בעייה עם A7V133-C - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם A7V133-C

Ewingum

Recommended Posts

לחבר שלי (אריאל, חבר גם בצוות טכנו) יש בעיה מסויימת עם הלוח אם (A7V133-C):

כאשר מדליקים אותו עם איזשהיא קונפיגורציה (חוץ מאחת שתתואר בהמשך) אז המחשב משמיע ביפ ארוך ונסגר (לא מופיע כלום על המסך).

חוץ מקונפיגורציה אחת בה הוצאנו את הזכרון מהSLOT שלו ואז המחשב פשוט נדלק ונתן צליל נורמלי שאומר "אין זיכרון".

ניסינו הכל, ממעבדים שונים, דרך שונים, הוצאת , וכו' וכו'...

למישהו יש רעיון/הערה/הארה/תרומות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם אם המעבד תקין או הזיכרונות אז יש בעיה בלוח עצמו או בכררטיס מסך!

תוציאו את כל הכרטיסים שלא חשובים כמו /קול....

יכול להיות שמשיהו העלה את הfsb ליותר גבוהה או שישחק עם ההגדרות וגרם לזה תנסה לעשות clr _cmos ויכול להיות שזה יפתור לך את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שמשיהו העלה את הfsb ליותר גבוהה או שישחק עם ההגדרות וגרם לזה תנסה לעשות clr _cmos ויכול להיות שזה יפתור לך את הבעיה

לא clr_cmos אלא יש לך jumper שקובע אם השעון נקבע לפי jumper free mode או לפי כיוון ידני. תעביר אותו לידני ואז עם ה deep switches תקבע את מהירות השעון למהירות הנכונה של המעבד. תדליק את המחשב, תקבע ב את הפרמטרים על auto, תחזיר את ה deep switches וה jumper למצב jumper free ותפעיל את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כרטיס מסך:

ניסינו כרטיסי מסך שונים, מעבדים שונים, זכרונות שונים... בקיצקץ זה לא הISSUE כנראה

לגבי הFSB ושינוי בג'אמפרים, אני אבדוק איתו את העניין, אני לא חושב שהוא העלה את הFSB בכל כך הרבה (אבל הוא כן חובב , ובכל זאת...)

TNX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כרטיס מסך:

ניסינו כרטיסי מסך שונים, מעבדים שונים, זכרונות שונים... בקיצקץ זה לא הISSUE כנראה

לגבי הFSB ושינוי בג'אמפרים, אני אבדוק איתו את העניין, אני לא חושב שהוא העלה את הFSB בכל כך הרבה (אבל הוא כן חובב , ובכל זאת...)

TNX

קרה לי מקרה דומה עם לוח ישן של shuttle לבסוף זה היה הלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...