"ספק כוח גנריק" - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ספק כוח גנריק"

AMD Sempron +3100

Recommended Posts

"היו לי מסכים כחולים"? מה הקשר לספק ?עובדה שציינת שהמסך הכחול חזר פעמיים בשנה האחרונה אחרי שהחלפת ספק !

בדרך כלל מסך כחול זה בעיה במערכת ההפעלה/חוסר במשאבים/זיכרון פגום.

ב 98 ו ME זה לרוב באגים :yelclap: לא יציבה בשיט חבל על ההתקנה עדיף להיות בלי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם היית מבין לא היית רושם...

ספק ג'נרי אכן גורם למסכים כחולים ואם היית קורא בעיון היית מבין שהמסכים הכחולים נגרמו לו אח"כ לא בגלל הספק!

קיצר אמרו לך מלא שלא עדיף ספק ג'נרי ואני בהחלט מסכים איתם, אתה לא רוצה להקשיב? אל תקשיב אבל אל תטעה אחרים.

אני לא יתפלא אם תבוא אחר כך ונגיד אמרנו לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב יש לי שכנה תימניה עם 1 עליו השלום והמחשב עובד עם ספק גנריק משנת 1997 !!!!!!

רוצה את הטלפון שלה לשאול אותה ?   :lol:   :lol:  :lol:  :lol:

ולא היו לה שום מסכים כחולים ושום ריסטרטים !

טוב מיצינו את הנושא  :hi: שכל אחד יבין מה שבא לו...לפי דעתי חבל להשקיע סכום כסף גדול על .

הספק שלי הוא STAR גנריק והוא משנת 2000 ! - 250 W והחדש הוא 480 W חברה גרמנית גם גנריק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בפנטיומים למניהם עוד מ94 מימי הפנטיום 1 90Mhz,כל הזמן רק עם ג'נרי,עד שקניתי כרטיס מסך מהדור הלפני אחרון (כאלו שזקוקים ל"מיץ" מהספק) עם המפרט הנוכחי שלי,והספק שרף או יותר נכון קיצר את הכרטיס לאחר 30 דקות!!

אז אני מבין אלו שימליץ על ספק-כח לא ג'נרי,ללא שום ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב יש לי שכנה תימניה עם 1 עליו השלום והמחשב עובד עם ספק גנריק משנת 1997 !!!!!!

רוצה את הטלפון שלה לשאול אותה ? :lol::lol: :lol: :lol:

ולא היו לה שום מסכים כחולים ושום ריסטרטים !

טוב מיצינו את הנושא :hi: שכל אחד יבין מה שבא לו...לפי דעתי חבל להשקיע סכום כסף גדול על .

עדיף שלא תכתוב עם ה"חוכמה שיש לך", זה מראה שאתה לא מבין בגרוש, 1 זולל חשמל כמו 9800 פרו או משהו בסגנון? עשה טובה, אתה רוצה לנסות קח מחשב וחבר אליו ספק ג'נרי של 300 וואט עם 6600GT ואז דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מיצינו את הנושא :hi: שכל אחד יבין מה שבא לו...לפי דעתי חבל להשקיע סכום כסף גדול על .

אני שמח שהגעת למסקנה הזאת , נו עכשיו דעתך השתנתה?(שני עמודים שלמים עם סיפורים של אנשים שנשרף להם הספק הג'נרי , לא מספיקים לשכנע אותך?)

אם לא , אז באמת שאין לי מה להגיד לך יותר...

אני מרוצה לפחות שאם משתמש שלא כ"כ מבין יכנס לדיון הזה , הוא ידע בסופו של דבר מה לבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשב בייתי ממוצע שאין עליו התקנים זוללי מתח כמו פנטיום 2,3,4,ספרון, וכו' עם כרטיס מסך סטנדרטי גיפורס 4,5 או רדאון 9200 וכו' גנריק הוא מעולה ! מקווה שבזה תסכימו איתי  :o

***לא ניסיתי עדיין את ה 9800 כדי להגיד לך :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין , ג'נרי אף פעם לא יהיה מעולה , זה שהוא יחזיק מערכות מחשב מינימליות ללא בעיות , לא אומר שאם פתאום תהיה קפיצת מתח בחשמל הוא לא יוכל להישרף.

כמובן שגם ספק איכותי יוכל להישרף בקפיצת מתח , אבל הסיכויים הם בהרבה יותר קטנים מאשר ספק ג'נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני עובד בחברת מחשבים (שמוכרים לעסקים בעיקר)

כול הספקים שאנו מוכרים הם של CODEGEN

זו לא חברה בעלת שם

הספק עצמו לא יקר (40 דולר עם המארז ושני מאווררים)

רוב הפעמים שאנו מחליפים ספקים מדובר רק בספק ולא בעוד חלקים (95%).

בכמעט תמיד מדובר בתוצאה של הפסקת חשמל או תנודות במתח של החשמל.

זאת פשוט טעות לצאת מנקודת הנחה שאם הספק ישרף הוא "יקח איתו את המחשב"...

ולעומת זאת ספק איכותי שורד יותר טוב הפסקות חשמל וקפיצות מתח (מבחינת הגנה על עצמו, ובעיקר על רכיבי המחשב)

נ.ב

1. תמיד אפשר לתבוע את חברת חשמל על נזק למחשב מקפיצת מתח

2. חשוב מאוד לרשום את התאריך/ שעה של הפסקת החשמל (יש לחברת החשמל מעקב על כל התקלות בארץ)

3. אם יש לך תאריך/שעה + אישור טכנאי שהמחשב נשרף כתוצאה מהפסקת חשמל החברה כמעט תמיד "תסגור עניין" מחוץ לבית משפט

:smile1:

אני חושב שהרבה אנשים בחברת חשמל לא רוצים שתדעו את זה...  :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוני היקר, גם אני עם ספק ג'נרי אך קרה לי לא פעם ולא פעמיים שנשרף לי חלק במחשב בגלל הספק. לצערי אני עדיין עם ספק ג'נרי בגלל בעיות תקציב אך אם תיהיה לי הזדמנות להחליף, אני אעשה זאת ברצון!

בקשר ל"עובדות" שלך, נכון ש 805 משתמשים בספק ג'נרי, אתה יודע למה? כי אותם 80% קונים ב"סופר" ושם הם מחזיקים ציוד "פשוט" בגלל שזה יותר משתלם להם. אם כל חנות הייתה מחזיקה ספקים נורמאלים ולא יקרים (HEC) אז תאמין לי שה 80% האלו היו נעלמים. במידה ולא הבנת, אותם 80% לא כל כך מבינים מה שהם קונים, הם פשוט קונים את מה שנראה להם "חזק" (אינטל 4 3 GHZ) אני בטוח שאם אותם 80% היו מתעניינים קצת באתר המצוין הזה הם היו מבינים וקונים דברים שבאמת חזקים ולא שטויות.

ד"א אם אתה רוצה לראות את היציבות אז אני אומר שבערך 5 אנשים שיש להם ספק עם "שם" יתנו SS מאוורסט עם המתחים ועוד 5 אנשים עם ספק "בלי שם" יתנו SS של מתחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ER ספק מצויין, הוא TRUE WATTS, הכוונה שהוא באמת יתן לך 300W

מה שאפילו ספק ג'נרי 420W לא יתן לך..

הוא יציב ואמין, אבל בכמה שקלים יותר אתה יכול לקנות את ה ART שעבר יותר אישורי תקנים, ולדעתי הוא השקעה קצת יותר חכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ART גם יותר שקט , עוד סיבה להוסיף כמה שקלים ולקנות אותו ;)

ד"א אם אתה רוצה לראות את היציבות אז אני אומר שבערך 5 אנשים שיש להם ספק עם "שם" יתנו SS מאוורסט עם המתחים ועוד 5 אנשים עם ספק "בלי שם" יתנו SS של מתחים
לבדוק מתחים עם תוכנה זה פשוט לא אמין , אתם רוצים לעשות בדיקות תיקחו מולטימטר...(שיתן לכם תוצאות אמינות)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...