חזרתי לארץ עם הרבה מתנות ליי וצריך עזרה כנסו ותראו.... - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי לארץ עם הרבה מתנות ליי וצריך עזרה כנסו ותראו....

ye_3333

Recommended Posts

קודם כל תתחדש  תהנה תבלה וכל השאר  :beerchug::biggrimjackbox::biggringift:

יש כבר מי  שהגיע עם פרסקוט כבר ל6 גיגה (זה היה על 120- )מערכת גז 3 שלבים

ביטול ה-HT יעזור לך לקבל יציבות לא יעזור לך לקבל עוד מתח

גם עם הזכרונות האלה אני מקווה שלא ניסית 5.3 ב1:1 (עם המעבד שלך  זה 330) ולא נראה לי שהם יעמדו בזה וובכלל בליגה הזאת אני לא יודע אם הצ'יפסט שלך יעמוד בזה אבל בטח שהוא צריך רציני כבר (מאוורר עליו לפחות )

ובכלל לא נתת מספיק פרטים על האובר קלוק שלך בשביל לעזור לך

כמו למשל באיזה יחסים ניסית 1:1 או 5:4 ?? כמה מתח  לזכרונות ??

או האם ניסית לתת בביוס יותר מ1.6 ולא עלה לך לפוסט או שאין לך את זה באפשרויות בכלל ??(זה נכון לגבי ביוסים ישנים של הלוח הזה)

לדעתי בכלל הבעיה לא בגלל המתח למעבד אלא שהלוח והזכרונות (במידה והיית על 1:1ולא הוספת להם מתח) מגביל אותך יותר מהמעבד

חוץ מזה שלא אמרת אם ניסית 4.5 או 4.4 וישר קפצת לל5 +??

תעדכן ובשמחה נעזור לך לשבור שיאים (מבורך ביותר ) אפילו את שלי   :anim-jjd: :ylsuper: :anim-jjd:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז ככך..

דבר ראשון עם אני בטל את הHt ועם לא הפאשרים הם מזעריים כאילו עוד 100 מגהרץ עם אני מבטל ככה שאני מעדיף שלא....

בקשר לזיכרונות כבר עניתי ואמרתי שכניראה אתה לא מכיר את הזיכרנות האלה הם מתחילים מ275 ב2.8 ואני הגעתי איתם גם ל330 רק ב3.3 וולט כי לתת יותר זה סתם... ואני מיתכוון שהם עבדו ב1:1 מין הסתם..

בקשר לקפיצות זה ברור שעליתי בשלב שלב אני לא איזה מתחילן חח...ונירהא לי שעכשיו אני יוכל להגיע ליותר מ5.3 מיכוון שהבנתי איך לעבוד עם התוכנה של החברה ועכשיו הקרור גז שלי עובד 90 אחוז שמיקדום עבד 60 ככה שהמעבד שלי עכשיו ב35 בערך מינוס ככה שאולי אני יגיע גם ל5.5 אבל קודם כול אני רוצה לפתור את הבעייה של זה שוינדוס לא עולה..

עם תיראה בתמונות תשים לב ששמתי מאוורר שמקפיא לי את הציפסט הצלעות קרור בכלל קרות...

ובקשר לדעתך אולי תוכל לפרט עלייה יותר ולתת פיתרון למרות שלא ניראה לי שאתה צודק אבל שווה לנסות..

ותגיד יאך אני יכול לדעת שהבוסטר באמת עובד כאילו זה שרשום על הצג 3.3 וכו וכו ואט לא מבטיח לי שזה באמת עובד יש דרך לבדוק את זה??

כמו כן אמרתה שהציפסט שלי לא יחזיק מעמד בכזה אובר אתה יכול לתת הסברים למה כאילו זה 875 פרו ולפי הבנתי זה הלוח הכי טוב בשוק לפנטיום 4 478 פין..

נ.ב

אולי תוכל לעזור לי בוולט שמדובר באתר הפי סי סופט??

כי עם כול ההלחמות לא מיתעסק...

ואנשים לידע כללי אני מוכר מלא חלקים שהישתמשתי בהם שבוע או חודש וחלקים שהבאתי מחול חדשים באריזה כול המעוניין שישלח הודעה ונדבר כבר שם...

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככך..

דבר ראשון עם אני בטל את הHt ועם לא הפאשרים הם מזעריים כאילו עוד 100 מגהרץ עם אני מבטל ככה שאני מעדיף שלא....

בקשר לזיכרונות כבר עניתי ואמרתי שכניראה אתה לא מכיר את הזיכרנות האלה הם מתחילים מ275  ב2.8 ואני הגעתי איתם גם ל330 רק ב3.3 וולט כי לתת יותר זה סתם... ואני מיתכוון שהם עבדו ב1:1 מין הסתם..

בקשר לקפיצות זה ברור שעליתי בשלב שלב אני לא איזה מתחילן חח...ונירהא לי שעכשיו אני יוכל להגיע ליותר מ5.3 מיכוון שהבנתי איך לעבוד עם התוכנה של החברה ועכשיו הקרור גז שלי עובד 90 אחוז שמיקדום עבד 60 ככה שהמעבד שלי עכשיו ב35 בערך מינוס ככה שאולי אני יגיע גם ל5.5 אבל קודם כול אני רוצה לפתור את הבעייה של זה שוינדוס לא עולה..

עם תיראה בתמונות תשים לב ששמתי מאוורר שמקפיא לי את הציפסט הצלעות קרור בכלל קרות...

ובקשר לדעתך אולי תוכל לפרט עלייה יותר ולתת פיתרון למרות שלא ניראה לי שאתה צודק אבל שווה לנסות..

ותגיד יאך אני יכול לדעת שהבוסטר באמת עובד כאילו זה שרשום על הצג 3.3 וכו וכו ואט לא מבטיח לי שזה באמת עובד יש דרך לבדוק את זה??

כמו כן אמרתה שהציפסט שלי לא יחזיק מעמד בכזה אובר אתה יכול לתת הסברים למה כאילו זה 875 פרו ולפי הבנתי זה הלוח הכי טוב בשוק לפנטיום 4   478 פין..

נ.ב

אולי תוכל לעזור לי בוולט שמדובר באתר הפי סי סופט??

כי עם כול ההלחמות לא מיתעסק...

ואנשים לידע כללי אני מוכר מלא חלקים שהישתמשתי בהם שבוע או חודש וחלקים שהבאתי מחול חדשים באריזה כול המעוניין שישלח הודעה ונדבר כבר שם...

יחיאל

1 . לא הבנתי איך הגעת איתם ל330 במידה והיית על 1:1(שזה 5.3 גיגה) והווינדוס לא עלה  זאת אומרת משהו לא יציב (מעבד או לוח)

2 .אם 4350 לא עלה לך וונדוס למה לנסות 5.3 ????

3 . אני מכיר קצת את המערכת שלך מקריאה ותגובות של אנשים בחו"ל (תלמד אותה ואת התוכנות שלה כמובן שיעזור לך להוציא ממנה את המקסימום )

4 . אתה עכשיו מתחיל להתעסק בוואטים (שזאת המדידה לגבי כמה חום פולט המעבד שלך ) (ברוך הבא למועדון) המערכת שלך נשברת  ב240W(המאך 2 לדוגמא נשבר ב200W) לפי בדיקה שלי על 4.3 ב1.6 וולט אתה נמצא במשהו כמו 160 W ב5.3 עם אותו מתח אתה נמצא כבר באזור ה200W(וזה במידה ותצליח להחזיק את המעבד במהירות כזאת על מתח כזה)

למעבד שלך יש  פלוס גדול ומינוס גדול הפלוס הגדול שבגלל  צורת הבניה שלו נותן לך לעלות גבוה יחסית באובר קלוק  המינוס הגדול שלו שהוא פולט המון חום (זאת אחת הסיבות שלא עברתי לפרסקוט)

5 . הבוסטר אפשר לבדוק את זה אם תמצא את הנקודה על הלוח ותמדוד עם מולטי מטר (לא נראה לי שאתה הבן אדם בשביל זה  אז פשוט תסמוך עליו)וכל זה מכיוון שאין ללוח הזה קריאה של מתח הזכרונות

6 .  הלוח אם(הצ'יפסט)  הזה מתוכנן לעבוד על 800MHZ במידה ותהיה על 5.3 הוא יהיה על  1320 שזה המון ולדעתי הוא לא יעמוד בזה

לסיכום

אם יש לך את האפשרות ולפי מה שקנית לא נראה לי שזה בעיה (סתם בצחוק :silly: הכיס שלך זה הכיס שלך ואני לא נכנס לשם) היה עדיף לך ללכת על מעבד עם מיכפלה גבוהה יותר  ככה שתוכל להוציא את המקסימום מהמעבד ועדיין הלוח  והזכרונות יהיו יציבים (יהיו במהירויות גבוהות ועדיין בגבול היגיון תיפעולי )

לגבי ההלחמות  לא נראה לי שמישהו פה יקח אחריות ויעשה לך את ההלחמות העדינות האלה (לוח של 1200 שח יכול ללכת לעזאזל בגלל זה )סלח לי שאני כותב את זה אבל לפי התגובות שלך תשאר עם מה שיש תהנה ממה שיש לך

ואל תצא להרפתקאות על הלוח (הלחמות וכאלה כי כמו שאמרת זה לא אתה )

כמו שכתבתי בכמה תגובות קודם לכן עוד משהו חשוב שאתה צריך לזכור זה שיש לך פרסקוט והמתח הדיפולטי שלו הוא 1.35 אני חושב (תקנו אותי אם אני טועה) ושל נורטווד הוא 1.525 ככה שלתת מעל 1.6 לאורך זמן למעבד שלך

זה סיכון גדול מאד

עוד משהו וולט (V) זה לא וואט(W)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתוני היצרן:

180W @ -18'C / 0W @ -44'C

כלומר שבעומס של כ180W ראש הקור של המערכת יהיה במינוס 18~ מעלות.

המעבד שלך כשהוא על 4.3ghz עם מתח של 1.6v פולט 160 עד 180 וואט חום, זה בדיוק הגבול של המערכת שלך.

ב5300 על 1.6 המעבד שלך פולט בין 196 ל 222 וואט חום, המערכת שלך לא מסוגלת להתמודד עם זה, הLS הייתה נותנת תשובה במקרה כזה (או מערכת שלי :))

תגיד אתה באמת מלך ? (לפי החתימה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בעיקרון לא בדקתי את זה אבל לא נורא בכול מקרה בחנות שממנה הזמנתי לא ממליצים על הls מסיבה אחת והיא שהוא מרעיש נורא......

דבר שני המערכת שלי עם פרסקוט מגיע ל4.4 (עם ביטול ht ) כך שאני דיי בטוח שעם נורטאוד אני יגיע בדיוק לכמה שאתם הגעתם..(כך שאין בדיוק סיבה לגנוז את המערכת שלי) ועוד בנוסף לכול שאצלי הכול מסודר עם מארז ונקי ולא עם איזה קופסאת עץ ליד עם כול החוטים והדבק למינהם...(רק ציינתי..) בכול קמהר תראה לא באתי כדי לריב עם אף אחד אלה רק לעזור ולקבל לעזרה אז בוא נפסיק עם זה....

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כך שאמרתי קופסאת עץ היתכוונתי שלמקום שהמערכת קרור שלך נימצאת כאילו זה לא יפה בגרוש כול הבלגן הזה על השולחן או בכול מקום ששמתה את המערכת שלך.. כאילו אצלי הכול מסודר נקי ולא רואים כלום..

ועברתי הגעתי ל 4.4 בפרסקוטטט

יש לך אולי רעיונות לשיפור כי לא הקור זה הבעייה אלה זה שהוינדוס לא עולה לי...

כי הגעתי גם ל5.3  ובעיקרון מספיק לי אי 4.6 כאלה יציב. חח

יש לך רעיון למה אני לא מצליח לעבור? לדעתי זה המתח למעבד צודק??

נ.ב

נ אלהבין את כול הקטע של הבלגן אנשים הגעתי עם 50 קילו של מזוודות לבית(חדר) מלאים בחלקים כך שמין הסתם שיהייה לי בלגן שהרכבתי את הכול אבל עכשיו הכול נקי ומסודרר.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כך שאמרתי קופסאת עץ היתכוונתי שלמקום שהמערכת קרור שלך נימצאת כאילו זה לא יפה בגרוש כול הבלגן הזה על השולחן או בכול מקום ששמתה את המערכת שלך.. כאילו אצלי הכול מסודר נקי ולא רואים כלום..

ועברתי הגעתי ל 4.4 בפרסקוטטט

יש לך אולי רעיונות לשיפור כי לא הקור זה הבעייה אלה זה שהוינדוס לא עולה לי...

כי הגעתי גם ל5.3  ובעיקרון מספיק לי אי 4.6 כאלה יציב. חח

יש לך רעיון למה אני לא מצליח לעבור? לדעתי זה המתח למעבד צודק??

נ.ב

נ אלהבין את כול הקטע של הבלגן אנשים הגעתי עם 50 קילו של מזוודות לבית(חדר) מלאים בחלקים כך שמין הסתם שיהייה לי בלגן שהרכבתי את הכול אבל עכשיו הכול נקי ומסודרר.......

יפה יפה דרך אגב מה עם ה6800 שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...