X600XT VS 6600GT - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X600XT VS 6600GT

gggilad13

Recommended Posts

שוב:

הדגם עם ה-D הוא 6600GT "רגיל", משמע מהירויות סטוק, יחידת קירור אקטיבית ללא .

הדגם עם ה-VP הוא 6600GT "מיוחד", משמע מהירויות גבוהות מהסטוק, יחידת קירור פאסיבית ויכולות .

קאפיש?

הבנתי... הקירור פאסיבי שווה משהו לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חייב VIVO

למה המחשב שלי מחובר לYES

ואני מת להפטר מהכרטיס טלויזיה הגרוע שלי ונראה לי בכרטיס מסך עדיף מלקנות כרטיס טלויזיה

אין לי בעיה עם קרור פאסיבי אם הוא מוצלח. אישית, יהיה לי קצת קשה לדעת שהקירור הוא פאסיבי בלבד כי אני זוכר טוב מאד כמה כרטיסי מסך שלא קוררו היטב בעבר, סבלו מבעיות חום קשות. אם הפתרון הוכח כמוצלח, אדרבא. מה שעוד מפריע לי זה המשקל הרב שצלעות הקירור הכפולות מפעילות על ה-PCB של הכרטיס. שוב, אם הפתרון מוצלח - כלומר מדובר בחלוקת משקל נכונה ומהנדסי ג'יגה-בייט וידאו שהכרטיס מסוגל לעמוד בזה - משהו שאני מניח שהם עשו, אז אין חשש.

*לדעתי*, אם אתה חייב זה הכרטיס בשבילך; הגרסא הזו היא הזולה מבין כל ה-6600GT אשר יש לה יכולות , מה גם שאתה מקבל צ'ופר בדמות מהירויות שעון גבוהות יותר בסטוק. מה שכן, העניין עם הקירור הפאסיבי הוא היחיד אשר שנוי במחלוקת. מצד שני, הביקוש לכרטיס הזה די גבוה לפי מיטב הבנתי.

שורה תחתונה, עשה אתה את השיקולים שלך: אני לא הייתי צריך ומסתבר שהגרסא הזולה עם הקירור האקטיבי טובה לא פחות באוברקלוק. לכן היה לי קל להחליט ללכת על ה-NX66T128D. אם הייתי בנעליך, אין ספק שתוספת ה-200 ש"ח על פני הגרסא הזולה שווה את זה ולכן הייתי הולך על ה-NX66T128VP.

אני שוב מדגיש שזו החלטה שלך ואני לא אחראי לה בשום אופן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה אני קונה מלוג'יק פי סי ואין להם את הג'יגה בייט והזמנתי את האלבטרון אבל מה הם אומרים שהם לא יודעים שזה בא עם VIVO וזה נשמע לי מוזר עד שנכנסתי לאתר של אלבטרון ואני רואה שבאמת הורידו עכשיו את הVIVO כוס אמא שלהם מה אני יעשה עכשיו

http://www.albatron.com.tw/english/it/vga/specification.asp?pro_id=121

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...