פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

פעם אחת בערך בכיתה יא אני כזה בא לקפוץ על חבר שלי, עכשיו חבר שלי ליד הכניסה של הדלת בקיצר בגלל שאני גבוה והמשקופים לא הכי גבוהים דפקתי את הראש בתוך המשקוף של הדלת ומרוב הזעזוע נפלתי אחורה ודפקתי את הראש בפעם השנייה עכשיו מהצד השני.

בקיצר מרוב כל המכות שספגתי בראש והייתי מסוחרר שחבל"ז המורה שלי שלחה אותי הביתה אבל רצתה שאיזה מישהוא ישגיח עלי אז הלכתי לסבתא שלי,

ועכשיו לקטע המצחיק כואב,אמא שלי באה לאסוף אותי מסבתא שלי בקיצר אני נכנס לשבת לידה במכונית,עכשיו הכסא היה קרוב מדי אז רציתי להרחיק אותו קצת,אז אמא שלי שרצתה להראות כמה היא דואגת לי ניסתה לעזור לי להזיז את הכסא אחורה קצת, בזמן שאני גם מנסה להזיז אותו ואחת האצבעות של היד שלי הייתה בדיוק על המסילה שעליה מזיזים את הכיסא בקיצר אמא שלי החכמה פשוט חתכה לי ככה את האצבע והכל כזה דם,עכשיו אני כזה כבר לא יודע אם לבכות או לצחוק ,פשוט לא ידעתי איפה יותר כואב לי כבר באצבע או בראש שחשוב לציין שגדל פי 2 מהנפיחות,בקיצר היה מצחיק וכואב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ווגה וידידה היו אצלי יום אחד כשהיינו בכיתה ט'

אני הולך להתקלח ומשאיר אותם לבד על המחשב

כשאני חוזר אני מגלה שהוא בדיוק סיים לפרוץ את קובץ הזיפ המוגן שמכיל מוצנעות שלי ומראה לידידה

פאשלה... לא רוצה להגיד פאדיחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זה מזכיר לי את עצמי,שהייתי בערך בן 6.

פעם הייתי עם ההורים בקניון,היית שם חנות צעצועים ורציתי איזה משהו יקר.

בקיצור,הלכתי לבחור. חזרתי והם אמרו לי לא.

הלכתי,

לקחתי משהו דווקא יקר יותר,

חזרתי. ובאתי לחבק את אמא שלי (התחנפות)

פתאום אני רואה שזו מישהי אחרת,וההורים מסתכלים מהצד !!!

יווו פאדיחה.

אני זוכר את זה עד היום. :kopfpatsch:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחד החזקים :xyxthumbs::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום העצמאות , אני וחבר שלי, עלינו על הגג של הבית שלו, וזרקנו נפץ על זקנה , בפעם השניה חבר שלי עומד לזרוק עוד אחד ,הוא הדליק את הנפץ ,אני אומר לו לאן אף הנפץ, לפני שהוא מספיק לענות, בוםםםםםםםםםםם, הנפץ נפל לו על הרגל ,ובשך שעה לא שמענו עלום, באמת. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תורי...

זה היה בחופש הגדול ואני וחבר שלי יצאנו לבלות בקניון זהב.

ובערב כשחזרנו חיכינו לאוטובוס שלנו והכסאות המתנה לקו היו ריקות...

תוך חמש דקות המקום התמלא צעירים וצעירות בערך בגילי (16).

האוטובוס הגיע...אני עולה לשלם לנהג בשטר של 20 והולך משם...

פתאום אני צעקות מאחורה "ילד אתה לא רוצה את העודף שלך??"

ואני לא הבנתי למי הוא מתכוון עד שכל הבנות צעקו עלי לקחת את הכסף...

וזה לא הכל...לא לקחתי את הכרטיסיה...וחזרתי בפעם השניה...

איזה פדיחות...כל הבנות נשפחו מצחוק מאחוריי... :s07::bash:

ועוד משהו:

זה היה ממש מזמן...בערך גיל 9...

אני מנסה להתקשר לעבודה של אמא שלי ואני בקושי זכרתי את המספר...

אני מחייג והאדם אומר לי שזה טעות.

ניתקתי וחייגתי שוב לאותו מספר ושוב אותו אדם עונה לי ואומר שזה טעות...

בפעם השלישית אני מחייג את אותו מספר(אני בקושי זכרתי את המספר)

ואני שומע שוב את האיש מקודם...

אני שואל אותו "זה טעות??" :kopfpatsch:

הוא עושה לי כן ומנתק...

אחחח...היו זמנים... :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאשלה הבאה חבר שכנע לספר...

היינו כמה חברים אצל ידידה...

ואני וידידה אחרת ישבנו על כורסא לבן אדם וחצי וראינו סרט... כולם נרדמו (או כך פחות חשבנו)

וכזה חצי לילה היינו בשלבים של לעשות משהו..... בסוף החלטנו שזה סתם יהרוס ת'ידידות וגם הייתה עוד סיבה שאני לא אספר

יום למחרת אני מגלה ששני שליש מהאנשים שהיו שם.. היו ערים ושמעו הכל :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת בערך בכיתה יא אני כזה בא לקפוץ על חבר שלי, עכשיו חבר שלי ליד הכניסה של הדלת בקיצר בגלל שאני גבוה והמשקופים לא הכי גבוהים דפקתי את הראש בתוך המשקוף של הדלת ומרוב הזעזוע נפלתי אחורה ודפקתי את הראש בפעם השנייה עכשיו מהצד השני.

בקיצר מרוב כל המכות שספגתי בראש והייתי מסוחרר שחבל"ז המורה שלי שלחה אותי הביתה אבל רצתה שאיזה מישהוא ישגיח עלי אז הלכתי לסבתא שלי,

ועכשיו לקטע המצחיק כואב,אמא שלי באה לאסוף אותי מסבתא שלי בקיצר אני נכנס לשבת לידה במכונית,עכשיו הכסא היה קרוב מדי אז רציתי להרחיק אותו קצת,אז אמא שלי שרצתה להראות כמה היא דואגת לי ניסתה לעזור לי להזיז את הכסא אחורה קצת, בזמן שאני גם מנסה להזיז אותו ואחת האצבעות של היד שלי הייתה בדיוק על המסילה שעליה מזיזים את הכיסא בקיצר אמא שלי החכמה פשוט חתכה לי ככה את האצבע והכל כזה דם,עכשיו אני כזה כבר לא יודע אם לבכות או לצחוק ,פשוט לא ידעתי איפה יותר כואב לי כבר באצבע או בראש שחשוב לציין שגדל פי 2 מהנפיחות,בקיצר היה מצחיק וכואב.

:o

חתכה? לגמרי? זתומרת אתה עכשיו עם אצבע קצרה יותר?...

ד"א, המקרה הראשון קרה לחבר שלי לפני איזה שבוע...

וזה פשוט אחד הדברים הכי מצחיקים שאפשר לראות. פשוט ענקקק... שעה אחרי זה ישבתי והתגלגלתי מצחוק... לראות מישהו קופץ, נכנס במשקוף וטס למטה חזרה... פשוט, פשוט, פשוט :lol:...

נ.ב: לכמה שהגיבו פה - לכתוב בעברית "לול" ו"רופל", זה כ"כ LAME...  :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהההה נזכרתי...

כשחזרתי מהקורסים שלי בעזרה ראשונה אני רואה שלולית מים באמצע המדרכה,

מרים את הראש ואני רואה אתיופי יושב על הספסל מוציא את ה"כלי שלו" ומתחיל להשתין... : :screwy:

אני נקרעתי מצחוק!!

אגב לא עברתי שם עשיתי סיבוב בשביל לא לעבור ליד הזוהמה הזאת...

שתבינו...זה רחוב מרכזי אצלנו בעיר (רמלה)...רח' בר אילן ליד מרפאת מכבי למי שמכיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הפאשלה הכי טובה וכבר כתבתי יותר מדי אבל זאתי אני חייב-

יש לי 3 ילדים עם לאפטופים בכתה

אז כזה לפני שיעור חינוך אני הולך ללאפטופ של ילד אחד וצועק "ייאלה פורנו!!!!!!!!!!" ופתאום המחנכת נכנסת מסתכלת עליי וממשיכה ללכת... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כזה לפני שיעור חינוך אני הולך ללאפטופ של ילד אחד וצועק "ייאלה פורנו!!!!!!!!!!" ופתאום המחנכת נכנסת מסתכלת עליי וממשיכה ללכת... :smile1:

:lol: :lol: :lol: נקרעתי ונזכרתי גם במשהו...

למורה שלי יש לפטופ ויש לו כל מיני שטויות שכל מיני אנשים שולחים לו(סרטונים, וכו')

אז אנחנו מגלגלים במחשב שלו בין כל התמונות ומוצאים "תמונה" שהוא לא ממש היה רוצה להראות לנו...

חחחח איזה פדיחות...לאדם לא הזיז (אולי כי אנחנו בכיתה י' ומרגישים שםן כמו אחים עם המורה :nixweiss:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום אחד ילדים בכיתה שלי, שמו למורה לאזרחות, תמונה של אישה ערומה ,לראות מה המורה תגיד, והיא צחקה וזהו.

עוד דבר, ילד אחד שם בפלאפון , שעון מעורר של פלוץ ,כל שעה 9, והמורה השתגעה.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לפאשלות העיפו אחד מהכיתה שלי בגלל שהוא אמר לאילנה שהיא מפלה אותו בגלל שהוא מזרחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצרה היא לא ,תודה לאל.

אבל חתכה לי את הציפורן לחצי,והורידה קצת עור בדרך,בקיצר השאירה צלקת נחמדה.

מה שמזכיר לי עוד אירוע עם האמא המוכשרת שלי,בקצרה אמא שלי היא שף קונדיטור אז פעם אחת היא ביקשה ממני לעזור לה להכין מאין עוגיות שממולאות בקצפת ומצופות בקרמל,ואני הייתי האחראי על הכנת הקרמל (למי שלא יודע זה פשוט סוכר שמומס בטמפ גבוהות)בקיצר היא הייתה אמורה לטבול את העוגיה בתוך הקרמל ואני הייתי אמור לערבב את הכרמל על מנת שלא יתקשה בקיצר היא טובלת עוגייה שניים והכל עובר בסבבה, ואז היא טובלת עוגייה נוספת וכל הקרמל הרותח!! נופל לי על הזרוע ,עכשיו הדבר הזה דביק ביותר וחם ביותר ,והיא כמובן בשיא הכשרון פשוט ניסתה להסיר את זה ממני ופשוט קילפה לי את כל העור עד שראו את הורידים,אחחח פשוט כואב וכך נאלצתי פעמיים ללכת עם תחבושות על היידים,חשוב לציין שהקטע המצחיק שחוזר על עצמו זה שהיא כל פעם מקללת את עצמה בזמן האירוע אחחח פשוט מצחיק! :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אעאעאעאע אני מצטער אני חייב עוד שתיים!!!!! וואי זהו אני אנסה להפסיק....

כתה ט'....

אני וגה DARK RESPECT עוד חבר וידידה הלכנו לקנות קונדומים (עזבו זה לא משנה למה....)

אנחנו קונים יוצאים ואני מצפצף... אז אני מוציא דברים מהכיסים ועדיין מצפצף

אז ממשיך להוציא דברים ועדיין מצפצף

אז המוכרת רצתה להפשיט אותי!! בסוף זה היה המעיל המזדיין!!!

-----------------------

פאשלה II

כתה ט'...... אני וDARK RESPECT הולכים לקנות לוגה ליומהודלת 15 שלו קונדומים (עזבו לא משנה למה....)

מה שלא שמנו לב שאנחנו שני מתבגרים שהולכים ביחד לקנות קונדומים וזה קצת מוזר... אז אנחנו הולכים למוכרת לקנות והיא כזה מסתכלת עלינו ממש ממש מוזר... ואז DARK RESPECT אומר לה "תעטפי בבקשה"...... ואז היא בכלל תקעה מבט של "תעופו מפה!!" :lol:

עצה - בחיים לא לקנות קונדומים עם חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...