האם אתם קונים משחקים צורבים מחבר, או מורידים..? אבל את האמת.. - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם קונים משחקים צורבים מחבר, או מורידים..? אבל את האמת..

צריכה המלצה למחשב

האם אתם מורידים משחקים, קונים או צורבים מחבר?  

960 הצבעות

1. 1. האם אתם מורידים משחקים, קונים או צורבים מחבר?

• רק צורב מחבר
    • רק קונה ! אין לי שום משחק מורד או צרוב.
    • מוריד..מה יש לי כסף לקנות?
    • אני לא משחק בכלל במשחקי מחשב...

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף אחד לא חושב על זה שבכך שאתם לא קונים אתם גם מוציאים שם רע לישראל וגורמים ליבואנים להתרחק מפה (דוגמא בולטת זה האקס בוקס שבגלל המקום הגבוה של ב"רשימה השחורה" לא מיובא באופן סדיר) וגם מונעים את ההמשך של הוצאת משחקים טובים

אם אף אחד לא יקנה, חברות המשחקים לא ימשיכו להוציא משחקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מוריד וגם לא מוריד כ"כ הרבה, בקושי אני משחק.

אגב אני פשוט חייב להגיב בעניין הקולנועים פה בארץ! זה פשוט שחיטה!

כל מעפן (אהמ "גלובוס" בעזריאלי) לוקח 35ש"ח לסרט!

אני פשוט לא מבין איך הקולנוע המעפן הזה בעזריאלי (גם הפרעות בתמונה וגם אולמות פיצפונים) מעז לקחת 35ש"ח לסרט!

ופעם אחת באתי לשם בלי ת.ז עם 3 חברים מעל גיל 17 (גם אני מעל) לכולם היה תז ואני שכחתי והם לא היו מוכנים להכניס אותי כאילו עושים לי טובה שהם נותנים להכנס ממש ככה! בסינמה סיטי אפילו לא ביקשו ת.ז לאותו הסרט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אעלק סרטי פורנו  ;D

זה היה הסרט "הטינה" שזה מעל גיל 16 וזה לא כאילו שאני נראה קטין או משהו רואים שאני מעל הגיל והם בכוח לא רוצים להכניס.

אגב לפני שבועיים בערך היה שם הפסקת חשמל בכל עזריאלי וזה היה באמצע הסרט איזה בלאגנים היה שם! כולם דרשו את הכסף חזרה ובהתחלה החוצפנים לא רצו להחזיר! אחרי שהם ראו שהאנשים שם משוגעים הם החזירו...

לפי הסקר אני רואה שהתוצאות צמודות ושנויות במחלוקת.. ;D

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שפעם כרטיסים היו עולים 27.50,

ואפילו לפני זה היו של 22 ש"ח.

פעם היו יותר טובים מהיום, היום אין כבר מה לראות בקולנוע.

מסכים.

היום כל הסרטים אותו חרא כבר לא עושים ששווה לראות, עושים מלאים באפקטים אבל עם עלילה מפגרת.

ובחזרה לנושא התראד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם חושבים שאני פריאר?

ברור שרק מוריד!!

אם הייתי צריך לקנות כבר החניות היום היו מליונרים!!

אני מוריד כל יום משחק חדש שהוא שווה 200 ש''ח...ושיחקתי כבר מלמעלה מ 200 משחקים אז נעשה חשבון קטן. 200X200 כמה זה?

כן,וכן זה 4000. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצטט משהו שכתבתי פעם...

אז אתם פשוט לא מבין כלום אם אתם חושבים שמשחק לא שווה 200 שקל...

ב80 שקל שאתה משלם על דיסק וב200 שקל שאתה משלם על משחק מחשב אתה משלם אולי (וגם זה אולי) 10 שקל על האריזה, החוברת, הדיסק הפוסטר והצלופן המגניב.

מה שאתה קונה זה למעשה קיניין רוחני... מישהו עבד כדי שהדיסק הזה יהיה קיים (ואני לא מדבר על העובד במפעל). בימאים, מיקסרים, כותבי שירים, נגנים, זמרים, מלחינים, עורכים, מעבדים מוזיקלים ומנהלי במה. לכולם - זה החיים שלהם, זאת העבודה שלהם. וכך בחשבון שעל מה שאתה משלם המדינה לוקחת 60% מיסים.....

הבעיה של הדיסקים היא לא רק במחירים, ומי שטוען שזה ככה פשוט משקר לעצמו. מי שאומר שאם דיסקים היו עולים 80 שקל אז הוא היה קונה - משקר. (כי אחרת למה גם מורידים?). חומר דיגיטאלי מהאינטרנט הרבה יותר נגיש. הרבה יותר נגיש מלצאת מהבית, לקחת אוטובוס לקניון, לגשת לבאג או לאופיס דיפו, לבחור משחק אחד מבין 59, לגשת לקופה, להוציא כרטיס אשראי ועוד לשלם על זה כסף (כסף כסף. כל אחד פה משחק לדעתי בין 10 ל40 משחקים בשנה - נגיד שהיה עולה 80 שקל משחק - בין 800 ל3200 שקל בשנה - הייתם מוציאים כל כך הרבה כסף על משחקים? - ועוד לא דיברנו על תוכנות...). הרבה יותר נגיש, ותמיד יהיה הרבה יותר נגיש, להוריד מהאינטרנט...

ומי שחושב שחברות המשחקים פשוט צריכות לחתוך מחירים מ50 דולר ל15, פשוט טיפש. הם לא יכולות לעשות את זה. הרווחים שלהם יקטנו - הן בדקו את זה. (מה גם כמו שהסברתי - לדעתי הורדת מחירים לא תגדיל כל כך את כמות הקונים...). הורדת מחירים אצלהם תחייב אותם להוזיל עלויות, לפטר עובדים מוכשרים ולהוציא משחקים הרבה פחות טובים לשוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...