גורלו של הכור האירני בבושהר - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גורלו של הכור האירני בבושהר

maverick

מה לדעתכם יקרה לכור האירני ההולך ומוקם?  

946 הצבעות

1. 1. מה לדעתכם יקרה לכור האירני ההולך ומוקם?

• ישראל תתקוף את איראן
    • ארה"ב תתקוף את איראן
    • האירנים יכנעו ויפסיקו לבנות
    • הכינו את המיקלטים!!!

Recommended Posts

צבא רגיל, לא משהו יוצא דופן... ושוב השאלה היא איך לעזאזל הם יגיעו לארץ ?

לירדן הם לא מגיעים בחיים...

הצבא הזה כנראה ילחם מול הצבא האמריקאי והבריטי אבל תכלס כמה זמן העליונות האווירית שלהם יכולה להחזיק מעמד ?

אם חיסלה את כל חילות האוויר בששת הימים אז במקרה הזה האמריקאים תוך מספר ימים טסים מעל אירן בחופשיות.

אבל במקרה הזה אני לא חושב שיהיה צורך בכיבוש המדינה כמו עם סאדם, כנראה שתהיה הפיכה פנימית ואם לא אז פשוט יהרסו להם את תוכניות הגרעין ויעשו עליהם מצור וחרם כלכלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מורטר, הצגת של כורים גרעיניים היא לא עילה למלחמה. אולם הכור נראה כמעט זהה בכל כור גרעיני בעולם, ככה שהצגת התמונות של הכור האיראני רק משטות בעולם, ומראות שהכור שלהם הוא בסך הכל כור כוח סטנדרטי. מה שקורה במבנים תת קרקעיים סודיים, זאתי עילה למלחמה, ואת התמונות הללו אתה לא תמצא בשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק על תשכחו דבר אחד הכי חשוב האיכות ולא הכמות....

מצד שני, לכמות יש איכות משלה... (והנה חידה: מי יודע מי אמר את זה?)

וד"א, לישראל יש גם כמות... אומנם זה לא תמיד משהו שמתקרב לכמות של צבאות ערב, ובטח שלא משולבים, אבל יחסית למדינה בגודל שלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד אוהב להסתכל על ההסטוריה במלחמות צבאות ערב תמיד אבל תמיד היינו בנחיתות מספרית, כמות הטנקים של צבאות ערב תמיד היה וגם עדיין רב יותר משל .

כמות המטוסים אז הייתה יותר משל היום זה כבר השתנה.

מה שניצח אז ומה שלדעתי ינצח היום זה איכות הציוד ואיכות האנשים זה דבר שלא השתנה לדעתי ולעולם לא ישתנה.

טייסים אין על מה לדבר וגם על שאר החיילות לא צריך להוסיף צה"ל הוא אחד מהצבאות המיומנים ביותר בעולם אפשר לראות את זה בתרגילים שצה"ל עושה מול מדינות הרבה יותר גדולות וחזקות.

עוד דבר הזכרתם טילים אני לא יודע כמה טילים יש לנו אבל יש לנו, דבר שני את הטילים הסורים צה"ל יכול לנטרל חלק די גדול מהם ע"י הפצצת פתע של אתרי השיגור השאלה היא במשחק הזה מי יפתיע את מי וראינו כבר בהסטוריה מה קרה שצה"ל הופתע(מלחמת יום הכיפורים) ומה קרה שצה"ל הפתיע(מלחמת ששת הימים) ככה שהכול פה זה עניין של מי יתחיל את המערכה לדעתי בכול מקרה אם לי יפילו פה איזו אטום אנחנו לא נפסיד!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח בכלל

הפצצות פתע של הטילים הסורים עוד אפשרי

אבל מה לגבי השיהאב 3 של איראן? שכחת אותם לחלוטין

הבעיה עם טילים זה שזאת פגיעה בעורף, באוכלוסיה אזרחית, מה שמוריד ברמות

את המורל של הצבא והמדינה כולה

מה שכן לגבי הצבא, אכן יש לנו איכותי יותר, אבל בפחות כמויות

(ואהבתי את הציטוט של טופ-גאן. של מי זה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה השיאב 3 הוא אכן איום אבל עדיין עם איום כימי אפשר להתמודד עם איום ביולוגי זו כבר בעיה הרבה יותר גדולה הבעיה הכי גדולה היא האיום הגרעיני.

השיאב שלוש לפי מה שאני יודע לא ממש מבצעי למרות שהיו לו כבר שיגורים מוצלחים אני עדיין מאמין שנשרוד כול עוד איראן לא תגיע לפצצה.

בקשר לכמות פשוט תסתכל מה קרה בעבר ותסתכל על המצב כיום הוא השתנה לטובתנו יותר מאשר לטובת צבאות ערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל בעבר איראן רק שלחה טנקים שלה לעזור במלחמה לשאר המדינות

הפעם היא כנראה גם תשתתף במלחמה

כמובן הרבה השתנה מאז

יש שלום עם מצרים וירדן, שלאף אחת מהן אין אינטרס גדול מדי להצטרף למלחמה

וכן יש נוכחות של ארה"ב במזרח התיכון ועיראק לא תחת שליטתו של דיקטטור משוגע

אז לך תדע מה יקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני הייתי אחראי על הנשק האטומי באיראן , הייתי יורה כמה טילים כלפי מעלה , בכל מיני כיוונים , ומקווה שהם יפלו ברדיוס כמה שיותר גדול , וגם שיפגעו בישראל כמובן .

wataway2go ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני הייתי אחראי על הנשק האטומי באיראן , הייתי יורה כמה טילים כלפי מעלה , בכל מיני כיוונים , ומקווה שהם יפלו ברדיוס כמה שיותר גדול , וגם שיפגעו בישראל כמובן .

wataway2go ....

מזל שהם לא חכמים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טילים בעלי ראש נפץ קונבנציונאלי הם בדיחה.

עם כל הרעש וההמולה סביב 52 טילי הסקאד שנפלו עלינו ב90 זה כל מה שהיה. קצת רעש והמולה.

נהרג אדם אחד, וגם זה לא כתוצאה ישירה מפגיעה של טיל.

שיירו את הטילים שלהם ויבושם להם.

בשביל האירנים לנייד כח צבאי משמעותי לגבול עם זה לוגיסטי אדיר ולא בטוח שהאירנים יוכלו לעמוד בו.

ההשלכות המשמעותיות היחידות של פעולה ישראלית כזאת לטעמי היא פגיעה ביחסים בינלאומיים עם מדינות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוללה אחת מסוגלת עד 6 בו"ז, ובארץ יפרשו  כאלה3

עוד משהו הלווינים שלנו יגלו את השיגור של הטילים האלה מהר מאוד ובמקרה כזה יש לישראל את הזכות להגיב חזרה בטילים, אלה אם זה יהיה באמצע מתקפה אמריקאית על איראן אז בטח אנחנו ניתבקש לא להתערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...