דיון מרוכז על UPS(אל פסק) , כל השאלות שיש לכם - לכאן. - עמוד 7 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על UPS(אל פסק) , כל השאלות שיש לכם - לכאן.

elad_jacoby

Recommended Posts

תעשה לו בדיקת "נפילה" תוציא את הכבל של החשמל לראות אם הוא באמת מחזיק

נראה לך שהייתי אומר שהוא מחזיק בלי לבדוק את זה? מה חשבת שחיברתי לחשמל ובגלל שהמחשבים עלו אז אמרתי שמחזיק לי HEC300ART ופנטיום 3 ו LG17? חוצמזה, אם האל פסק הזה מספיק טוב בשביל להחזיק את שרת החשבשבת של חנות מחשבים מוכרת הוא מספיק טוב בשבילי. בפעם הקודמת קניתי ADVICE והנה הוא הלך אחרי כ 3 שנים. חלאס. אפשר לחשוב ש ADVICE זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, אבל זה בקירוב ,והערכה.

וגם, למשל כתבת ש 360W ניקח 600VA- זה אומר שיתן לי את הזמן המקסימתי שמוצהר עליו, כלומר אני יכול לקחת גם 600VA

ולהשתמש בהספק של 400W, אך יתן לי פחות זמן וכח, הבנתי נכון?

היום אני צריך כבר להזמין וחשבתי להזמין את ה ADVICE PR600. ה 750 יקר יותר ופחות מוצדק ביחס.

בחירה נכונה, ונבונה ? 

(הספק שלי 400W אבל לא מנצל את כולו).

עכשיו שמתי לב למשהו מוזר(לגבי אחריות):

חנות אחת- נותנת אחריות 4 שנים באתר הלקוח.

לחץ כאן

חנות שניה- אחריות 4 שנים למערכת ושנתיים למצבר (ולא כתוב איפה)

לחץ כאן

חנות שלישית- 3 שנים במעבדות החברה.

לחץ כאן

מבלבל מאוד, ומה באמת נכון...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החישוב הוא מדוייק לרוב הדגמים. אולם, ישנן יוצאי דופן כגון, חברת APC אשר שם הספק ה-WATT לכל VA נתון יותר גבוה. כמו כן, באל-פסק של חברת ADVICE PRP750 אמור להיות 450W אולם הוא רק 375W. לחילופין דגם PRP650 הוא בעל הספק של 325W. האל פסק PR600 הוא במדוייק 360W  ע"פ נתוני החברה. בדגמים PRP יש חיבור למחשב, ובנוסף מנורת חירום.

החישוב הוא פשוא מ-W ל- הוא W*1.67=VA.

מ- ל-W הוא VA*0.6=W

במחיר של 535 ש"ח אתה יכול לקנות gamatronic 750VA עם שתי שנות אחריות בביתך.

אגב יש למישהו דעה לגבי המוצרים של חברת PCSTAR ו-IPPON.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GAMATRONIC ? פעם ראשונה אני שומע...

הם לא גנריים...?

נחשבים אמינים?

הדגם שהבאת של ה 750 נחשב טוב יותר מ ADVICE PR 600 ?

מי "לוקח"?

אשמח אם תענה במהרה, כי כבר הסמנתי ואני רק צריך לחזור אליהם עם פרטי האשראי... ככה שזה עניין של חצי שעה גג..

תודב רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמאטרוניק זו חברה ישראלית אשר מייצרת את מוצריה בארץ.

http://www.gamatronic.co.il/?id=13

היתרון בגמאטרוניק הוא שיש 4 שקעים. שתיים לאל-פסק ושתיים כמייצבי מתח.וזמן הטעינה הוא 4 שעות.

אינני יודע מה ראוי, גם אני מתלבט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tal h הבנת ממש לא נכון, ואני חוזר על זה כבר בפעם השלישית בתראד הזה

לקנות אל פסק עם הספק נמוך יותר מהצריכה שאתה צריך זה פשוט לזרוק כסף לפח, זה לא שהוא יחזיק 2 דקות במקום 10, הוא פשוט יכבה מיד בלי להחזיק אפילו שניה אחת.

אני יודע מניסיון ש-600 בן שנתיים לא מחזיק P4-3Ghz עם 2 רפוטרים (ספק Hec300W) ומסך CRT17. לא מחזיק = נכבה מיד כשיש נפילת מתח/הפסקת חשמל.

על ה-PR יש שנתיים אחריות על המצבר ו-4 שנים על המעגלים החשמליים, איפה בדיוק האחריות אין לי מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהוא יגיע, אני יפעיל ויבדוק.

יבדוק כמה זמן מחזיק, כמה עם מסך כמה בלי ואם בכלל הוא יפול כמו שאמרת.

לא מוצא חן בעיני? נופל ? בעיות? מחזירים...

וכמובן שאני ידווח לכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מחשב חדש אתמול, ואני שוקל ברצינות לקנות לו UPS כדי שלא ישרף כלום בחורף המתקרב ובא.

אני חייל, ככה שאין לי המון כסף לבזבז על UPS מקצועי, אז אני ישמח אם מישהו ימליץ על UPS נחמד, לא זול מדי, לא יקר מדי שיציל את המחשב שעת צרה :)

תודה רבה,

Tall-Guy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לאחר כל הדיונים בפורומים והרצון שלי לגונן על המחשב מפני הפרעות ונפילות מתח,נזכרתי בשני UPSs שיושבים בבית לאחר ש"מתו".

הגעתי למסקנה ההגיונית שהם לא מתו פשוט נגמר המצבר, ועכשיו אני מחפש לקנות מצבר מתאים.

פניתי לאדוויס אבל השירות שלהם כל כך מהיר שכמובן שעדיין לא קיבלתי תשובה.

האם משהו יוכל להפנות אותי היכן אני מוצא מצבר לADVICE UPS 650VA.

כאשר המצבר עצמו הוא:

YUASA

NP6-12

12V,6Ah

תודה על העזרה מראש.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני קונה מחשב חדש.. וזה בדיוק בחורף... אז דבר ראשון אני לא רוצה להשקיע יותר מ- 500 - 600 ש''ח ( מה מחיר ממוצע לספק איכותי כיום בכלל ???) ואלו חברות איכותיות מומלצות?

תודה מראש מאור :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...