קניתי מחשב חדש ואני רוצה לשפר אותו קצת. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מחשב חדש ואני רוצה לשפר אותו קצת.

GZA3

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

א. עבדו עליך עם הספק לא שווה אפילו שליש ממה ששילמת עליו

ב. חבל על הביצועים שתאבד עם הזכרונות האלו

או קיי...

אז מה אתה מציע לי לעשות בקשר לספק ומה אתה מציע לי לעשות בקשר לזכרונות ?

ללכת על במקום קינגסטון ?

להחליף את הספק לשל חברה אחרת ? אם כן אז איזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי קח ספק 420W של חברת . אחלה של ספק!

אכן שי כזה כרטיס קול, כרטסי משתלם, קנייה טובה...

קח 1GB, אני בספק אם תצטרך יותר! כך תחסוך כסף אבל לפחות הזכרונות יעבדו מהר יותר!

אם זה מעניין אותך בגרסת הסטפינג הבאה של הA64 - הE0 - תהיה תמיכה של מעל 1GB ב400 מגה הרץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא כמה אתה מעוניין להוציא על ספק?

חוץ מזה אתה באמת צריך 2 ג'יגה זיכרון?(זה תמיד נחמד אבל קצת מיותר)

עריכה:יש תמיכה ליותר מ 1 ג'יגה אבל לא בצורה של 4 סטיקים אלא בצורה של 2 סטיקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי קח ספק 420W של חברת . אחלה של ספק!

אכן שי כזה כרטיס קול, כרטסי משתלם, קנייה טובה...

קח 1GB, אני בספק אם תצטרך יותר! כך תחסוך כסף אבל לפחות הזכרונות יעבדו מהר יותר!

אם זה מעניין אותך בגרסת הסטפינג הבאה של הA64 - הE0 - תהיה תמיכה של מעל 1GB זכרון ב400 מגה הרץ...

עד כדי כך ספק גרוע ? כי הייתי מעדיף שלא לשנות דברים...

בכל מקרה שאלתי אם יש אפשרות לעשות (או איך שלא קוראים לזה) לחומרה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ לך עם הספק הזה

חוץ מזה אם תישאר עם הקונפיגורציה הזו של הזיכרון אז גם הוא יגביל אותך

(אלא אם תוריד אותו עוד במהירות)

תחליף לספק נורמלי ותרד לג'יגה ואז תוכל להגיע ממש רחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ לך עם הספק הזה

חוץ מזה אם תישאר עם הקונפיגורציה הזו של הזיכרון אז גם הוא יגביל אותך

(אלא אם תוריד אותו עוד במהירות)

תחליף לספק נורמלי ותרד לג'יגה ואז תוכל להגיע ממש רחוק

נגיד ואני מחליף את הספק למה שהצעת לי.

ונגיד ואני מוריד את הזכרון לגיגה זיכרון

מה נאי יוכל לעשות ?

ומה אני יוכל לעשות אם אני רק יחליף לזה שהמלצת לי עליו מבלי לגעת בזיכרון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הווינצ'סטרים של היום מגיעים פחות או יותר ל2600-2800 מגה הרץ בקירור אויר (אפילו סטוק)

עם ספק נורמלי וג'יגה נורמלי תוכל לעשות (אני מקווה) אחלה אוברקלוק

תקח ג'יגה אבל יותר איכותי מהקינגסטון CL3 וספק של אנרמקס או משהו בסגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הווינצ'סטרים של היום מגיעים פחות או יותר ל2600-2800 מגה הרץ בקירור אויר (אפילו סטוק)

עם ספק נורמלי וג'יגה נורמלי תוכל לעשות (אני מקווה) אחלה אוברקלוק

תקח ג'יגה אבל יותר איכותי מהקינגסטון CL3 וספק של אנרמקס או משהו בסגנון

בוא נגיד שאני מחליף את הספק כוח שלי.

אני עדיין רוצה שתי גיגה (שינוצל) איזה היית ממליץ לי ? גם אם זה כרוך בלזרוק עוד מאה מתאים שקל לא איכפת לי העיקר שאני יוכל לנצל מצויין את הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להגיד לי ל*מ*ה אנשים קונים לוחות של SLI עם כרטיסים של ATI?????

על הלוח שלך יש אופציה להריץ 2 כרטיסי מסך רק של NVIDIA בו זמנית, שיתנו 50% יותר ביצועים מכרטיס בודד.

שני כרטיסים של 6600GT יעלו לך 2300 שקל במקום הנכון ב-BULK, שזה 1000 פחות מהכרטיס שקנית, ויתנו ביצועים טובים יותר ברוב המצבים.

עם הכרטיס שקנית אין שום סיכוי שבעולם שתשתמש בפונקציה של הלוח, אז מוטב שתרד ללוח של גיגהבייט שעולה 400 שקל פחות. איך שלא תסתכל על המפרט שלך בתצורה הנוכחית, זה בזבוז משווע.

תחליף את הכרטיס שלך לשניים של 6600GT, תחסוך בערך 1000 שקל ותשקיע בשני סטיקים טובים של 512MB, לדוגמא VITESTA 500MHZ, ואחרי זה תחליף ספק למה שהמליצו לך. ככה גם תקבל מחשב חזק יותר, וגם תחסוך בממוצע 1200-1300 שקל.

אם לא הבנת מה שאמרו לך עד עכשיו, 2GB כמו שיש לך כרגע לא רק שלא משפרים את הביצועים של המחשב שלך, אלא מאיטים אותו, ובהרבה. אתה יכול לקחת שני סטיקים של 1GB, אבל זה לא יעלה 100 או 200 שקל יותר, יותר בכיוון של 800-900 שקל יותר, וספק אם תוכל לעשות . אתה לא מריץ סרבר, אלא מכונת משחקים. אתה ממש ממש ממש לא צריך את זה.

אין שום תוכנה בעולם שצריכה 2GB, גם אם תריץ את פאר קריי ודום 3 והאף לייף 2 בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להגיד לי ל*מ*ה אנשים קונים לוחות של SLI עם כרטיסים של ATI?????

על הלוח שלך יש אופציה להריץ 2 כרטיסי מסך רק של NVIDIA בו זמנית, שיתנו 50% יותר ביצועים מכרטיס בודד.

שני כרטיסים של 6600GT יעלו לך 2300 שקל במקום הנכון ב-BULK, שזה 1000 פחות מהכרטיס שקנית, ויתנו ביצועים טובים יותר ברוב המצבים.

עם הכרטיס שקנית אין שום סיכוי שבעולם שתשתמש בפונקציה של הלוח, אז מוטב שתרד ללוח של גיגהבייט שעולה 400 שקל פחות. איך שלא תסתכל על המפרט שלך בתצורה הנוכחית, זה בזבוז משווע.

תחליף את הכרטיס שלך לשניים של 6600GT, תחסוך בערך 1000 שקל ותשקיע בשני סטיקים טובים של 512MB, לדוגמא VITESTA 500MHZ, ואחרי זה תחליף ספק למה שהמליצו לך. ככה גם תקבל מחשב חזק יותר, וגם תחסוך בממוצע 1200-1300 שקל.

אם לא הבנת מה שאמרו לך עד עכשיו, 2GB כמו שיש לך כרגע לא רק שלא משפרים את הביצועים של המחשב שלך, אלא מאיטים אותו, ובהרבה. אתה יכול לקחת שני סטיקים של 1GB, אבל זה לא יעלה 100 או 200 שקל יותר, יותר בכיוון של 800-900 שקל יותר, וספק אם תוכל לעשות אוברקלוק. אתה לא מריץ סרבר, אלא מכונת משחקים. אתה ממש ממש ממש לא צריך את זה.

אין שום תוכנה בעולם שצריכה 2GB, גם אם תריץ את פאר קריי ודום 3 והאף לייף 2 בו זמנית.

אם כבר אני יקנה עכשיו כרטיס גיפור 6800 או GT או אולטרה וישאיר לעתיד עוד סלוק לעוד כרטיס כזה אם אני יצטרך... הבעיה שאין אולטרה ולבינתים ה X800 הרבה יותר טוב מה 6800 GT

הלוח לי עד כמה שידוע לי תומך בזיכרון של 400 ולא 500 ככה שזה בעיה להביא זיכרון מהיר יותר. או שיש לך פתרון לזה... הלוח כבר אצלי וכבר נפתח ככה שאותו אני לא יוכל להחזיר (הכרטיס מסך עוד לא אצלי) למעשה חות מהמעבד והלוח אני יכול *עדיין* להחזיר הכל.

המטרה שלי מהמחשב היא למעשה חצי שרת חצי מחשב ביתי

הזיכרון הרב שקניתי הוא לא סתם אלה בגלל שאני באמת צריך שתי גיגה זיכרון גם כי שהמחשב שלי יחזיק לי מעמד לא רק לשנה הקרובה.

רק תבין עד כמה אני חולה נפש: כרגע יש לי שתי מחשבים בחדר כשכל אחד מהם הוא מעבד 1.8 (אחד ואחד אינטל) וכל אחד עם גיגה .

בפועל זה לא נוח ולא יעיל כשאני רוצה לשחק במשחקים כבדים (אני בעיקר משחק ב CS:S ומשחק בו המון)

אגב למחשב הזה יחוברו עוד לא פחות משש הרד דיסקים של IDE שהם מהמחשבים הקודמים שלי (לכן הלכתי על ספק של 700W) אבל אתם (ניראה לי) מבינים קצת יותר ממני איזה ספק יותר טוב אז אני יחליף אותו.

יש לך המלצות מה אני עושה לגבי הזיכרון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...