בעיה מוזרה בשילוב של כרטיס מסך ולוח אם... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה בשילוב של כרטיס מסך ולוח אם...

Reppix

Recommended Posts

Gigabyte 7VTX

Asus V7700 Pure 32MB

כששניהם עובדים ביחד, המחשב שלי מאוד לא יציב במשחקים ובשינויי רזולוציות, בעיקר, מסיבה לא ברורה, ב-Half Life.

הוא מרבה להתקע.. הבעיה הזו קיימת מאז שקניתי את המחשב, לא היתה לי אפשרות להחליף את הכרטיס מסך מכיוון שהוא נקנה בארצות הברית. את הלוח לא שלחתי לאחריות בארץ מתוך עצלות.

בכל אופן, הלוח עובד ללא תקיעות עם GeForce 2 MX תוצרת חברה לא ידועה.

הכרטיס מסך עבד מצוין במחשבים נוספים שניסיתי אותו בהם.

הבעיה לא נפתרה גם אחרי שעידכנתי את הביוס של הלוח, אבל המחשב יותר יציב מאז שעידכנתי, אבל עדיין נתקע הרבה.

חשבתי שאולי זו בעיה של חום, אבל אז הגיעו אלי ה-Blue Orb והיטסניקים לזכרונות מתוצרת ThermalTake. ואם זה לא מספיק, הנחתי מאוורר פנפלו 80 מ"מ מעל הכרטיס ואחד לצידו, שניהם מאווררים את הכרטיס ישירות. כל זה, אגב, ב- 1040.

אז איפה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה אמורה דווקא להיות עם לא ? ::)

א.למה אמורה להיות בעיה עם GF2???

ב.V7700 זה GF2 GTS!!!

לדעתי זו יכולה להיות בעיה בהגדרות התזמון של ה AGP בביוס (אם יש כאילו) או (ה GTS יותר

"רעב" מה MX).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הזה עשה הרבה בעיות בBOOT בשילוב עם ABIT KT7 ונראה לי שהמצב אצלך דומה.

אני קניתי ABIT KT7 ו Asus V7700 DELUXE 32MB והיו לי הרבה בעיות. ABIT אמרו לי ש ASUS

אשמים ו ASUS אמרו ש ABIT אשמים, בסוף שדרגתי את הביוס בכרטיס מסך וזה פתר את הבעיה ב99% מהמיקרים

הכי בעייתים הם ה Asus V7700 DELUXE 64MB ו ה Asus V7700 PURE 32MB

ככול הנראה הבעיה היא במתח החשמלי של הכרטיס.

בלינק הבא יש תיאור של הבעיה ב KT 7 אולי תמצא פיתרון שאפשר לישם אצלך

תלחץ על Why does my system not boot with the Asus V7700 AGP Card?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה

אבל רק הלוח שלי עובד כמו שצריך עם ה Geforce

יש פה אולי איזה 8 או 9 תרדים על זה שהלוח של ג'יגה בייט לא עובד טוב עם כרטיסי מסך Gforce וריידאון

תמיד יש איזה שהיא אי תאימות בינהים

מסקנה: תקנו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה

אבל רק הלוח שלי עובד כמו שצריך עם ה Geforce

יש פה אולי איזה 8 או 9 תרדים על זה שהלוח של ג'יגה בייט לא עובד טוב עם כרטיסי מסך Gforce וריידאון

תמיד יש איזה שהיא אי תאימות בינהים

מסקנה: תקנו !

אני ממש לא מבין על מה המהומה. היה לי לוח של , A7A266 שעשה המון בעיות עם הרדאון של הרקולס. מאז שהחלפתי אותו ל Gygabyte 7VRXP אין שום בעיה, והכל עובד כמו שצריך. אל תמהרו להסיק מסקנות טיפשיות מנסיון של מספר אנשים בודדים שטרחו להכנס ולהתלונן על הבעיה. אל תשכחו - החברות הללו מוכרות בכמויות של אלפי ואפילו מאות אלפי יחידות. הבודדים שמתלוננים הם אחוז מאד מאד זניח של משתמשים , ואצלם הבעיה יכולה בכלל לנבוע מבעיה ב BATCH מסוים בייצור (של הכרטיס מסך או הלוח אם) , או תקלות בהתקנה של והרכיבים הנלווים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...