חזרתי לארץ עם הרבה מתנות ליי וצריך עזרה כנסו ותראו.... - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי לארץ עם הרבה מתנות ליי וצריך עזרה כנסו ותראו....

ye_3333

Recommended Posts

אז כך אולי באמת זה מטורף אבל אפשרי (עובדה) בכול מקהר תמונות נתונים הכול הכול יגיעו מחר מבטיח אבל שוב זה יהייה נתונים של 4.3 גיגה הרץ כולל ht כולל הכול..

הזיכרונות עובדים נכון לעכשיו 269 או 270 ב 1:1 עם 3.3 וולט (בזכות הבוסטר)

עכשיו אתה אומר קסקייד של 3 אתה מיתכוון 3 קומפרסורים מחוברים??

עכשיו שאתה אומר שאפשר עם הרבה עבודה וזמן וכו כו לעשות מהמערכות האלה מלכות יופי אתה מיתכוון שאפשר להוציא ממהם יותר?? אולי תפרט בזכות מה?? כיאלו מה כבר אני יכול לשנות אצלי כדי לשפרה??

בקשר ל ls וכו וכו אני רוצה לציין שאני לא משתמש בשני המארזים אלה רק במארז השחור את הקיסר אני מוכר כי אין לי בו שימוש יותר פשוט הוא נימצא שם חח

לפחות עד מחר שאני ישיים את הכול..

ועוד משהו אני נוסע שוב במרץ לצרפת ומי יודע ואלי אני יביא את ה ls 2 שלפי הבנתי וגם היתקשרתי לחברה הראשית והם אמרו שהולך לצאת 2 באמצע מרץ אז אולי אני יביא ואתו וכמובן בתנאי ואני ימכור את שלי...

מה זה סטפינג??

יש לך רעיונות לשיפור ויעול המערכת שלי??

אני פתוח להצעות חח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חח הבטחתי ואני יקיים פשוט לצערי הבלוק קרור מיים שהזמנתי מפנדה לא מתאים לכרטיס מסך שלי כך שעד שאני ימצא את הבלוק קרור המתאים (ואני פתוח להצעות) אני לא יחבר אתה כרטיס לקרור מיים שלי (חבל.. תיכננתי אובר קלוק גם לו.. :pissed: :pissed:)

בכול מקרה אני בדיוק עכשיו סימתי פירמוט ומחפש לינקים להורדה של כול התוכנות שאתם רציתם תוצאות בהם אז עוד קצת זמן.. תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין מה הבעיה להריץ pi M1 פעם אחת?

יקח לך מקסימום 35 שניות (תקווה שפחות ;D) וגם אם אתה לא בOC הסופי שלך בו נראה איך זה עובד בנתיים,

תביא תמונה מCPU-Z או משהו וכו. ומתי שתגיע לOC הסופי והכל תפרסם פשוט עוד פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...