסר שילדים מקבלים זה לא שיהודים יכולים להיות "טובים" הם מקבלים את המספר שהגזע הארי הוא הטוב והיהודים הם רשעים

שמע.....בזמנו ראיתי את הסדרה הזאת כול יום ו.........צר לי לאכזב אבל זה לא המסר שאני קיבלתי

למרות שעד היום אני חושב שאמא רשעית קצת אבל לא ניראה לי שזה קשור לזה שהיא יהודיה חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו סותר בקטע שדרדסית הפכה מיהודית לאחת מהגזע הארי.

התורה הגזעית אומרת:

לא משנה מה היהודי יעשה הוא מטבעו ככה והוא תמיד ישאר ככה, אין לו שום פתרון התבוללות והמרות דת לא יעזור.

הפתרון היחיד שלו זה למות.

אבל הם צריכים את הנקבות כדי להתקיים אז הם חימצנו אותה. חוצמזה, כבר שמעתי על תכניות חדשות של אריזציה בשחיקת גזעים אחרים, ז"א שגבר ארי יעשה ילדים עם לא ארית והילדים האלו יעשו ילדים עם אריים עד שלא ישארו סממנים גזעיים לגזע שלהם בבריכת הגנים. אל תשאלו מאיפה זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...