דיון מרוכז על UPS(אל פסק) , כל השאלות שיש לכם - לכאן. - עמוד 6 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על UPS(אל פסק) , כל השאלות שיש לכם - לכאן.

elad_jacoby

Recommended Posts

אני מעדיף לייצג את התפרנים בהודעה הזאת.

אני אישית מעדיף לקחת את הסיכון. הסיכוי שברק יפגע בבית שלי הוא קטן,ואולי הסיכון של נפיילות מתח ושאר הדברים הוא יותר גבוה,אבל במחיר של אל פסק שכל מה שהוא עושה זה למנוע תופעות שכאלה ואפילו לא מביא זרם יציב ונקי מהפרעות אני עמדיף לקחת את הסיכון.

חוץ מזה שעכשיו אני יודע שאם יש הפסקת חשמל אז צריך לנתק את המחשב מהחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טל, קניתי השבוע את ה PR-600, מוקדם מדי לכתוב ביקורת עליו, אבל הוא מגיע עם תוכנה שבין השאר מראה את העומס בכל רגע על ה UPS

אצלי הוא מראה רק 30-35% אני מחבר לUPS: מחשב P4 2.4G, 2 HD, ספק 300W, ומודם כבלים (ללא מסך)

נראה לי שאם תוותר על המסך הUPS יסחוב ללא בעייה את המערכת שלך.

35% זאת אומרת שיחזיק לך יותר זמן לעבודה בנפילת חשמל.

אבל- איך לא לחבר מסך...? מה הקטע כאן? איך אני יראה משהו שיפסיק החשמל?

אני יסביר לך משהו לגבי העבודה שלי על המחשב-

אני עורך במקצועי. כאשר אני ישב ויערוך קליפ/חתונה, ויפול החשמל, אני מהר צריך לסיים את הפעולות שלי בעריכה ולכבות את המחשב.

בלי מסך- זה בלתי אפשרי. מבין?

וחוץ מזה מסך LCD זה עוד 35W, להבדיל מ CRT שהוא בסביבות 70-80.

ולגבי ה - EVERPOWER 1000 ב 500 שקל.

החברה הזו נחשבת טובה ואמינה, או סתם עוד שם?

אשמח אם תתיחסו ל 2 הדברים שכתבתי.

תודה ושבת שלום לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפילות המתח היכן שאני גר הן בד"כ של מספר שניות, כך שאין לי צורך בחיבור המסך (יש לי גם LCD, אולי אני אבדוק כמה הוא מעמיס)

התוכנה שבאה עם הUPS יודעת לעשות SHUTDOWN מסודר לWINDOWS, כך שכל מה שאתה צריך זה לשמור את העבודה שלך (שלפחות בכל התוכנות שאני משתמש, יש צרוף מקשים לשם כך... CTRL-S.... אז לא חייבים מסך)

UPS בסדר גודל שאתה מחפש לא יחזיק את המחשב (עם או בלי מסך) יותר ממספר קטן של דקות, אז אם תהייה באמצע פעולה ארוכה של עריכת ווידאו, היא ככל הנראה לא תספיק להסתיים.

בקשר לEVERPOWER, שאני חיפשתי UPS גם חשבתי על כל החברות הזולות/פחות מוכרות, אבל החלטתי ללכת על חברה מוכרת בעלת שם טוב ויותר חשוב אחריות של 4 שנים, כי אם כבר אני משקיע במשהו שישמור לי על המחשב\עבודה נראה לי ששווה להוציא עוד 100-200 ש"ח ולקבל (כנראה) משהו עדיף.

(כמובן יכול להיות שEVERPOWER הוא מוצר מצוין.... אבל.... שמישהו אחר יבדוק :) )

חשוב גם זמן האספקה.... כי אספקה של 21 יום... והחורף הישראלי יסתיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסרב לשלם 400 שקלים כל שלוש שנים רק כדי לקבל פוליסת ביטוח כאשר אני לא יודע את המספרים האמיתיים.

באתר של חברת החשמל אומרים שהוגשו בין ה 1-6/2003 כמעט 4500 תלונות,מתוכן 34% "מוצדקות"

בחיים שלי לא נהרס לי מוצר חשמלי בגלל ההפרעות, בחיים הבניין שלי לא קיבל מכת ברק (מה כן שיש הארקה בבניין), ומספר הפסקות החשמל בחורף הוא קטן. אני לא רואה סיבה לשלם כל כך הרבה כסף רק בשביל "הביטחון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן כל אחד ושיקוילי הביטחון שלו.

לך אולי לא אכפת אם תיהיה באמצע המשחק, ויפפול המחשב. מקסימום "הלך השלב"...

אצלי זה אחרת, הסברתי כבר. בשבילי המחשב זה פרנסה, ומספיק יום אחד שאני יהיה "מושבט" אני כבר יהיה בהפסדים ולחץ עבודה.

לגבי חיבור המסך-

נכון לכל תוכנה יש CTRL+S , אבל אתה יודע, אם אני יהיה באמצע רנדור/פעולות שונות, לך תדע מה "מתחבא" מאחורי מצביע העכבר.

כמובן אני לא מצפה לחצי שעה, אבל 8-10 דקות זה מכובד.

אז ה 600VA של אדוויס, יתאים לי? בזה מסתכמת התשובה שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תעשה ניסוי קטן שיועיל גם לך וגם לנו-

נתק את החשמל, ותתחיל למדוד זמן, עד הרגע שממש ממש קריטי לפני כיבוי המחשב.

ככה נדע בדיוק אם הוא טוב. אולי הוא באמת 2 וחצי דקות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי ניסוי קצר (מאוד...) ניתקתי את המתח של הUPS (מחשב + מודם כבלים ללא מסך)

התוכנה שבאה עם הUPS מזהה את הניתוק ומתחילה לספור 5 דקות (אפשר לשנות - 5 זה ברירת מחדל) עד לכיבוי מסודר של המחשב

הסתכלתי על המד של מצב הבטרייה (שנמצא ב100% במצב רגיל) הוא ירד ישר ל68%... חיכיתי 4 דקות (לא רציתי לעשות איתחול) המד בטרייה ירד עד ל62% ואז החזרתי את החשמל

בקיצור... נראה מבטיח בקשר לזמן שיש לפני שהUPS קורס... אבל לא בדקתי את השפעת הוספת מסך LCD (אולי פעם הבאה שאעשה RESTART)

----

מדובר ב UPS ADVICE PR600 שמחזיק P4 2.4 עם 2HD ו 512RAM ושני כוננים אופטיים כרטיס מסך ATI9200, כרטיס TV וספק HEC300 + מודם כבלים חיצוני

מקווה שהמידע עוזר למישהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת על התוכנה של Advice

תמיד כשמנתקים אותה מהחשמל המצב של הבטריה יורד ל-69%, זה פשוט מדידה תחת עומס.

התוכנה באה עם הגדרות של כיבוי תוך 5 דקות מרגע הפסקת חשמל ו-30 שניות מרגע שהבטריה קריטית (כמובן שהזמן הקצר מביניהם) אם רוצים שהמחשב יכבה רק כשהבטריה במצב קריטי אפשר להגדיר את הזמן מרגע הפסקת חשמל לזמן מאד גבוה.

אני עם ה-PR750 החזקתי 17 דקות עד למצב הקריטי עם המחשב הנוכחי שלי.

התוכנה די מעצבנת, כל פעם שיש נפילת מתח/הפסקת חשמל קופצת לך הודעה מעצבנת שלא מצאתי דרך לבטל.

כיום אני עובד בלי התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה די מעצבנת, כל פעם שיש נפילת מתח/הפסקת חשמל קופצת לך הודעה מעצבנת שלא מצאתי דרך לבטל.

כיום אני עובד בלי התוכנה.

וואו, אז זה מסוכן ! (בשבילי).

אני עורך וידאו ואם יידוע לך, לפעמים אני דוגם/מעתיק/מרנדר. כל פעולה של המחשב ברקע עלולה להפסיק פעולות עריכה כאלה, לכן גם במחשבים למטרת עריכה אין אנטי וירוס (שלא ירוץ ברקע).

הודעה זו תהרוס לי את העבדה שלי...

יש משהו לעשות בנדון?

ל- amirn -   אשמח מאוד אם תוכל לעשות את הניסוי עם מסך LCD, מהר ככל האפשר ולכתוב לנו פה (ולי בפרט), כי אני רוצה כבר לבהזמין ואני מתלבט בין ה 600 ל 750 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון שאני מצאתי לבעיה היא פשוט לא להתקין את התוכנה

סה"כ מדובר על גרסה מלפני שנה, אולי מאז השתנה משהו ואולי פשוט יש אפשרות לבטל את ההודעה ולא מצאתי אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- amirn -   אשמח מאוד אם תוכל לעשות את הניסוי עם מסך LCD, מהר ככל האפשר ולכתוב לנו פה (ולי בפרט), כי אני רוצה כבר לבהזמין ואני מתלבט בין ה 600 ל 750 .

מסך LCD צורך בסביבות ה 30W - בערך כמו 2-3 הרד דיסקים\כוננים אופטיים... זה באמת זניח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בכל זאת זה צריכה... דבר המשפיע על ה אל פסק...

מה גם שלי יש 4 הארד דיסקים,כונן וצורב , כרטיס 9600XT, וכרטיס עריכה CANOPUS (מורכב מ 3 כרטיסים ב 2 קומות על PCI אחד),

שיודע לזלול הרבה חשמל...

זה הפחד שלי...

600 יספיק לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...