קניתי מחשב חדש ואני רוצה לשפר אותו קצת. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מחשב חדש ואני רוצה לשפר אותו קצת.

GZA3

Recommended Posts

ג'יפורס 6800 אולטרא בפירוש יותר חזק מX800XT בכל צורה אפשרית כולל תמיכה בטכנולוגיות עתידיות כמו פיקסל שיידר 3, שATI יתמכו בהם רק החל מהצ'יפסט הבא.

ההבדל לטובת ATI בא רק במנוע סורס של האף לייף, וגם שם הוא זניח.זה לא שאתה תראה את ההבדל.

ושני כרטיסי 6600GT יהיו יותר חזקים מכל מבודד של X800XT או 6800U. ויותר זולים. עד שתצטרך לשדרג פשוט תחליף את שניהם.

בנוסף, גם אם הלוח "לא תומך" בזכרונות במהירות גבוהה יותר, המהירות הזאת תנוצל בעתיד, במיוחד לאוברקלוק. אתה יכול להגדיר את הלוח להשתמש במהירות הזאת.

לפי מה שאתה אומר, עדיין הייתי מחליף את הכרטיס מסך לג'יפורס 6800U, מחליף לשני סטיקים של 1GB, 400MHZ, כי אין שום סיכוי שתעשה אוברקלוק, ונותן למחשב הזה ספק אמיתי שיחזיק אותו, אפילו חזק יותר מהספק שהמליצו לך, במיוחד אם אתה הולך לחבר לו כל כך הרבה התקנים.

רק תזכור שסטיק של 1GB עולה בערך 1200-1300 שקל, לעומת שני סטיקים של 512 שעולים בערך 500.

רק תזכור מה אמרו לך: ל*א ג'*נ*ר*י. שיהיה שם על הספק. ATX זה תקן. ספקים של ת'רמלטייק, אנרמקס, HEC, וכו' ישרתו אותך טוב, אבל יעלו בהתאם, בערך 600 שקל לספק של 480 וואט. לפי מה שאתה אומר, זה עדיין יותר זול ממה ששילמת.

הסיבה שלא קונים ג'נרי זה כי הם לא יציבים, ההספק הוא בערך חצי ממה שרשום, ועם הספייק הכי קטן ברשת החשמל בבית שלך יכול להישרף לך הספק, ויחד איתו עוד כמה רכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תחסוך את ה 2 ג'יגה זכרון ותקנה במקום איזה OCZ 520W או איזה 550W בהפרש...

גם אם בסוף תרצה 2 ג'יגה , תוכל להוסיף אחר כך... כרגע ג'יגה זה יותר ממספיק

לא לי.

אני יודע מה אני צריך מהמחשב שלי אחרי הכל...

אלו שתי החברות המומלצות ?

Dr. n00b,

אני חושב על זה אולי באמת שווה לי לקנות שתי כרטיסים של 6600GT ואז כשאני ירצה לשדרג אני פשוט ימכור את שתיהם ויקנה מה שמתאים לי אז...

אם אתה אומר ששתים כאלו יהיו יותר חזקים מהרדאון X800XT אז בהחלט זה שווה לי.

אני יכול לקנות זיכורן של DDR2 של 500MHZ וזה יעבוד לי טוב וינוצל טוב ע"י הלוח ?

השמות שנתת לי לספקים (ת'רמלטייק, אנרמקס, HEC, ANTEC) הם היחידים שטובים או שיש עוד ? בספקים אני חלש... וכמה W מומלץ שיהיה בספק כוח שאני יקנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לך... אין שום דבר שאתה יכול להריץ במחשב עם 1 ג'יגה והוא לא יזוז בגלל חוסר זכרון...

זכרון לא נתמך ע"י לוחות ל AMD

ספקים - אתה אומר 6 כוננים - זה די הרבה מומלץ ספק חזק ביותר... אני הייתי הולך על ה 520 אבל הוא עולה הרבה מאוד...

גם האנטק 550 די יקר אבל טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מטעים אותך פה..

DDR2 לא נתמך עדיין ע"י ...

בנוסף 6800U או X800XT יותר חזקים מ6600GT כפול...

או קיי אז תיחסו לשאלה שלי אם זה רגיל ולא DDR2 אלה אם אין 500MHZ שהוא לא מהדור השני של ה (DDR2)

איך אני יכול לדעת מה יהיה יותר חזק מבין הכרטיסי מסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש זכרונות מהדור הראשון שהם 500MHZ - דגם מומלץ במיוחד יחסית למכירו - A-data VITESTA

פשוט בשביל לעבוד איתם במהירות של 500MHZ תצטרך לעשות קצת OC

ואם תשתמש איתם כ 400MHZ תוכל להוריד את התזמונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר המלצתי לו על הויטסטה בתגובה קודמת וניסיתי להסביר לו שאין שום דבר שלא ירוץ על 1GB, אבל הוא לא מוכן להקשיב לי בקטע הזה.

ומבנצ'מארקס שאני ראיתי, 2*6600GT חזקים יותר מכרטיס בודד. חפשו בעצמכם באננדטק.

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2315&p=4

בפירוש, שניים חזקים מאחד. אין כל ספק.

לא הטעתי ולא נעליים. אל תלכלך אם אתה לא יודע. המקרה היחיד בו ה6800U עובר את פיתרון הSLI הוא כשאתה מוסיף AA וAF בלי הגבלה. וככה זה לאורך כל הבנצ'מרקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר המלצתי לו על הויטסטה בתגובה קודמת וניסיתי להסביר לו שאין שום דבר שלא ירוץ על 1GB, אבל הוא לא מוכן להקשיב לי בקטע הזה.

ומבנצ'מארקס שאני ראיתי, 2*6600GT חזקים יותר מכרטיס בודד. חפשו בעצמכם באננדטק.

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2315&p=4

בפירוש, שניים חזקים מאחד. אין כל ספק.

לא הטעתי ולא נעליים. אל תלכלך אם אתה לא יודע. המקרה היחיד בו ה6800U עובר את פיתרון הSLI הוא כשאתה מוסיף AA וAF בלי הגבלה. וככה זה לאורך כל הבנצ'מרקים.

תאמין לי אני יודע, ובסוף מי שיצא די טיפש זה אתה...

בכל הבחינות למעט הבדיקה של DOOM3 ה6800U עוקף בכל רזולוציה והגדרה...

And like the wise man (not!) said: אל תלכלך אם אתה לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוקף בצורה זניחה ועולה 1000 שקל יותר. זה הפתרון המשתלם, במיוחד אם לבחור יש את הלוח שהוא קנה, כשלטענתו ה6800U לPCIE לא זמין.

ותסלח לי מר בחור חכם ומאוד בוגר, כמדומני יהיו הרבה יותר משחקים מבוססים D3 מאשר כל מנוע אחר, אז הייתי משער שזה הבנצ'מרק המשמעותי ביותר, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הלא בוגר, הא?

אני אל התחתי את הרי בהאדיוטי הזה, אני רק ממשיך אותו ;)...

אם תקנה לוח SLI+2X6600GT זה אמור לצאת בערך 3600 ש"ח. אם אתה קונה 6800U (AGP) ולוח תואם זה יצא גם כ3600 ש"ח, כך שאני אל רואה מאיפה הבאת 1000 ש"ח הבדל...

נכון שה6600GT הוא PCI-E, בגלל זה כדאי בכלל ללכת על הX800XT שאמור להיות די שווה ל6800U ואפילו לעקוף אותו מעט.

בנוסף, רוב המשחקים היום מבוססים על DX ולא על OPENGL כמו DOOM3, ולכן רוב המשחקים דווקא יהיו DX...

וכמו שאתה אמרת בעצמך, ברזולוציות גבוהות ועם פילטרים ה6800U לוקח בכל מצב, והרי לא קונים כרטיס מסך בכל-כך הרבה כסף בשביל לשחק על הגדרות מינימליות, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנשים עדיין מדברים על SLI בכלל?

לא ראיתם את הכתבה (לא באתר, לא זוכר איפה) שהראתה שהSLI מוסיף משהו רק במשחקים שהוספה להם תמיכה בדריבר?

במשחקים קצת יותר ישנים או סתם דברים שלא בא לNVIDIA לכתוב עבורם תמיכה הביצועים עם או בלי SLI יהיו זהים לגמרי לכרטיס בודד.

יש באתר של NVIDIA רשימה של איזה 15 משחקים בלבד שתומכים בSLI.

והנה היא:

http://www.nzone.com/object/nzone_sli_scalableapps.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא צריכים לריב פה בקשר לכרטיסי מסך אני הבנתי את הפרנציפ את השיקולים אני יעשה הלילה כבר...

לגבי הזיכרון הבנתי שיש לי אופציה נחמדה להחליף ל 500MHZ כשאני בודק מה יש לי בשוק ובאיזה גדלים ומחירים.

לגבי הספק אני חושב שהבנתי כבר שיש חברות מסוימות שטובות וצריכים ללכת עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנשים עדיין מדברים על SLI בכלל?

לא ראיתם את הכתבה (לא באתר, לא זוכר איפה) שהראתה שהSLI מוסיף משהו רק במשחקים שהוספה להם תמיכה בדריבר?

במשחקים קצת יותר ישנים או סתם דברים שלא בא לNVIDIA לכתוב עבורם תמיכה הביצועים עם או בלי SLI יהיו זהים לגמרי לכרטיס בודד.

יש באתר של NVIDIA רשימה של איזה 15 משחקים בלבד שתומכים בSLI.

והנה היא:

http://www.nzone.com/object/nzone_sli_scalableapps.html

HL2

זה מה שמעניין אותי בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...