בעיה עם העכבר, עזרה בבקשה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם העכבר, עזרה בבקשה

VolTAge

Recommended Posts

היום קניתי לי Mouseman Wheel Optical חדש ונוצץ ( הלוגו שלהם על העכבר נראה מ-ד-ה-י-ם בחושך :D ),

התקנתי את הדרייבר שבא עם העכבר, אבל הוא לא היה מותאם ל WinXP, קיצר הורדתי איזה דרייבר וקיבלתי בהתקנה

שלו איזו הודעה שאומרת שמצאו במערכת שלי קבצים ישנים של הדרייבר, והאם למחוק אותם כדי להתקין את החדשים, לחצתי ok,

המחשב עשה ריסטרט ( היה אמור לעשות, זה היה כתוב בחלון ) ופתאום במסך בחירת משתמשים של WinXP העכבר לא זז, עשיתי ריסטרט עוד פעם, והפעם עלה לי ה disc check או משהו כזה של WinXP, כמו תמיד רציתי להעביר את המסך על ידי לחיצת כפתור במקלדת, אבל משום מה היא לא הגיבה, וככה זה חוזר על עצמו.. יש לי גם Win98 מותקן על המחשב, שבדקתי את זה הכל עובד שם טוב.. אין לי מושג מה קרה.

איזה פתרון ?

:-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תחזיר את הדרייבר הקודם שהיה ע"י תפריט F8 שם תבחר באופציה LAST KNOWN GOOD (אחרי שתבחר ב כמובן) והפעם תתן לן לסיים את בדיקת המשכיות הדיסק אחר כך תבדוק עם העכבר עובד עם לא תחזור לחנות שבה נקנה העכבר ותבקש שימצאו לך דרברים מתאימים לXP זה באחריותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה ב- אי אפשר (לא יודע למה) לדלג על הבדיקה של הכוננים במקרה של יציאה לא מסודרת. תן לו פעם אחת לסיים את בדיקת הכוננים. אם אתה לא מצליח תמיד קיימת אופציה לחזור לדרייבר הקודם (roll back driver).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...