פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פאדיחה

בבית הספר , אני מדבר עם חבר שלי, והוא אומר לי משהו על המורה של הכיתה שלי, ואז אני אמרתי מה אכפת לי מהמורה המד**נת הזאת, והיא בסוף עומדת מאחורי , ומסתכלת עליי בהלם, אני חושב ,שהיא רצתה להרוג אותי. :P

פאדיחה שקראתה לחבר שלי, הוא מתקשר עליי הביתה, ושואל אותי ,תגיד אתה בבית :lol: :lol: :lol:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה בכיתה ח'. היתה לנו מורה שכמה מחזורים לפני שהגעתי היה עליה שיר

"חיה אלון, שמנה כמו בלון שאוכלת שניצל טבעול..." משהו כזה. אז שרתי את זה לחברה שלי ובדיוק המורה היתה מאחורי.

פאדיחה!!! :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאדיחה

בבית הספר , אני מדבר עם חבר שלי, והוא  אומר לי משהו על המורה של הכיתה שלי, ואז אני אמרתי מה אכפת לי מהמורה המד**נת הזאת, והיא בסוף עומדת מאחורי , ומסתכלת עליי בהלם, אני חושב ,שהיא רצתה להרוג אותי. :P

פאדיחה שקראתה לחבר שלי, הוא מתקשר עליי הביתה, ושואל אותי ,תגיד אתה בבית :lol: :lol: :lol:.

וואי זה מזכיר לי פאדיחה מכיתה ט'.

היינו כל הביה"ס בהצגה, והיא הייתה די עצובה למען האמת (על אנה פראנק)... ואני וחברים שלי ישבנו ליד המורה לתנ"ך (אין לי מושג למה היא נדחפה לשם...!).

קיצר, כל ההצגה המורה הזאת צחקה כמו מפגרת... אז אני כזה בא לחבר שלי בהפסקה, ואומר לו: וואי המורה הזאת צוחקת כמו זונה!!", הוא כזה אומר לי: "ששששש...", ואני אומר לו אל תגיד לי שקט, המורה המזדיינת הזאת מעצבנת אותי... ואז הוא כזה קם ואני רואה שהמורה ישבה לידו ושמעה הכל..

אני  חושב שלא זזתי במשך שעה, הייתי בשוקקק!  :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאוווו אתם נקרעים מה עלה לי בראש עכשיו :

יום אחד היה לנו שיעור אנגלית בשעה האחרונה והמורה הוציאה אותי 20 דקות לפני להרשמה... בקיצור יצאתי אבל לא להרשמה כי לא היה בא לי שיורידו לי שוב פעם ציון...

טוב אז ברחתי וחיכיתי ככה בסבבה לחברים שלי עד סוף השיעור...

בדרך ליציאה מהבית ספר אני מספר לחבר אחר איך התחמקתי מהמורה ה"מזדיינת" הזאת ששלחה אותי להרשמה עד שאני קולט פרצוף מפחיד ומוזר על פניו של חבר אחר ששמע ואז אני מסתובב באיטיות וקולט את המורה מאחוריי שאומרת לי באנגלית ובכעס שהיא רוצה שאני ארשם באותו הרגע. בואו נגיד שלא הייתם רוצים להיות במקומי באותם הרגעים!!!

פעם אחת הייתי אצל חבר וסתם הוא הראה לי כמה סרטי פורנו ששלחו לו. דפדפנו ככה שתי דקות בין כמה [בכיתה ח' נראה לי] כשהקולות של הסרטים עוברים להם דרך הרמקולים הגדולים בחדרו ולפתע שומעים תריקה חזקה ואת השם של אותו החבר חוזר כמה פעמים. לא הייתי בטוחים אם אימו שמה לב שזה היה זה או אם אולי חשבה שאלה היו אנחנו [ :screwy: ] או לא יודע מה יכול לעבור בראשה הקטן של האישה הזו...

פעם בכיתה ז' נראה לי חבר שלי שלח לי תמונה של אחת כוסית בערום ונשבע לכם אחת הכוסיות בארץ... טוב אז שמתי את זה על כל המסך לפתע אימי נכנסת לחדר להחליף את הסדינים. אני, טיפששששש, לא יכול פשוט לסגור את המסך אלה שהייתי חייב לסגור דבר דבר שכן גם התמונה נתקעה במסך. רציתי לשבור מישהו ומשהו באותו הרגע!!!!

בקנדה הייתי עם המשפחה שלי בחופשה והלכנו בחנייה נחמדה וענקית שם. אני מהלך לי כשאני מסתכל על הנגן החדש שקנו לי עד שלפתע אני שומע קול קורא לי בשמי "אבי, תזה..." ואז אני מרגיש בום חזק בראש שלי שגם לי לנפיחות ענקית!! הייתי חייב לחבוש כובע כמעט וכל היום כדי שלא יראו... מסתבר שאנשים קונים מתקן לג'יפ לאחזקת אופניים ומסתבר שזה בגובה שלי :bash:

בטיול שנתי הראשון שלי היה לי כיף כי ראיתי את ילדה מהשכבה שלי ללא חזייה :-) וזה היה בטעות...

בבר מצווה שלי השתתפתי בכמה ריקודים והייתי חייב להחליף בגדים [כולל מכנס] וגם כן הרקדניות... בסיטיטאוואר מסתבר שיש רק חדר אחד זמין לרקדנים והייתי צריך להתלבש עם הרקדניות והרקדנים בתוך חדר אחד... "לצערי" לבנות לא היו חזיות או לפחות "היו" וזו הייתה מתנת בר-מצווה מהרקדניות... כמובן שלאחר מכן היה הריקוד שלא יודע אם ראו במצלמה אך עיניי לא היו מופנות אל הקהל.

בכיתה ז' בערך אני וחבר זרקנו שקיות מים מהחדר שלי ואני הטיפש פגעתי במשקוף החלון במקום לזרוק לבחוץ.

צפו לעוד משום שיש לי המון דברים וחלקם עדיף לא לחשוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה. חבר'ה.

בבקשה תפסיקו להציף את הת'רד.

לספר פאדיחות ולצחוק עליהם בתגובות זה דווקא בסדר.

אבל כשזה חורג לתגובות לא קשורות..

נעלו את הת'רד השני שאני שפתחתי בגלל ספאם.

אתם רוצים שזה מה שיקרה גם כאן?

לא חבל על ה 22 עמודים שעברנו? (ביומים) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אמא של חבר שהיה אצלי התקשר אלי כדי לדבר איתו; אבל כל הזמן שהרמתי את הטלפון (טלפון דפוק לאללה) שמעתי שיחה של שני אנשים אחרים, והייתי בטוח שמישהו עובד עלי, או לא יודע מה... בכל מקרה, כל הזמן הרמתי, אמרתי "הלו? הלו?" וטרקתי, והיא כל הזמן התקשרה שוב ואחרי הפעם השלישית כבר התחלתי לקלל חופשי, בלי לדעת שהיא זאת ששומעת אותי, ולא שני האנשים שאני שומע. אח"כ כשסוף סוף העברתי את השיחה לחבר, כדי שיראה מה הקטע של הטלפון, אז הוא נכנס חזרה לטווח שלו ואפשר היה לדבר. אני שומע אותו מסביר לה "לא, הוא לא חושב שאתה זונה..."

לא נעים!

2 (אבל לא כזה טוב). בימי הפנטיום 3 היה לי הארד דיסק 10 ג'יגה שהיה מחוץ למחשב והשתמשתי בו לגיבוי. הקיצר, יום אחד התכוונתי להתקין אותו אצל אח שלי ו... יש מישהו שעדיין חושב שההארד דיסק ישרוד את הסיפור הזה? הוא נפל לי מהשולחן.

אז עוד 10 ג'יגה היה דבר שלא מזלזלים בו... נגיד כמו 80 היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

עכשיו אני אספר לכם על אוזלת ידה של החיילות המטומטות של חיל חינוך,

שנה שעברה הייתי במיונים לחיל חינוך, הבסיס הוא נמצא בשיפוצים באותה תקופה, טוב, בקיצור הגיע זמן ארוחת צהרייים.

אני הולכת לכיוון החדר אוכל, והייה תור ענקי, בקיצור, חיילת אחת אומרת לי:"בואי בואי מפה, רוצי מהר"

ואני לא רצה.

אני מדלגת.

טוב קיפצצתי לי מהצד לא מהתור, ו~ספלאש~ הרגל שלי טבעה במטר של בטון שהיה מחוץ לחדר אוכל, ניקתי את זה מהר

(למי שלא מבין הבטון לא היה יבש!)

נכנסתי לחדר אוכל, פתאום נכנס הקבל"ן, כולו אדום:"מי עשתה את זה?! אני אתבע אותה!!! אתן תיראו עכשיו אני אשב בסוף חדר האוכל ואבדוק למי יש בטון בנעליים שהיא יוצאת"

וכולם שקטים לא קולטים מה הוא רוצה בכלל,

ואיפה הוא בחר לשבת?

שולחן אחרי!

הוא לא תפס אותי :-)

בסוף המיון יש ראיון אישי, הם שואלים אותי:"איך תגיבי אם לא תתקבלי?"

-"לא יודעת, אני אקח את זה בסדר"

--"את לא תתבאסי כאילו?"

-"כולה מיונים, למה להתבאס?!"

לא התקבלתי לחיל חינוך על חוסר מוטיבציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הם רצו שתגידי, שתקפצי ממגדל שלום? ::)

הפאדיחה האחרונה של דריה עם הסורים והדבורים פשוט הרגה אותי, מזל שהכסא שלי נשען אחורנית אחרת היה גם לי משהו לספר ;D

(זה לא שאין לי פאדיחות, פשוט יש לי לטווח ארוך של בול עץ :bash:)

טוב נו, נזכרתי באחת..

לפני הרבה שנים.. נדמה לי כשהייתי בחטיבה או משהו, ישבתי לי מול המחשב ודפדפתי בתמונות מסוימות (:P), פתאום אמא שלי נכנסת לחדר ואני, כמובן, לא מצליח להסתיר את זה בזמן (לוקח לי איזה 2 שניות, יותר מדי). אבל זו עוד לא הפאדיחה! הפאדיחה זה שאמא שלי באה ושואלת אותי "מה זה היה שם, נשים ערומות?" ( :-[ :bash: ) אמרתי לה "לא לא.." (ועוד כל מיני מלמולים על רצח ומוות) "תראה לי את התמונה".. עכשיו הפוקס שלי שבדיוק הייתי על תמונה לא של עירום (השתמשתי בACDSEE או משהו) והראתי לה את זה.... :-[

די אני לא יכול יותר, אמהות... :bash: :bash: :s07:

מעניין אם כשאני אהיה הורה אם אני אהיה מההורים המפדחים האלה שבאים לנשף סיום של הילדה עם גופיה בשביל להזכיר לה שהיא שכחה את הטמפונים שלה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash:

עזוב, הם היו פאייגים,

אה כן, פעם רצתי בעזריאלי, ונתקעתי במישהו והוא בוהה בי:"את לא פריאור? אני קורא בבלוג שלך" :kopfpatsch:

רוק עצמאות, אני מסתובבת, כל מקום אנשים באים אלי:"פריאור אנחנו מתים עליך"

עשו ממני סלברטי.

:silly:

וכמובן, סיפור שחסכתי ממכם, חברה שלי באה אלי ואומרת לי:"את במקור מבת-ים ויש לך קשר לרוסים, לכי תרביצי לחבורת חנונים שם!"

ככה הכרתי אתכם בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לו בטח אין הורים רוסים :smile1:

וכמובן, סיפור שחסכתי ממכם, חברה שלי באה אלי ואומרת לי:"את במקור מבת-ים ויש לך קשר לרוסים, לכי תרביצי לחבורת חנונים שם!"

ככה הכרתי אתכם בערך.

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמני רוצה גמני רוצה! טוף אז עכשיו תורי :)

?טוב פאדיחה ראשונה, ביום שישי בערך בתחילת השנה (אני מעפן בתאריכים) התקשרי לחבר שלי לארגן את התוכניות שלי ליום שישי, אני מתקשר אל הבית וזה מה שהולך

אני: אמיר?

הוא:כן מה

אני: אתה רוצה ללכת לסרט היום?

הוא: אני לא יכול, אני הולך עם אמא לסרט בהרצליה ואני צריך שתשמור על אחותך

אני: מה?? למה? (אין לי אחות שצריך לשמור עלייה)

הוא: כי אני ואמא יוצאים אז אני צריך שתשמור על אחותך (ששמה לא יוזכר)

אני: אין לי מושג על מה אתה מדבר

הוא: איפה אתה?

אני:בבית...

הוא: אז למה אתה מדבר איתי בטלפון?

אני: אז באיזה דרך אתה רוצה שאני ידבר איתך?

הוא: שתרד במדרגות ותדבר איתי פנים מול פנים כמו בנאדם

אני: ??? ??? ???

ואז נפל לי האסימון, אני לא מדבר עם חבר שלי!

לאבא שלו ולו יש בדיוק את אותו קול בטלפון, וששאלתי אם זה אמיר הוא כנראה חשב שאני מזדהה אליו והוא ענה "כן"

דיברתי עם אבא של חבר שלי 10 דקות ואף אחד לא הבין מה קורה פה... (בשבילו נראה לי זה יותר פדיחה שהוא לא זיהה את הכל של הבן שלו)

שאני יזכר בעוד אני יוסיף, יש לי לטווח ארוך של חסא

וגינימן.. מטריד אותי בקשר ל"תפוחים שלך". כי נראה לי שיותר מתפז סיני זה לא :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...