חזרתי לארץ עם הרבה מתנות ליי וצריך עזרה כנסו ותראו.... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי לארץ עם הרבה מתנות ליי וצריך עזרה כנסו ותראו....

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.pc-spot.co.il/reviews/p4c800edlx1.php

יש שם וולט והכל בעברית !

" בלוח יש בעיה עם יציבות מתח המעבד. ציינתי את זה בפרק של בעיות ידועות של לוח האם. בOC הבעיה הולכת ומחמירה. אצלי כאשר מתח המעבד מוגדר 1.525V ברגיעה המתח מגיע ל- 1.6V ובעומס נופל עד כדי 1.50-1.48V. במתח מוגדר ל- 1.6V וב- FSB 260MHz ברגיעה המתח היה על 1.66V ובעומס נפל עד 1.56V. כאשר אני מגדיר מתח מעל 1.6V המערכת אינו מבצעת POST כלל. לא שלא עוברת, לא קורה כלום. אצל אחרים הבעיה לא כה חמורה וניתן להפעיל את הלוח מעל 1.6V, אבל אין שום שיפור ב- OC בגלל אי יציבות המתח ההולכת ומחמירה. את הבעיה ניתן לתקן ע"י וולט-. אני אפרט לגביו בהמשך. דרך אחרת וקלה יותר לעקוף את נפילת המתח היא לבטל HT. אני לא יודע להסביר למה זה עוזר, אבל עובדה שגם אצלי זה שינה את התמונה."

אורקה שכתב את מה שצטטת פה יש מעבד northwood וגם לי יש כזה שבדיפולט צורך 1.525 פרסקוט כמו שיש לye_3333 צורך אם אני זוכר נכון בדיפולט 1.35  ככה שלתת לפרסקוט  מעל 1.6 זה כמו לתת 1.9 או 1.8 למעבד של נורטווד

ד"א השעה כבר 21:50 ועדיין אין !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני פה וסליחה על האיחוררר אז כול מי שחשב שאני מבלף פה או לא יודע מה איזה ילדון דפוק שמחרטט אז לאאא אינה התמונות שרציתם לפחות מה שארגנתי בנתיים..

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...