"פנטיום 4 עם מסך 19 אינץ', היום בערוץ הקניות"... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"פנטיום 4 עם מסך 19 אינץ', היום בערוץ הקניות"...

Milford Cubicle

Recommended Posts

וואי!

שמעתי את התקציר בפרסומות בערוץ 2, וחשבתי לפתוח ת'רד, אבל אמרתי, מה הטעם?

הלוואי ויכולנו להגיע לתקשורת, ולתת הסבר מלא ומקיף ל- מה לקנות.

רציתי להוסיף שרק כאן, באינטרנט, אני מוצא מידע וגם אנשים בגובה העיניים שלי. בביה"ס אין אף אחד שמבין בזה לעומק כמו שאנו מבינים, אין עם מי לדבר.

חברים שלי קונים מסכי "פרוויו" עלובים, מעבדי 4 ועוד חרא שמתלווה לזה...כשאני אומר שהפנטיום 4 לא טוב ומנסה לתת הסבר, אז אני מקבל תשובה כמו: אזמה, עכשיו יש לי ג'יגה הרץ וחצי במחשב...

לא מבינים שמעבד לא נמדד לפי מהירות שעון בלבד!!!

אני מנסה להזיז עינינים לכיוון איכות מוצרים, חנויות כמו פנדה, TBC וזיגזג,קניה נכונה כמו , אבל אף אחד לא מוכן לקבל את הדברים...וחבל.

שיהיה... cwm36.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להוסיף שרק כאן, באינטרנט, אני מוצא מידע וגם אנשים בגובה העיניים שלי. בביה"ס אין אף אחד שמבין בזה לעומק כמו שאנו מבינים, אין עם מי לדבר.

חברים שלי קונים מסכי "פרוויו" עלובים, מעבדי 4 ועוד חרא שמתלווה לזה...כשאני אומר שהפנטיום 4 לא טוב ומנסה לתת הסבר, אז אני מקבל תשובה כמו: אזמה, עכשיו יש לי ג'יגה הרץ וחצי במחשב...

לא מבינים שמעבד לא נמדד לפי מהירות שעון בלבד!!!

אני מנסה להזיז עינינים לכיוון איכות מוצרים, חנויות כמו פנדה, TBC וזיגזג,קניה נכונה כמו , אבל אף אחד לא מוכן לקבל את הדברים...וחבל.

שיהיה... cwm36.gif

בידיוק כמו אצלי, נכון ילדים מעצבנים???קנים דברים בלי שהם יודעים אליהם כלום, אני תמיד בודק פעמים ואף יותר כשאני קונה משהו.

אני כבר היתייאשתי מהאנשים האלה, שיבזבזו כמה כסף שירוצו, אבל שאחכ לא יבכו על ביצועים עלובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש במקרה יצא לי לראות את ההתשדיר שהיה לפני כמה דקות בערוץ הקניות על המחשב פנטיום 4 1.5 עם מסך 19 לא ידוע + צורב + דיגטלית של agfa (חייב לציין שהיא שווה 600!!!)...

כל זה הזה ב6000...

אני חייב לציין שבמבט חטוף העיסקה נראת לא רע בכלל אבל...

המחשב הזה הוא חרא דבר!

נו באמת... זה מסך 19 נורמלי??... שלא נדבר על המעבד פ4 1.5!!! מה ההתלהבות אני לא מבין?

ואני בטוח שיהיה לזה הרבה קונים כי זה נראה מרהיב למי שלא מבין קצת עניין.

למה לא לעשות כזאת חבילה עם מעבד של AMD? ומסך קצת יותר נורמלי?

אני לא מבין אנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...