סקר: לכמה מחברי הפורום יש רשיון נהיגה? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: לכמה מחברי הפורום יש רשיון נהיגה?

Raul

לכמה מחברי הפורום יש רשיון נהיגה (לא חייב רק של מכונית, זה יכול להיות גם אופנוע וכו'...).  

930 הצבעות

1. 1. לכמה מחברי הפורום יש רשיון נהיגה (לא חייב רק של מכונית, זה יכול להיות גם אופנוע וכו'...).

• יש לי רשיון נהיגה.
    • עכשיו אני לומד נהיגה.
    • אין רשיון נהיגה.
    • יש לי רשיון מסוג אחר (טיס, חללית, פורמולה 1, אופנוע וכו'...)

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה סוג מאוד ספציפי של מארב, ושוטרים לא עושים אותו.

יוW איזה כבד אתה !?!?!   :kopfpatsch: תאמין לי שאני יודע בדיוק מזה ! אמרתי את זה מתוך ציניות, ברור שזה לא אותו דבר ואפילו לא קרוב ביעוד שלו . אבל בשורה התחתונה זה מארב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא יודע מה זה אלמנת קש:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=1424

ובחזרה לנושא, היום סוף סוף עברה בקריאה ראשונה חוק מירוצים בארץ, אולי סוף סוף, ילדים קטנים עם הרכבים שלהם יוכלו להתפרע במסלול במקום על הכבישים, למנוע הרוגים מיותרים בכבישים...

אבל כמובן כמו כל דבר בארץ, יקח שנה- שנתיים עד שיסדירו את החוק, ועד שיבנו המתקנים, ועד שימצא התקציב, כבר מלא טיפשערה יהרגו/ או יפצעו בגלל שהם חושבים שהם שומכר.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3039933,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת סדרה 3 קופה שנת 92 אם אני לא טועה

זאת E36

מודל 1993

E30 זה הסדרה הישנה

E36 זה מ 92 עד 2000

מ 2001 E46

זאת קופה אגב היא יותר רחבה וגדולה מפז'ו 405..נמדד ונבדק יש לי שכן עם כזאת.. 318IS קופה י-ד-נ-י-ת - אין הרבה ידניות בארץ..האוטו יבוא אישי עלה לארץ ב 1996.

אוטו מדהים 150 כ"ס הנעה (הנאה) אחורית...עברתי כמה קורסי נהיגת מרוצים בחו"ל נהיגה ורכיבה אצלי זה אהבה מגיל 0 מגיל 12 בערך התחלתי לרכב על אופנועים...

האוטו הבא שלי כנראה יהיה גם בעל הנאה אחורית כל המכוניות שלי בעצם היו עד עכשיו...או אימפרזה טורבו  :D .

אבל נמאס לי ממכוניות כרגע אני רוצה שטח שטח אופנועים בוץ... :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...